Preco ponukate tovar,ktory nemate,slusny obchodnik by ponuku tovaru,ktory nemate ZRUSIL!!!

Reakcia obchodu www.dialkovyovladac.sk

Ďakujem za príspevok. V krátkosti sa Vám pokúsim vysvetliť prečo je to tak. Predaj diaľkových ovládačov
    je špecifický. Kupujú sa aj na staršie zariadenia. Zákazník si vyberá podľa typu DO, typu svojho zariadenia, alebo podľa obrázku. V prípade že daný produkt nie je skladom ( čo je pri danom produkte aj napísané !!!), vtedy sa spojím so zákazníkom telefonicky a skúsim mu navrhnúť vhodnú náhradu. Nakoľko ste neprijali môj hovor ani ste nezavolali naspať, bol som nútený Vašu objednávku zrušiť.
    S pozdravom Ladislav Gubrica.

• Nespolahlivy dodavatel.Neodporucam nikomu tieto sluzby.Nedodal mi objednany tovar.

Objednaný tovar nedodaný, telefó n neberú ,

• Ak nie je skladom, tak zháňajú dlho...

• Zatiaľ nemám
    • Tovar som objednal pred 9 dňami okrem toho že mi objednávka bola potvrdené, nemám žiadnu informáciu o dodávke.

Nedoporučujem!

• tovar mi mal prist uz pred piatimi dnami

• rýchle potvrdenie objednávky hneď po objednaní 27.12.2017, následne 28.12.2017 poslaný ďalší mail s informáciou že moja objednávka bola spracovaná administrátorom stránky.
    • Jedinú výhodu som popísal vyššie. To je všetko čo obchod pre mňa urobil. Tovar nedodali ani sa viac neozvali.

Jedinú výhodu som popísal vyššie a to bolo zo strany obchodu všetko. Viac sa mi neozvali. Viem že boli sviatky ale myslím si, že aspoň informáciu o tom v ako štádiu je vybavenie mojej objednávky mi poslať mohli. Keďže mi nič neoznámili, tak 5.1.2018 som im napísal mail s otázkou čo je s mojou objednávkou. Dnes je už 9.1.2018 a s odpoveďou sa zas neponáhľajú.

• Dosli mi tri maily o spracovani a ani po dlhej dobe som nedostal platobne udaje kam mam uhradit tovar. A tym padom ziaden tovar nemam a prepinat si musim rucne jak debil v 80-tych rokoch...

• Ziadne.moja objednavka nebola vybavena .ani odpoved na mail , v ktorom som sa pytala ako to s mojou objednavkou vyzera som nedostala .pockam do konca tyzdna .ak sa moja objednavka nevybavi zrusim ju ..mesiac cakat je uz aj na mna vela .
    • Neschpnost predaja .nekorektne jednanie .

Nenakupovat u vas !

• nie prišil dobra komunikácia na koľko som prvý musel vrátiť tak pán predajca sa priliž neunúval poslať ned druhy ako sľúbil.

Reakcia obchodu www.dialkovyovladac.sk

Dobrý deň.

Dovoľte aby som Vám pripomenul priebeh vašej objednávky.
    4.2./sobota/ ste si objednali diaľkový ovládač AKB 73715603.
    6.2 /pondelok/ vami objednaný ovládač odoslaný.
    8.2 /streda/ prevzali ste balík.
    8.2 /streda večer/ napísali ste e-mail, kde oznamujete že váš starý ovládač má označenie AKB 73715601 a preto žiadate výmenu./podotýkam že iný typ ste si objednali vy./
    9.2 /štvrtok/ odpovedám na váš e-mail z prísľubom výmeny DO.
    13.2 /pondelok/ odosielam vám sľúbený ovládač./bez nároku na ďalšiu platbu./
    15.2 /streda/prevzali ste ovládač.
    15.2/streda/ namiesto ,,ďakujem za váš ústretový prístup,, napíšete negatívne hodnotenie.
    S priateľským pozdravom
    Ladislav Gubrica

• neviem, nakoľko som ovládač neobdržal
    • nikto nedvíha telefon, ani neodpovedá na email ani na odkazy

dúfam, že sa mi ozvú a doručia diaľkový ovládač

• Velky vyber , ceny
    • nekomunikuje so zakaznikmi

je to pvý nakup v tomto eshope s tym že som konečne našla presne čo potrebujem ale teda radosť netrvala dlho kedže po objednani tovaru 12.12.mi zaslali potvrdenie objednavky na mail a od vtedy do dnes 27.12. NIČ , netušim čo je s objednavkou , neberu telefon a na mail neodpisuju ,...

• Objednala som si dialkový ovladač, ktorý som do dnešného dňa od Vás nedostala.
    Moje skúsenosti s Vašim obchodom sú neni dobré.

• Objednaný tovar doteraz nebol dodaný,obchod nedodanie neodôvodnil.

Prvá a jediná skúsenosť s obchodom je zlá

• Žiadna komunikacia
    • Nedodanie tovaru

Vybral by som si iný eshop

• ziadne,velmi zla komunikacia
    • zla komunikacia,tovar mi neposlali

uz nikdy by som nechcel od nich nic kupit

• Nedostatočná komunikácia zo zákazníkom.Za 14 dní jeden pokus o telefonát a jeden mail.

• je tam všetko čo potreujem
    • doteraz sa mi nikto neozval ani neposlal mail kvôli objednavke ci bude alebo nie

počkám uvidím

• 14 dni od objednavky, tovar som este nedostal a ani ma nikto nekontaktoval...

• Tovar som po 12 dni nedostal ani ma nikto nekomunikoval že tovar dodajú neskoršie zatial od objednania žiadna komunikácia od predajcu..