• Rýchlosť dodania, poradenstvo na hľadaný produkt, profesionálny prístup.
    • ???

• Rychle dodanie

• Zatiaľ nemám
    • Tovar som objednal pred 9 dňami okrem toho že mi objednávka bola potvrdené, nemám žiadnu informáciu o dodávke.

Nedoporučujem!

Som spokojný funguje ako má,ako originál.Dakujem

• V tomto e-shope som nakupovala uz viacej krat a vzdy mi boli ochotni poradit s vyberom. Zakazdym som bola spokojna. Urcite tu este budem nakupovat aj v buducnosti a tento obchod odporucam.
  • tovar mi mal prist uz pred piatimi dnami

• rýchle potvrdenie objednávky hneď po objednaní 27.12.2017, následne 28.12.2017 poslaný ďalší mail s informáciou že moja objednávka bola spracovaná administrátorom stránky.
    • Jedinú výhodu som popísal vyššie. To je všetko čo obchod pre mňa urobil. Tovar nedodali ani sa viac neozvali.

Jedinú výhodu som popísal vyššie a to bolo zo strany obchodu všetko. Viac sa mi neozvali. Viem že boli sviatky ale myslím si, že aspoň informáciu o tom v ako štádiu je vybavenie mojej objednávky mi poslať mohli. Keďže mi nič neoznámili, tak 5.1.2018 som im napísal mail s otázkou čo je s mojou objednávkou. Dnes je už 9.1.2018 a s odpoveďou sa zas neponáhľajú.

Jednoduché vyhľadávanie, dobrá obsluha vo vybavovaní a bleskovo rýchle doručenie.

• rýchlosť
    • to čo som potreboval mali len oni

Potreboval som diaľkový ovládač na video/DVD rekordér akých bolo vyrobených zrejme málo a tento obchod ako jediný na Slovensku ho mal.

• Ja som spokojna so všim

Výhodou je, že pri výbere tovaru, ktorý som si objednala a nemali ho mi predajca zavolal a odporučil mi iný v rovanakej kvalite a ešte aj lacnejší. To neurobí hocijaký predajca.

• Dosli mi tri maily o spracovani a ani po dlhej dobe som nedostal platobne udaje kam mam uhradit tovar. A tym padom ziaden tovar nemam a prepinat si musim rucne jak debil v 80-tych rokoch...

• Osobný prístup cez telefón k zákazníkovi
    • Po telefonickom upresnení objednávky mi bol tovar doručený poštou hneď na druhý deň.

Evidentná snaha vyhovieť zákazníkovi.

• Promtnost

• Dostupnost tovaru

veľmi rýchle spracovanie objednávky, v deň doručenia faktúry na mail (platba na účet) som mal už tovar na pošte

• nákup z domova

Cena primerana kvalite.

• Ziadne.moja objednavka nebola vybavena .ani odpoved na mail , v ktorom som sa pytala ako to s mojou objednavkou vyzera som nedostala .pockam do konca tyzdna .ak sa moja objednavka nevybavi zrusim ju ..mesiac cakat je uz aj na mna vela .
    • Neschpnost predaja .nekorektne jednanie .

Nenakupovat u vas !