Výhodou je,že nemusím chodiť do obchodu a vyčkávat. Puzdro bolo na predajni k vyzdvihnutie expresne rýchlo, až som bola prekvapená . Oceňujem.

Reakcia obchodu Smartshop

skutočne nás teší Vaše odporúčanie. Pre celkovú spokojnosť našich stálych aj nových zákazníkov dbáme na ponuku kvalitného a cenovo výhodného tovaru. Kladieme dôraz na okamžité odoslanie kuriérom domov, do balíkoBOXu alebo prichystanie v jednom z našich Smartshopov situovaných po celom Slovensku.
    Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

• Ľahko prístupná predaj a na osobný odber

Dobrý deň Silvia,

• Rýchle dodanie, super komunikácia

Dobrý deň Katka,

skutočne nás teší Vaše odporúčanie. Pre udržanie si stálych a získavanie nových zákazníkov dbáme okrem maximálnej komunikácie aj na bohatú ponuku cenovo výhodného a kvalitného tovaru, s dôrazom na okamžité odoslanie kuriérom domov, do balíkoBOXu alebo prichystanie v jednom z našich Smartshopov.
    Ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

• Ústretovosť, super komunikácia a super ceny...

Dobrý deň František,

Ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

• Tovar mi ešte stále NEBOL doručený!!!

Reakcia obchodu Smartshop

skutočne si vážime Vaše odporúčanie. Ako ste však ešte pred vytvorením objednávky boli informovaný, tak vybraný tovar sa nachádza len u nášho dodávateľa. Týmto je už naskladnený a mieri do vybranej predajne, kde si ho budete môcť vyzdvihnúť.
    Ďakujeme Vám za spätnú väzbu a prejavenú dôveru.

Dorucenie na predajnu zdarma.
    Avsak v dnesnej dobe ma predajni nefunkcny terminal? Dost zarazajuce.

Dobrý deň Marek,

skutočne si vážime Vaše odporúčanie aj napriek vzniknutej technickej chybe v predajni. Išlo o ojedinelý a výnimočný prípad. Naši zákazníci majú u nás pri prevzatí možnosť platby v hotovosti aj platobnou kartou.
    Ďakujeme Vám za spätnú väzbu a porozumenie.

SUPER

Dobrý deň Anna,

Doporucunem

• rýchle doručenie
    • najlepšia cena na trhu

Dobrý deň Miloš,

• Rýchlosť
    • Spoľahlivosť
    • Dobry vyber mobil-zariadenia
    • Dosť malá doba vyzdvihnutia objednaneho tovaru.

Spoľahlivosť a dĺžka vybavenia tovaru.

Reakcia obchodu Smartshop

skutočne nás teší Vaše odporúčanie. Pre celkovú spokojnosť našich stálych aj nových zákazníkov dbáme na ponuku kvalitného a cenovo výhodného tovaru. Kladieme dôraz na okamžité odoslanie kuriérom domov, do balíkoBOXu alebo prichystanie v jednom z našich Smartshopov. Radi našim zákazníkom v rámci všetkých možností vychádzame v ústrety, neváhajte nás ohľadom podržania objednávky v budúcnosti kontaktovať.
    Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

• predajňa v mieste môjho bydliska

• Rýchle dodanie tovaru

Dobrý deň Milan,

Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

• Super ponuka tovaru aj cez e-shop
    • rýchle vybavenie objednávok
    • dobré ceny
    • komunikacia a obsluha
    • možnosť doručenia na predajnu

Ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

Široka ponuka sortimentu pre mobil, spokojnosť s doručením.

Dobrý deň Vlado,

Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

• Puzdro som si mohla na predajni vyskúšať či mi sedí na typ telefónu
    • Cena bola vynikajúca
    • Pracovníčka predajne veľmi milá a ochotná

Nenašla som nič negatívne

Dobrý deň Marta,

skutočne nás teší Vaša spätná väzba. Našim zákazníkom ponúkame ako doručenie kuriérom na adresu alebo do BalíkoBOXu, tak prevzatie v ktoromkoľvek z našich Smartshopov. Práve výhodou osobného odberu je možnosť tovar ešte pred prevzatím vidieť.
    Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie nákupy v Martine.

Spokojnosť s dodaním a hlavne s cenou.

Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

Rýchle vybavenie objednavky počas nakupovania v tescu. Super

Dobrý deň Peťo,

Ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

• najlepšia cena, blízkosť predajne, ochotný personál

Dobrý deň Majo,

skutočne nás teší Vaše odporúčanie. Pre celkovú spokojnosť našich stálych aj nových zákazníkov dbáme na ponuku kvalitného a cenovo výhodného tovaru. Kladieme dôraz na okamžité odoslanie kuriérom domov, do balíkoBOXu alebo prichystanie v jednom z našich Smartshopov, kde na zákazníkov čaká náš ochotný personál.
    Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Vaše ďalšie nákupy v Michalovciach.

Komunikativnost, rychlost .

Ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu a tešíme sa na Vaše ďalšie objednávky.

Tovar na základe objednávky mi bol za 2 dni doručený. Bez problémov do ich materskej pobočky v Bratislave. Púzdro je pekné, kvalitné. Vrele doporučujem.

Dobrý deň Margita,