• Dlhe trvanie vybavenia objednavky... 8 dni a objednavka atale nedorazila

Neodporucam!

trvalo to 10 dní a 1 fľaša rozbitá

Dobry den,

vasu objednavku sme dostali v sobotu 9.12, v stredu 13.12 sme ju odovzdali kurierovy, takze rozhodne ziadnych 10dni.
    To ze Vam ju kurier dorucil az 19.12 a z poskodenou flasou uz bohuzial ovplyvnit nevieme

• Dlheeeee doručenie, objednávané vopred, žiaľ neprišlo ani do narodeninovej oslavy, takže už nikdy tento obchod

Dobry den,

Objednavala ste si tovar ktory bol jasne oznaceny ze nie je skladom.
    Hned ako sme tovar dostali, bol odoslany. Od nas tovar odchadzal tak aby bol dodany pred vikendom. Fungovanie packety uz bohuzial ovplyvnit nevieme. Ako sme Vam pisali vsetky zasielky okrem Vasej boli dorucene.

• Dlhá doba doručenia

Dobry den,

Objednala ste si tovar ktory bol jasne oznaceny ze nie je skladom.
    Hned ako tovar dosiel bol Vam odoslany

Žiadate ohodnotiť nákup - obj. pred 6 dňami a tovar nemám.
    Žiadna komunikácia, okrem ponuky rumu a zaregistrovania objednávky.

Dobry den,

Objednal ste si tovar ktory nie je skladom. Hned ako tovar naskladnime bude objednavka odoslana

• neinfor. zakaznika o stave objedn., tovar nemali , nevedeli ani kedy ho budu mat ale napisali az po mojom dotaze ... ze urcity den ho urcite budem mat ale tovar stale nebol.

Reakcia obchodu DobrePitie.sk

Je smutne ze takto klamete a zavadzate

• Kvalitná káva za dobrú cenu
    • Neskoré doručenie

Tovar ponúka fajn tovar za dobré ceny. Avšak ani po 11 dňoch nemám objednaný tovar, ktorý bol skladom, doma. Pri kontaktovaní eshopu mi bolo povedané, že kuriér balík stratil, že posielajú druhý. Čo sa môže stať, ale určite ma to ovplyvní pri ďalšom objednávaní kávy, keďže skoro dva týždne čakame celá rodina na objednávku doma bez kávy. Nabudúce zvolím schopnejší eshop, kde mi doručia tovar do 2 dni.

Reakcia obchodu DobrePitie.sk

Jedna z kav ktoru ste si objednala skladom nebola. Navy se kurier Vasu zasielku nevedel lokalizovat ako sme Vas informovali. Po vyjadreni kuriera sme hned poslali novy balik.

• Tovar prišiel poškodený

Nespokojný som bol ako to bolo zabalené. v balíku bol rum vytečený , zaschnutý , lepkavý povrch. aj keď bola fľaša originál zabalená bola úplne v strašnom stave.

tovar prišiel rozbití

7 dní od objednania a zaplatenia kartou. adresa doručenia v rámci rovnakého mesta. po 6 dňoch som volala, čo je s objednávkou. z ich strany žiadna snaha o informovanie, kedy tovar doručia. už nebudeme objednávať.

• Nemajú kartony špecialne na flašky. Zabalia to do bublinkovej folie vložia do nadrozmernej krabice a zasypú polystyrenovimi guličkami. Po zozbalení mi zostalo plné vrece odpadu.
    • V e-shope majú položky, ktoré napokon nemajú, nedodajú.

• Som veľmi nespokojná, pretože všetku tú čokoládu, (15 ks) ktorú ste mi poslali je už skoro po záruke.... iba 2 ks z toho množstva majú normálnu záruku.... čo ste to za predajcov keď takto klamete zákazníkov .... sklamaná, nespokojná a hlavne veľmi nahnevaná kvôli tomu ,že to mali dostať deti.... pôjde to do koša pretože už to bude po záruke.... niet čo dodať iba varovať ostatných zákazníkov pred takýmto predajcom.....

Neodporúčam tohto predajcu....!!!!???

Reakcia obchodu DobrePitie.sk

Vazena pani, vopred sme Vas o tomto fakte informavali, ze tovar ma kratsiu zaruku (9.11.22). Nedostali sme od Vas ziadnu reakciu, tak sme zasielku odoslali.

Oproti prvej objednávke dvojnásobná doba doručenia. Zmeškal som synove narodeniny.

Objednala som, zaplatila kartou a nič. Tovar mi neprišiel ani po týždni. Komunikácia so strany obchodu žiadna.

• Nedoveryhodna kurierska sluzba

Dobry den,

Tovar Vam kurier dorucoval na druhy pracovny den od Vasej objednavky. Bohuzial, to ze ste sa s kurierom nevedeli dohodnut uz mi tazko ovplyvnime. Tovar zasielame cez DPD, co nepovazujem za nedoveryhodnu kuriersku firmu, ale vzdy je to o ludoch

Objednala som si tovar,na ďalší deň mi došlo info,že je zabalený a pripravený na export pre kuriéra.O ďalšie štyri dni som tam už volala,lebo ani tovar ,ani žiadne info o tovare, následne to preverili a zistili,že kuriér poškodil zásielku.Ja som ten tovar -fľašu potrebovala čím skôr,lebo otec slávi 70-tku a bolo potrebné dať na fľašu vypísať blahoželanie.Tak som objednávku zrušila a hľadala ďalší obchod,lebo iba v niektorých ten tovar majú.Neviem či to vôbec stíham.Takže prístup a info katastrofálne.

• Ani po týždni neviem, čo je s mojou objednávkou. Zlá komunikácia. Tovar stále neprišiel.