• Zakúpený tovar vôbec nebol ten čo som si objednal,velkosť trička vôbec nesedí s rozmerom čo udávajú v tabulke na svojej stranke. Prišla úplne iná velkosť ako bola objednaná. Nespokojnosť a zavadzanie zakaznika. Zbytočné náklady a čas vynaložený na vrátenie tovaru.

tovar objednaný 26.11 a odoslaný obchodom 1.12 ani do 23.12 nedorazil

• Po objednávke prišlo niekoľko mailov z obchodu, aj tovar rýchlo doručený. Prišla mi však košeľa so štítkom XL, ktorá však podľa veľkostnej tabuľky bola 3 XL. Zaslal som 2 maily, jeden v deň doručenia, druhý nasledujúci deň, žiadna reakcia. Zaslal som košeľu spať ak s formulárom na vrátenie, so žiadosťou o výmenu pred 10 dňami. Žiadne reakcia mailom, telefonát a ani tovar nedorazil. Stalo sa mi prvý krát takýto prístup eshopu a nakupujem teda pravidelne niekoľko krát do mesiaca. Ale tu prvý a už posledný krát.

Doporučujem obchod pre katastrofálnu komunikáciu a neriešenie situácie

Reakcia obchodu DG-SHOP.SK

Toto je dotazník zaslaný k objednávce /rezervaci pro výměnu/. Zákazník svoji objednávku řádnou dostal rychle. Potom se rozhodl pro výměnu. Udělal rezervaci výrobku pro výměnu. Výrobek odeslal na přeposílací slovenskou adresu, která dál přeposílá zboží do naší firmy. Košile dnes dorazila. Zpracujeme výměnu, pošleme opravný doklad na email a zřejmě výrobek zítra odejde. Vyřízení výměny během cca 24 hodin je vyjímečný výsledek v tomto období. Na doručovací časy dopravců nemáme vliv. Práce na naší firmě v tomto náročném čase si myslím, že v pořádku. Před 10 dny znamená, že v tom jsou i 4 víkendové dny = u dopravců se neděje nic a zásilky stojí o víkendech. Na české i slovenské heuréce máme zlaté odznaky a k tomu je třeba opravdu spokojených zákazníků.

• Nekvalitný rozparany tovar

Na eshope napisane tovar skladom a po tyzdni mi poslu email ze nevedia najst supravu takze objednavka zrusena

Obrázok sa mi vôbec nezhoduje zo zakúpeným tovarom. Konkrétne farba. Mal som na plán kupit ďalšie košele ale po skúsenosti som si to rozmyslel. Ďakujem

• Nekvalitne šitie, zips je šikmo našity

Tovar ešte neprišiel ná postu

• dorucenie ok

Za tu cenu 50€ a vraj znacka Geograph.Norway je nekvalitna ,tenka mikina, ako z cinskeho obchodu.vnutro dekovina..celkovo posobi pekne ale lacno a sitne,cakala som kvalitu ale co uz .skoda penazi...zial kupila som to manzelovi ako darcek a uz som nestihla vratit a kupit ine kedze mi to prislo az dalsi tyzden..zamna fake.

namistomodrych farbacierna -inepresivanie ako nafotke

• Sa mozete hambit, na fotke prepracovane nohavice bledej maskacovej farbe a prisli mi pomaly cierne a keby ich šili na tržnici ciganske deti , ktorym nedali ani nažrať. Taketo maskacove gate predavaju za 6 euro na kazdej dedine pri kulturaku a nie u vas za 30...

• Tovar bol nekvalitny, mikina ktora podľa obrázku a podľa ceny mala byt hruba bola tenka letna, pričom cena bola vysoká ako za hrubú zimnú mikinu Obrázky tovaru sú skreslené...

Neveriť obrázkom tovarov, mikiny sú v skutočnosti tenke lacné handry...

• 15dni čakám za tovarom

15 dni čakám za tovarom nikto nemá záujem informovať čo s tým

Reakcia obchodu DG-SHOP.SK

Objednávka byla zákaníkem špatně vytvořena. Byla zvolená rezervace zboží, která je pro případ výměny zboží. 15.11. v 18:26 odesláno upozornění zákazníkovi o špatném objednávce. Bez reakce. Na webu je chat online, email kontakt, telefon. Stačí zaslat dotaz, kontaktovat eshop.

Ceny pri tovare sú uvedené malými písmenkami Produkt Boxerky set 3ks cena 10,40€ a pod tým malými pismenkami za kus. Nedá sa vybrať farba lebo ide o set, ktroý rozoberú dostal som čiernu a sivú. v balení je ešte modrá je to zavádzanie a klamstvo. Už si z tohto obchodu nikdy nič neobjednám.

Reakcia obchodu DG-SHOP.SK

Na celém eshopu je stejný typ písma. Na každém zařízení /PC, mobil, tablet/ se dá text zvětšit. Set prodáváme po jednotlivých kusech. Bylo to přání mnoha zákazníků, aby si nemuseli kupovat celý set, když potřebují 1 ks. Mnohdy na zkoušku. Pokud někdo chce set, koupí si set. Kdo chce jedotlivé kusy, koupí si kusy.

• Žiadna komunikácia

Tovar nebol na sklade v takej velkosti.

Objednával som tovar(rolák) v tomto obchode, lebo explicitne bolo uvedené+zdôraznené, že je zo 100% bavlny. Keď prišiel fyzicky, tak materiál bol 20% polyester. Niekomu to možno nevadí, ale takto som nútený ho objednať ešte raz inde. Bolo by dobré, keby si to predajca v popise opravil. ďakujem

Reakcia obchodu DG-SHOP.SK

Děkujeme za Vaší reakci a upozornění. Zjistili jsme , že barva, kterou jste zakoupil opravdu má složení 20% polyester. Popisy opravíme. Roláky rádi vyměníme. 100% bavlna je na jednobarevných. Melírované mají odlišné složení. Omlouváme se za vzniklou situaci. Měli jsme za to, že složení je všude stejné.

• Tovar jedna veľká aaaano katastrofa 57e za mikinu a dosiel shith asi z poľská... Hneď po otvorení bol tovar vrátený!!! Nikdy viac!!!

• Nemozete si objednat tovar za 14 EUR, lebo minimalna vyska nakupu je 15 EUR. Amatercia tam a spekuluju.

Mikina čo som si objednal som myslel za 48E človek nájde aspoň akú takú kvalitu ale vo váčku diera na 3 prsty to je trocha moc nedošite sa môžu hanbiť kto to balil ?