Tovar nedodany. Objadnany 6.6. stym ze pisali ze je skladom. Dal som dorucit kurierom. Do dna 15.6. nedodany. Dna 10.6. tel. skontaktovana pracovnicka(osoba s ruskym prizvukom) ktora slubovala ze tovar dodaju na 100% do 14.6. Na ich emaily sa odpisat neda. Chcel som zrusit objednavku a vsetky emaily sa mi z ich emailov vracaju stym ze neexistuju. Myslim ze sa jedna o podvodnu stranku. Este ze som neplatil dopredu ale dal som na dobierku. Urcite neodporucam.

Objednaný tovar neprisiel

Reakcia obchodu Diving-shop

Dobrý deň!
    V tom to prípade berieme vinu na seba a veľmi sa Vám ospravedlňujeme. Nakoľko nám tovar minul zo skladu a napísaný email sme neposlali Vám ale omylom bolo zaslané inému.
    Ešte raz sa ospravedlňujeme a ďakujeme za pochopenie. Váš tím Cressi Slovakia

Ina cena ba stranke a na fakture. Tovar som neprevzala

Reakcia obchodu Diving-shop

Dobrý!
Nevieme prečo klamete a začiernujete.
Objednávku ste mali, plutvy Gara BH145140.
Dobierka bola poslaná za 129.-€, poštovné zadarmo. Na internetovej stránke tie plutvy máme za 129.-€ a potvrdenie o objednávke tiež máte za tú istú cenu. Z našej stránky objednávku ste mali v poriadku vyexpedovanù.
Z vašej stránky ste nám  dali nepravdivú adresu, nesprávne telefónné číslo.
Kurierská služba  sa nám ozvala s tým že adresu nenašli a ani na telefonne číslo nikto nezdvíha . Skúsili sme cez emailovú adresu preveriť doručovacie údaje, ale už ani na email ste nám nereagovali naspäť.
Tým pádom sme museli dohodnúť kuriérskou službou, aby nám zásielku dodali naspäť.

S pozdravom!      Cressi team