• Výborná komunikacia,rýchle dodanie

rýchle doručenie, originálny tovar

Dobrý den Škvor,

děkujeme za Vaše hodnocení 100% a doporučení. Z Vaší spokojenosti máme upřímnou radost.

• nakúpil v obchode Differenta.sk pred 2 týždňami

Veľmi rýchle dodanie, super komunikácia, tovar podľa predstáv....všetko na JEDNOTKU

Dobrý den Smejko,

• nakúpil v obchode Differenta.sk pred 2 týždňami

• Tovar pekný, cena dobrá, obchod komunikuje každý krok

Dobrý den Juli,

• nakúpil v obchode Differenta.sk pred 3 týždňami

expresné dodanie,balenie tovaru

Dobrý den,

děkujeme za Vaše hodnocení a doporučení. Z Vaší spokojenosti máme upřímnou radost.

• nakúpil v obchode Differenta.sk pred 3 týždňami

• veľmi dobrý

Som spokojná objednávka rýchlo vybavená a doručená. Dakujem

Dobrý den Aleno,

děkujeme za Vaše 100% hodnocení a doporučení. Z Vaší spokojenosti máme obrovskou radost.

• nakúpil v obchode Differenta.sk pred 4 týždňami

• Ako nevýhodu vidím zasielanie nevyhovujúceho tovaru do ČR.

Dobrý den,

děkujeme za Vaše hodnocení a doporučení. Nicméně vrácený balíček můžete vrátit také na Slovenskou adresu, veškeré informace máte uvedené na webu a poštovné je pro vás mnohem výhodnější.

Vyborne rychle jednanie

Dobrý den,

děkujeme za Vaše 100% hodnocení a doporučení. Z Vaší spokojenosti máme upřímnou radost.

• nakúpil v obchode Differenta.sk pred 1 mesiacom

• na stránke majú uvedené dve adresy na vrátenie tovaru, jednu v obchodných podmienkach (kde musí byť podľa zákona uvedená správne) a druhú v sekcii kontakt, človek si zrejme má vybrať kam mu to viac vyhovuje poslať, či do nitry alebo do bratislavy :) slečna pani na zákaznickej linke povedala že tá v sekcii kontakt je správna :O)

Zdržovacie praktiky pri vracaní tovaru. Peniaze z objednávky ktorú som 19.09. posielal späť keďže mi nesadla veľkosť a inú obchod v ponuke nemal mi do dnešného dňa nedorazili, dnes sú to teda dva týždne. Slečna pani na zákaznickej linke sa odvolávala na to že majú na to 14 dní od "spracování zásilky", no každý poctivý obchod sa to snaží vyriešiť skôr v prospech zákazníka - tento si s tým dáva na čas a vyhovárajú sa na kade čo - na poštu, na štátny sviatok, na malé skladové zásoby..Dnes to bol môj druhý telefonát na zákaznícku linku pričom mi najprv tvrdili, že do dnešného dňa im moja zásielka nedorazila a až po tom čo ju spracujú začne plynúť 14 dňová lehota na vrátenie peňazí :O) Po overení na pošte, že zásielka im bola doručená 21.09., teda predminulý piatok, sa zrazu veci pohli (dovtedy bola slečna pani v tom, že bola doručená minulý piatok - teda na štátny sviatok a vyhovárala sa na to) poslali mi postupne tri maily:

1: "Dobrý den, peníze Vám budeme odesílat dnes. "
    2. dobropis
    3. "Dobrý den, ještě bychom potřebovali vědět Váš IBAN, abychom Vám mohli peníze vrátit."

Po tom, čo som im IBAN preposlal a pripomenul im, že ho majú napísaný na faktúre priloženej k tovaru, mi odpovedali: "Dobrý den, bohužel fakturu jsme po rozbalení zásilky nenašli, děkujeme tedy za poslání, ihned IBAN předáme účetní, která peníze odešle. "

Tu sa dostávame ku paradoxu - najprv tvrdili, že zásielka im do dnešného dňa ani nedorazila, a o pár minút na to po rozbalení nedoručenej zásilky v nej nenašli faktúru :O) zaujímave :) jednoznačne neodporúčam obchod

Dobrý den Michale,

Vaše nespokojenost nás velice a upřímně mrzí. Abychom Vám vysvětlili proces. Aktuálně měníme odběrné místo pro vrácení balíčku na Slovensku, proto, aby bylo zpracování mnohem rychlejší a pro zkvalitnění našich služeb v rámci, kterých Vás nebude stát poštovné tolik, kolik by Vás stálo při odeslání balíčku do Čech. Stávající adresa do Nitry je stále ještě aktivní, dodnes je tedy možné balíky posílat na obě adresy. Z Nitry to ale trvá déle, proto jsme právě změnili adresu na nové odběrné místo, a proto jsou tedy na webu uvedené adresy obě.

Skutečně na vrácení peněz máme 14 dnů od převzetí zásilky. Je ale třeba počítat i s dny, kdy balíček dorazí k nám do Čech. Když jste balík odesílal 19.9. na adresu do Bratislavy, dorazil 21.9. teprve tam a až poté k nám do Čech. Do 14 denní lhůty se tedy stále vejdeme. Je samozřejmé, že se snažíme každému klientovi vyhovět a vracet peníze co nejdříve, nicméně 14 lhůta je maximum a tu vždy dodržíme. Vaše peníze jsou již na cestě, a tak se nemusíte již ničeho obávat.

Vaše reakce nás velice mrzí a chápeme ji, a proto jsme se snažili Vaše vrácení vyřešit přednostně.

• Rychlost
    • Dobra komunikacia
    • Ceny
    • ziadne som nezistila

Som spokojna

Dobrý den,

děkujeme za Vaše 100% hodnocení a doporučení. Máme velkou radost, že jste s naším obchodem spokojená.

• Rýchle dodanie.

Dobrý den Katko,

• Kvalita, rychlost

Dobrý den Kety,

• nakúpil v obchode Differenta.sk pred 1 mesiacom

Recenzia bola odstránená z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Recenziu nesmú písať osoby akýmkoľvek spôsobom spriaznené s daným obchodom.

• nakúpil v obchode Differenta.sk pred 1 mesiacom

• Okamžite zaplatený tovar skladom mi dorucovali aj napriek urgenciam vyše týždňa pričom sa vyhovárali na každého iného, na banku, na postu, fakt neseriozny pristup.

Dobrý den,

je nám velice líto, že nejste spokojená, nicméně Vaše objednávka byla skutečně odeslána v den přijeté platby a v řádném termínu doručena. Chyba tedy na naší straně nenastala.

jednoducho super !

Dobrý den Lilly,

děkujeme za Vaše 100% hodnocení a doporučení. Máme obrovskou radost, že jste s naším obchodem spokojená.

• nakúpil v obchode Differenta.sk pred 1 mesiacom

Nevýhoda takéhoto obchodu je, že v prípade reklamácie sú s tým spojené časová a finančné straty. Niekady sú očakávania vyššie ako skutočnosť
    Výhoda - šetrenie času

Dobrý den Evo,

děkujeme za Vaše hodnocení. Pro zkvalitňování našich služeb jsme zavedli odběrná místa pro balíky na Slovenku, jako je to zvykem u většiny eshopu.

Upraviť reakciu

• nakúpil v obchode Differenta.sk pred 1 mesiacom

• Idealny nakup..rychle dorucenie aj v ramci SR...spokojnost uz viac rokov..

Dobrý den,

děkujeme za Vaše 100% hodnocení a doporučení. Z Vaší spokojenosti máme velkou radost.

Upraviť reakciu

Dobrý den Lucy,