• Rychla komunikacia a dodanie. Zakúpený produkt splnil očakavania. Odporúčam

Dobrý deň, Vera,

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše 100 % a milé hodnotenie aj za odporučenie a pochvalu, skutočne si to vážime. Z Vašej spokojnosti s doručením, komunikáciou i tovarom máme radosť a veríme, že tomu tak bude aj nabudúce. Určite pre to budeme opäť robiť všetko, čo je v našich silách :)

Krásny a trochu differenta deň praje Roxana za www.differenta.sk

• poslali ste mi tričko, ktoré som si neobjednala.,!!!!!!! ˇuplne ine tričko, nie Ste schopný ,aspoň upozorniť zákaznika... že je buď vypredane, tak neposielajte iny vzor trička... nie každemu sa páči ponuka ktorú si vyberiete Vy... skončila som s firmou Differenta S pozdravom nespokojný zákaznik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

100% nespokojnosť!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dobrý deň, milá pani,

ďakujeme za reakciu. Situáciu by sme veľmi radi vyriešili k Vašej spokojnosti, ale to je žiaľ možné len cez slušnú komunikáciu prostredníctvom emailu, aby sme vedeli, aký konkrétny problém nastal.

Určite by sme si NIKDY NEDOVOLILI schválne poslať iný produkt, než má zákazník dostať. Že sa niečo pomýlilo, to je žiaľ taká ľudská nedokonalosť sprevádzajúca ľudstvo celé tisícročia. Ani my nie sme neomylní a veľmi sa Vám za to ospravedlňujeme.

- mohlo sa stať teda buď to, že nejaký človek na sklade zabalil NECHTIAC iný produkt
    - alebo sa mohlo stať, že boli vedľa seba dva balíčky a nalepili opačne štítky, teda štítok s Vaším menom na iný balíček a na Váš balíček štítok s menom toho druhého zákazníka
    - alebo - a to sa stáva najčastejšie - sa mohlo udiať to, že značka má pri produkte nesprávnu fotografiu a produkt je v skutočnosti iný, ako na fotografii

Tým pádom, keby ste nás o tom boli informovali, určite by sme zistili, kde nastala chyba a problém by sme vyriešili. Produkt môžete samozrejme ZADARMO vrátiť, ale nevidím, že by ste si u nás vyplnili Vratkový formulár. Takže ste síce na 100 % nespokojná, ale produkt ste si aj tak nechali.

Okrem iného je toto len Vaše tvrdenie, ktoré ste nám ničím nepodložili, takže ani nevieme, či je skutočne pravda to, čo tu píšete. Môžete nám teda do emailu zaslať fotografie toho produktu, môžete ho vrátiť a môžeme Vám vrátiť peniaze. Len to musíte chcieť :)

EDIT: Poprosili sme zamestnanca na sklade, aby sa na daný produkt pozrel a tričko vyzerá v skutočnosti úplne rovnako ako na fotografii. Pokiaľ teda máte pocit, že ste dostali niečo iné, poprosíme Vás o zaslanie fotografie do mailu. A samozrejme môžete produkt úplne vrátiť. Radi to celé vyriešime, ale je to možné len s Vašou spoluprácou. Inak si žiadnej chyby vedomí nie sme, keď nás nikto nijako inak nekontaktoval len takto prostredníctvom recenzie.

Krásny a trochu differenta deň praje tím Differenta.sk

Prvý krát som objednal a promtne dodané

Dobrý deň, Martin,

ďakujeme Vám krásne za Vaše 100 % hodnotenie aj za odporučenie, skutočne si to vážime. Z Vašej spokojnosti máme naozaj úprimnú radosť a veríme, že tomu tak bude aj nabudúce. Určite pre to budeme opäť robiť všetko, čo je v našich silách :)

• dobré ceny
    • rýchle dodanie oproti iným obchodom s týmto tovarom

Dobrý deň, Baška,

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše 100 % a milé hodnotenie aj za odporučenie, skutočne si to vážime. Z Vašej spokojnosti s rýchlym doručením i cenami máme radosť a veríme, že tomu tak bude aj nabudúce. Určite pre to budeme opäť robiť všetko, čo je v našich silách :)

Krásny a trochu differenta deň praje Roxana za www.differenta.sk

Tovar som zaplatila cez účet , samozrejme tovar mi nedoručili a ani má nedvihaju ,neodpisujú na emaili…čiže zatiaľ nemám ani tovar ani peniaze…neodporúčam je to problém s nimi.

Reakcia obchodu Differenta.sk

už sme sa Vám v emaili niekoľkokrát ospravedlnili za vzniknutú situáciu, skutočne nás to mrzí. Tak, ako sme Vám vysvetlili, je to žiaľ nejaká chyba v dátach u prepravcu, že nám balík vrátil bez pokusu ho doručiť, sami sme o tom nevedeli do dnešného rána, keď sa balík vrátil na sklad. Nová objednávka je však už expedovaná a na ceste k Vám, takže veríme, že tentokrát bude všetko v poriadku :)

Vzhľadom k tomu, že ste nás kontaktovali cez víkend, prišla odozva od nás až v pondelok ráno :) Ďakujeme ešte raz za pochopenie.

Krásny a trochu differenta deň praje tím Differenta.sk

• Rýchle dodanie, kvalitný tovar.

Dobrý deň, Ares,

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše 100 % a milé hodnotenie aj za odporučenie, skutočne si to nesmierne vážime. Z Vašej spokojnosti s rýchlym doručením i kvalitou tovaru máme úprimnú radosť a veríme, že tomu tak bude aj nabudúce. Určite pre to budeme opäť robiť všetko, čo je v našich silách :)

Výhoda, spokojní

Reakcia obchodu Differenta.sk

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše 100 % hodnotenie aj za odporučenie, skutočne si to vážime. Z Vašej spokojnosti máme naozaj úprimnú radosť a veríme, že tomu tak bude aj nabudúce. Určite pre to budeme opäť robiť všetko, čo je v našich silách :)

Krásny a trochu differenta deň praje Roxana za www.differenta.sk

Maximalne spokojna,rychle doručenie..tivar prišiel v poriadku

Reakcia obchodu Differenta.sk

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše 100 % a milé hodnotenie aj za odporučenie, skutočne si to vážime. Z Vašej spokojnosti s rýchlym doručením i tovarom máme radosť a veríme, že tomu tak bude aj nabudúce. Určite pre to budeme opäť robiť všetko, čo je v našich silách :)

som veľmi spokojná

Reakcia obchodu Differenta.sk

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše 100 % hodnotenie aj za odporučenie, skutočne si to vážime. Z Vašej veľkej spokojnosti máme naozaj úprimnú radosť a veríme, že tomu tak bude aj nabudúce. Určite pre to budeme opäť robiť všetko, čo je v našich silách :)

rýchle dodanie

Reakcia obchodu Differenta.sk

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše 100 % hodnotenie aj za odporučenie, skutočne si to vážime. Z Vašej spokojnosti s rýchlym doručením máme radosť a veríme, že tomu tak bude aj nabudúce :)

• MAX. SPOKOJNOST

Dobrý deň, Martin,

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše 100 % hodnotenie aj za odporučenie, skutočne si to vážime. Z Vašej maximálnej spokojnosti máme naozaj úprimnú radosť a veríme, že tomu tak bude aj nabudúce. Určite pre to budeme opäť robiť všetko, čo je v našich silách :)

Krásny a trochu differenta deň praje Roxana za www.differenta.sk

Je ešte skoro hodnotiť, zatiaľ OK

Dobrý deň, Mira,

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše 100 % hodnotenie aj za odporučenie, skutočne si to vážime. Z Vašej spokojnosti máme radosť a veríme, že tomu tak bude aj nabudúce :)

• som spokojná

Dobrý deň, Anna,

Dom spokojna

Dobrý deň, Aja,

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše 100 % a milé hodnotenie aj za odporučenie, skutočne si to vážime. Z Vašej spokojnosti máme radosť a veríme, že tomu tak bude aj nabudúce :)

• neviem
    • lacný, ale nekvalitný tovar

lacný, ale nekvalitný tovar, číslovanie - veľkosti nesedia, zásielku som vrátila späť

ďakujeme za názor.
    Na našej stránke máme vyše 100 značiek od najlacnejších a dostupných značiek, cez drahšie až po tie najluxusnejšie za najvyššie ceny. Je na každom človeku, čo si vyberie :) Vy máte v objednávke produkt za 6.95 €, čo samozrejme nebude odpovedať kvalite niečoho za 60 € :)

V čom Vám prosím nesedelo číslovanie? Môžete nám napísať do emailu reakciu? Ďakujeme.

• Zásielku som dostala veľmi rýchlo. Ďakujem

Reakcia obchodu Differenta.sk

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše 100 % a milé hodnotenie aj za odporučenie, skutočne si to vážime. Z Vašej spokojnosti s rýchlym doručením máme naozaj úprimnú radosť a veríme, že tomu tak bude aj nabudúce. Určite pre to budeme opäť robiť všetko, čo bude v našich silách :)

• Spokojná rýchle doručenie

Dobrý deň, Blažena,

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše 100 % hodnotenie aj za odporučenie, skutočne si to vážime. Z Vašej spokojnosti s rýchlym doručením máme naozaj úprimnú radosť a veríme, že tomu tak bude aj nabudúce. Určite pre to budeme opäť robiť všetko, čo je v našich silách :)

Krásny a trochu differenta deň praje Roxana za www.differenta.sk

Pekná prehľadná stránka, rýchle dodanie tovaru, kvalitné výrobky. Určite odporúčam.

Dobrý deň, Zaza,

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše 100 % a nesmierne milé hodnotenie aj za odporučenie a pochvalu stránky i kvality výrobkov, skutočne si to vážime. Z Vašej spokojnosti vo viacerých smeroch máme naozaj úprimnú radosť a veríme, že tomu tak bude aj nabudúce. Určite pre to budeme opäť robiť všetko, čo bude v našich silách :)

Krásny a trochu differenta deň praje Roxana za www.differenta.sk

• Rychle dodanie a vyborne ceny. Urcite to nebol moj posledny nakup v tom to eshope.

Reakcia obchodu Differenta.sk

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše 100 % a nesmierne milé hodnotenie aj za odporučenie a prejavenú náklonnosť do budúcna, skutočne si to vážime. Z Vašej spokojnosti s dodaním i cenami máme naozaj úprimnú radosť a veríme, že tomu tak bude aj nabudúce. Určite pre to budeme opäť robiť všetko, čo je v našich silách :)

Krásny a trochu differenta deň praje Roxana za www.differenta.sk

• Rýchle dodanie a kvalitný tovar. Za mňa super!

Reakcia obchodu Differenta.sk

veľmi pekne Vám ďakujeme za Vaše 100 % a milé hodnotenie aj za odporučenie a pochvalu, skutočne si to vážime. Z Vašej spokojnosti s dodaním i kvalitou tovaru máme naozaj úprimnú radosť a veríme, že tomu tak bude aj nabudúce. Určite pre to budeme opäť robiť všetko, čo bude v našich silách :)