• Ziadna komunikacia

• Propagujú tovar, ktorý nemaju

• Ochota komunikovať....
    • Ponukli mi nahradu....
    • Po zaslani objednavky na tovar ktory bol v ponuke mi prisla na dalsi den odpoved,ze tovar ktory som si ojednal je nedostupny....

Nemali by mat v ponuke tovar,ktory nemaju....

• Tovar som objednala 5.8.2020.
    • Dnes je 16.8.2020 ešte nie je doručený. Zdĺhavá komunikácia s obchodom. Veľmidlhý čas doručenia a neviem či doručený vôbec bude.

V budúcnosti obchodnepoužijem.

Tovar deklarovany na sklade v skutocnosti na sklade nie je.

Vizuál na webe je zavádzajúci. Farba v skutočnosti je čierna.

• Žiadna informácia o dodaný tovaru.

Tovar nedodaný a ani žiadna informácia.

• 2 x som si vybrala ine hodinky a 2x mi obchod zrusil moju objednavku , ze uz ich nemaju. Tak som si kupila inde

• Ponúka tovar ,ktorý nevie doručiť

ne bol kompletný

• Dlhá dodacia lehota

Reakcia obchodu dobrehodinky.sk

Dobrý deň, pani Režná,

vaša objednávku sme prijali v piatok 26.1 v poobedňajších hodinách, v pondelok 29.1. vám bol tovar odoslaný, o čom vám bola zaslaná aj správa. To, že tovar ešte nemáte, sme sa dozvedeli až na základe tohoto negatívneho hodnotenia, na čo sme okamžite reagovali a zisťovali sme na pošte stav zásielky. Zásielka bola odložená na pošte v stave "Oznámená", o čom sme vás ihneď informovali. Veľmi nás mrzí vzniknutá situácia, ale z našej strany bol tovar odoslaný okamžite, chyba vznikla na strane pošty. Bohužiaľ po odoslaní zásielky my už nevieme ovplyvniť dĺžku doručenia zásielok cez poštu. ani komunikáciu medzi poštou a zákazníkom.
    Veríme, že tovar bol k vám úspešne doručený a zostanete aj naďalej našim zákazníkom.

Stanislava Polcerová
    dobrehodinky.sk

• Tovar nie je na sklade, aj ked uvadzaju, ze je ...

• hodinky Lumir 11111 0P ktoré som si objednal s červenými ručičkami nie sú červené. Ručičky sú biele červená je len sekundovka. Sekundy na digitálnom displeji za 72 hod. idú dopredu o 9 sekúnd. Za tri dni je to dosť

Pred kúpou komunikácia dobrá, potvrdenie objednávky atd..Uvidíme ked ich skúsim reklamovať.

Pôvodne vybraný tovar nemali,volala mi pracovníčka,aby som si vybrala inú farbu. Bavili sme sa o type hodiniek s čistým cifernikom bez obrazku. Potvrdila mi,že zvolená alternatíva bude taka. Dodane ale boli hodinky s obrázkom na ciferniku. Už sa mi nechcelo riešiť výmenu. Do 16. to na prevádzku stiham iba s problémami.

• Tovar som si kúpila zo sekcie
  • Nepaci sa mi, ze na stránke bol uvedený tovar ako dostupný, pritom sa uz nepredava

• doprava zdarma
    • milý darček k tovaru
    • pomalé doručenie

dobrá cena, doprava zdarma, dobrý prístup predávajúcich, jediné negatívum neskorré doručenie

• Tovar uz nema na sklade, ale v ponuke stale je.

Obchod neodporúčam , mali uvedené tovar skladom do 10dni vytvorila som objednávku a nato mi odpísali ze tovar sa nedá objednať , moj prvý s posledný nákup