Rýchle vybavenie a doručenie objednaného produktu.
    Široký výber tovaru.

• chleba z muk prazrno su naozaj chutne

Pšenica lúpaná bio na váhu je v poriadku, ale dvojzrnku lúpanú z Myjavy na váhu neodporúčam kúpiť, lebo je nekvalitná - v zrne sa nachádzajú nevylůpané zrná z pliev a je ich toľko, že sa nedajú pobyberať. Zrno je podľa môjho názoru nevhodné na mletie múky v domácom mlynčeku. Darovala som ho susede pre sliepky.

Reakcia obchodu DOBRIO

Mrzí nás vaša skúsenosť s dvojzrnkou, ale táto Dvojzrnka presne v takej kvalite ako ju máte sa používa na mletie na kamennom mlyne aj v Prazrnku. Dvojzrnky sme už predali niekoľko ton a toto je prvá negatívna recenzia na kvalitu Dvojzrnky. Zrno je vhodné na mletie na domácom mlynčeku na obilie značky KoMo.

• Rýchlosť

• Rýchlosť a ochota
    • Komunikácia

• Rýchle nakupovanie z domu.

Odporúčam.

• Kvalitné produkty
    • Široký sortiment

Kavalitné produkty, každý si vyberie. Nakupovali sme už viackrát. Snažíme sa žiť zdravšie a veľa vecí si pripravujeme doma.
    Nevýhoda sndáď len vysoké ceny, ale za kvalitu sa platí.

A musím pochváliť komunikáciu obchodu. Pomýlila som sa pri objednávke, skúsila som zavolať, zdvihol mi pán a ochotne mi prerobil platobné podmienky. Som bola milo prekvapená

• Rychle dorucenie
    • Super ceny
    • Kvalitne vyrobky

• Moj prvý nákup prebehol expresne rýchlo aj s doruče tovaru domov. Som maximálne spokojná.

• Tovar bol obratom dodaný, kvalitné zabalený, som spokojná s komunikáciou obchodu.

• Extra rýchlosť dodania
    • Darček k nákupu zadarmo
    • Možnosť doručenia do Packety
    • Poštovné zadarmo nad 80 €
    • Kvalitné výrobky, zdravé potraviny

Páči sa mi prístup predávajúceho, vysvetlenie ako a na akom princípe pracuje soľná lampa. Rozdelenie farieb na určité potreby kupujúceho. Všetko toto je taktiež súčasťou balenia k tovaru, ktorý Vám bude doručený. Veľmi sme spokojný a odporúčame!

• rozmanité výrobky - je z čoho vybrať
    • žiadna

rý chle dodanie - kvalitné výrobky

Dobrý deň s tovarom som veĺmi spokojná, ale do budúcna zvážim prepravu tovaru.Po otvorení balíka bol 0,5 kilový slad roztrhnutý na spoji obalu a obsah sladu bol po celej krabici.

Reakcia obchodu DOBRIO

Dobrý deň, vzniknutá situácia nás mrzí, problém nastal počas prepravy tovaru. Do budúcna prosíme o kontaktovanie, aby sme situáciu doriešili. Ďakujeme.

Som veľmi spokojná ☺️. Neskutočne rýchlo vybavená objednávka . Za 2 hodiny od objednania bol balíček poslaný a na druhý den som ho uz mala v zasielkovni .
    A produkty výborne ☝️☝️. Urcite budem nakupovať častejšie