• Dotazník je poslaný skôr ako tovar

Objednal som Dizajnové nástenné hodiny 5516 AMS DCF. Nevedeli nastaviť správny čas. Načítali čas posunutý o 4 hodiny dopredu. To je Nemecká kvalita. Hodiny vrátené.

• Tovar mi aj po 10 dnoch nebol doručený !

Tyzden po prevode penazi na ucet (v den objednavky) mi napisali, ze dakuju za objednavku a tovar doobjednaju u dodavatela. Po troch tyzdnoch stale nic nemam.

• dlhá doba čakania na vybavenie reklamácie

Pri prvej objednávke dodaný tovar bol nekompletný, chýbal dielec do šatníkového regálu. Dodanie chýbajúceho dielu malo byť dodané do dvoch týždňov, ale nebolo. Už by som si do budúcna z tejto stránky FAVI.SK - Dizajnové doplnky po tejto zlej skúsenosti neobjednával a ani neodporúčal známym.

V popise hodín bolo uvedene - Napájanie: 1 x 1,5 V AA batérie (je súčasťou balenia). V mojom balení batéria chýbala. Keď som to oznámil predajcovi odpovedal mi: ( Co sa tyka baterie, hodiny boli originál zabalene od vyrobcu, mala by tam ta bateria byt, mozno vo vyplni, no stať sa mohla aj chyba. )
    Podľa mňa nie je problém to originál balenie otvoriť a znovu zatvoriť tak, aby to nebolo vidieť.
    Ale určite na to zabudli Nemci ... ha, ha.

Nic mi neprislo a mam hodnotit

• Prišiel iný rozmer ako som objednala

• Nízka činska kvalita, vysoké ceny,

• Hodiny prišli v poriadku a v deklarovaným termíne ale nepasovali do nich baterky ktoré boli odporúčané ,nezmestili sa do strojčeka.Nereklamovali sme ich lebo sa nám hodia do interiéru ale vymenili sme celý strojček .

Reakcia obchodu Dizajnove-doplnky.sk

ďakujeme za recenziu. Do týchto hodín sa vkladajú batérie typu AA- klasicke tužkové. Nekontakovali ste nás, nevedeli sme teda ihneď reagovať. Ak by to teda aj bola pravda že tam ide iný typ batérie, urcite by bolo jednoduchšie riešenie vymeniť batériu a nie celý strojček.
    www.dizajnove-doplnky.sk

• Problémy s doručením - objednávka dodnes nebola doručená.

• Nemali na sklade to co mi predali ako skladove zasoby a neboli schopny dorucit

Reakcia obchodu Dizajnove-doplnky.sk

Dobry deň,

zákazník si objednal 5ks stojanov na víno. Skladom sme mali 3ks, o tom sme zákazníka obratom informovali a načo súhlasil so zaslaním 3ks. Nasledujúci deň bol tovar doručený - nerozumiem teda uvedenej recenzií.
    www.dizajnove-doplnky.sk

Hodiny boli doručené s poškriabaným ciferníkom

• Na obrazku to vyzera pekne ako by to bola forma na babovku vytvarovana. Je to vsak len namalovane a vytienovane, kanvica je teda hladka.
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Kvalita výrobku nebola taká ako v ponuke (opise)na e-shope...

• Farba z ramu bola ošuchana opadana stekance po farbe cele zle

Nie je to kvalitne

Stolík mi dorazil poškodený a nechceli mi ho reklamovať. Komunikácia s touto firmou bola na bode mrazu... Nakoniec sa mi reklamácia podarila, ale z tohto e-shopu si už určite nič neobjednám.

• Z 10kusov stojanov na obuv boli 2 poškoené