• Neviem hodnotiť pretože stále mi to neprišlo

prvá skúsenosť... a možno aj posledná

Reakcia obchodu Dimidi.sk

v prvom rade sa ospravedlňujeme, ak niečo nebolo podľa Vašich predstáv. Netušíme však, kde nastala chyba - o ničom ste nás neinformovali, nevolali, nepísali nám e-mail.

Zakladáme si na zákazníckej spokojnosti a dobrom pocite z nákupu. Ak teda niečo neprebehlo podľa vašich predstáv, prosím napíšte nám aspoň e-mail na [email protected] a určite to napravíme.

S pozdravom a prianím pekného dňa,
    Klaudia zo zákazníckeho servisu Dimidi.sk

tovar bol zle zabaleny, flasky s vodou po holeni lietali po krabici a otvorili sa, este mi aj meno zle napisali na dorucenku

Reakcia obchodu Dimidi.sk

ospravedlňujeme sa v mene celého tímu, ak ste s objednávkou nebol spokojný. Bohužiaľ, nemáme v rukách to, ako kuriér manévruje s objednávkou. Vždy sa dá všetko u nás vybaviť reklamovaním tovaru.
    Ak by ste čokoľvek potrebovali, sme tu pre Vás.

Prajeme pekný deň,
    Klaudia zo zákazníckeho servisu Dimidi

To nie je vôňa ale nejaká smradlava voda...kebyže to je aspoň fejk ale proste streknete si čakáte a nič.

Reakcia obchodu Dimidi.sk

veľmi nás mrzí skutočnosť, že nieste s touto vôňou spokojná. Naša spoločnosť sa snaží o spokojnosť zákazníka a zakladáme si na jeho pozitívnom hodnotení. Avšak Vaša recenzia súvisí s produktom, ktorý je oficiálna napodobenina parfumu za 9,50€ s DPH (čiže je to "fejk"). Ak by ste mali záujem, radi Vám poradíme kvalitný parfum, s ktorým spokojná budete.
    Do budúcna Vás poprosíme hodnotiť produkt v recenziách na e-shope, pretože táto recenzia teraz poškodzujete dobré meno našej firmy a našich zamestnancov.

S pozdravom,
    Klaudia zo zákazníckeho servisu Dimidi

• Nesprávny popis tovaru drôtenky nie sú medené, iba povrchovo pomerne. Ju