• Tovar ku dnešnému dňu nedorazil

Reakcia obchodu Diablik.sk

objednávku ste si vytvorili: 07.04.2019, 17:29:42 s spôsobom platby vopred prevodom na účet.
    Do dnešného dňa nebola z vašej strany uhradená, preto nieje logicky možné očakávať jej doručenie.

Ak ste ešte zo žiadneho internetového obchodu neobjednávali, kontaktujte nás a mi vám poradíme.

• Poškodený tovar

Tovar dorazil poškodený, sieťovina roztrhnutá. Neodporúčam. Neadekvátne k cene kvalita tovaru.

• Rychle dodanie na druhy den postarkou pokial uhradite do 13:00.
    • Rychla e-mail komunikacia so servisom do 1h.
    • Velkost vobec nesedela ppdla cislovania ich tabuliek, objednavala som mensie cislo. A to zas bolo take male, ze som to ani cez boky nepretiahla.
    • Kvalita nic moc na par pouziti a cinsky zavodny smrad...
    • Nepreplacaju postovne pri vrateni tovaru

Reakcia obchodu Diablik.sk

dodanie v následujúci deň určite nieje na škodu.
    Samozrejme nieje možné očakávať takéto dodanie pri spôsobe platby prevodom a uskutočnení platby po niekoľkých dňoch.
    Ohľadom veľkostí, bohužial nejedná sa o produkty vyrobené na mieru, jedná sa o konfekčnú veľkosť. Sto ľudí sto rôznych postáv, nieje možné aby daný produkt sadol presne na každú postavu ako modelke na fotografii. Vám boli zaslané dva rozmery aby ste si mohli vybrať, veľkosť ktorá Vám nesedela vám bola preplatená samozrejme aj s dopravou, vid suma pripísaná na účet.

• Veľký sortiment, nízke ceny
    • Zlá komunikácia, dlhá čakacia doba na tovar

Bez komentára

Reakcia obchodu Diablik.sk

tak ako sme Vás informovali.
    Objednávka bola spracovaná a expedovaná ešte v rovnaký deň ako ste ju vytvorili. Bohužiaľ vaša objednávka bola dopravcom stratená a nedoručená, tento faktor bohužiaľ nie je v našich silách ovplyvniť.

Nekomunikujú a na tovar čakam už 2 tyždne

Reakcia obchodu Diablik.sk

tak ako sme Vás už informovali bez zadaných povinných údajov o adresátovi ako je Meno, priezvisko a adresa nieje možné objednávku odoslať.

p. Mojmír Opatovský.
    Nebolo by zlé objednávku aj zaplatiť až potom posielať recenzie.

www.diablik.sk

• ziadne

Dobrý deň, p. Ivana

Veľmi zaujimavé hodnotenie na stornovanú objednávku. Ak nedokážete uviesť Priezvisko pri vytváraní objednávky, nevytvárajte ju, zásielku na krstné meno naozaj nieje možné odoslať. Na doplnenie údajov ste nereagovali.
    Dakujeme.

• nasla som tam tovar, ktory ma zaujal, nue je na nom nic vynimocne
    • dorucenie objednaneho tovaru. Na postu nechodim uz roky. Vsetko riesim online platbami a dorucovanie kurierskymi sluzbami. Chyba mi moznost dorucenia kurierom aj za cenu vyssieho doplatku.

Objednavka nebola dorucena, vraj adresa nebola kompletna. Po opatovnom zadani tej istej adresy som bola upozornena, aby som nabuduce adresy zadavala spravne... Tovar stale nemam, napriek tomu ze podla tracking number je uz dva dni na poste v NR - nemam zlty listok, dorucenie malo byt do vlastnych ruk...

Reakcia obchodu Diablik.sk

na prvú pokus ste neuviedli kompletnú adresu preto dopravca nemohol zásielku doručiť. Zásielka Vám bola následne odoslaná znova a na naše náklady, nakoľko chyba nastala na Vašej strane. Žlté lístky pošta nevydáva už skoro rok, a službu doručenie do vlastných rúk ste nemali uhradenú, preto nieje možné logicky takúto službu očakávať.
    Objednávka vybavená a doručená v priebehu 20 hodín!

www.diablik.sk

• poskodeny tovar, reklamacia nemozna napriek urcitym obchodnym podmienkam, komunikacia nulova

Reakcia obchodu Diablik.sk

Vážený zákazník reklamácia je samozrejme možná na všetok tovar. Kontaktovať nás môžete telefonicky alebo prostredníctvom el. pošty.

• rýchle dodanie tovaru
    • tovar má priemernú kvalitu, zodpovedá cene produktu

Lacný tovar za lacnú kvalitu

Reakcia obchodu Diablik.sk

Vážený zákazník mrzí nás Vaša nespokojnosť s tovarom. Tovar je možné jednoducho do 14 dní vrátiť, ak nezodpovedá vašim predstavám.
    Pri cene 1,80 EUR je naozaj nemožné očakávať tovar z najdrahšieho materiálu. No je to skôr hodnotenie daného výrobku ako našich služieb.