• tovar ešte nedošiel, zaujímavé! Som zvedavý v akom stave dorazí....

neskôr, po dorazaní tovaru...

Tovar bol doruceny no jedna polozka bola uplne z ineho sortimentu. Reakcia obchodu bola okamzita a snad bude vsetko v poriadku pri dalsej zasielke. Verime ze postovne uz nebude pocitane kedze aj naklady na vratenie boli...

Dobrý deň
    Ďakujeme za Vašu reakciu. Ospravedlňujeme sa za chybne poslaný tovar. Samozrejme, náklady na odoslanie správneho tovaru hradíme my. Dúfame, že to neovplyvní Vašu chuť nakupovať u nás.

Obal tovaru bol poškodený,akokeby bol tovar už používaný,aj keď obsah vyzeral byť v poriadku. Keďže je to kupované ako vianočný darček, tak bola som veľmi sklamaná zo stavu obalu, uvidíme či bude fungovať.

Dobrý deň!
    Ospravenujeme sa za stav obalu výrobku, mozem Vás uistiť, ze tovar nebol používaný. Muselo sa to stať pri preprave tovaru. V prípade pochybností, môžete nám tovar zaslať späť a vymeníme tovar za nový kus.
    Ďakujem

• Neviem
    • neviem

Výrobok - odpudzovač hlodavcov na batériu 9V je síce funkčný, ale na hlodavce neúčinný.

Čakal som pomerne dlho na 2ks žiaroviek - nakoniec sú pre mňa nepoužiteľné nakoľko sú príliš veľké. Žiarovky tohto typu sú menšie nakoľko sa používajú do chladničiek alebo v mojom prípade do osvetlenia obrazu. Tieto sú také veľké, že sa nezmestia. Nevadí možno sa zídu raz.

Dobrý deň

Ďakujeme za Vašu recenziu. Je nám ľúto, že Vám žiarovky nepasujú, ale toto nevieme ovplyvniť. V popise tovaru je uvedený aj PRIEMER žiarovky a podľa toho si môžete dopredu zmerať, či Vám bude žiarovka vyhovovať. Nepovažujeme to za našu chybu, preto nás Vaša negatívna recenzia mrzí. Pekný deň

• Kúpil som dva hodinové strojčeky s 2x 3ks hodinových ručičiek. V balení bolo iba 5ks ručičiek a z toho 2ks boli pokrútené. Jeden hodinový strojček funguje tak, že sekundovka na čísle "2" urobí čelom vzad a hodiny idú v protismere. Pri celkovej cene tovaru 4,80€ a dopravnom 5,0€ sa dodávateľ oprávnene spolieha, že reklámacie nehrozia.

Reakcia obchodu DewpStore

Dobrý deň. Tovar nie je problém reklamovať, nie je ho nutné v tomto prípade posielať kuriérom, stačí ako list Slov. poštou - je to tovar "do obálky". Takisto ste mali aj Vy na výber spôsob doručenia - poskytujeme aj lacnejšie možnosti. Ospravedlňujeme sa za chybný tovar a ešte raz opakujem, že reklamácia sa môže uskutočniť.

• -----
    • nekvalitný tovar - barometer nemeria tlak

mám len jednú skúsenosť aj to negatívnu

• Dlhá čakacia doba.

Reakcia obchodu DewpStore

Ďakujem za Vašu reakciu. Je nám ľúto dlhej čakacej doby, tovar aj keď bol v e-shope uvedený ako dostupný, nenachádzal na sklade dodávateľa a preto sa doba predĺžila. Táto situácia sa stáva ojedinele, vzniká pri malých skladových zásobách dodávateľov a neskoršej synchronizácii našimi systémami. Za meškanie sa ospravedlňujeme.

• Sľúbili že tri dni, ale vyše 8 dni bolo doručenie.

Dobrý deň
    Pri tovare bola uvedená dostupnosť 3-9 pracovných dní. 3 dni sú minimálna doba. Objednávku sme vybavili do 5 pracovný dní. Samotné 3 dni nikde neuvádzame. Je nám ľúto omeškania, nie vždy to záleží na nás.

• Neúplná informácia o podmienkach použitia tovaru /nevhodný pre použitie vo vlhkej pôde/.

Reakcia obchodu DewpStore

Ďakujeme za Vašu reakciu. Je nám ľúto nevhodnosti tovaru pre Vaše použitie a chýbajúcej informácii. Budeme o tom informovať dodávateľa. Vždy máte možnosť tovar reklamovať, prípadne do 14 dní vrátiť bez udania dôvodu. Určite by sme Vám vyšli v ústrety. Za problémy sa ospravedlňujeme!

• Komunikaciu s klientom

Dobrý deň
    Reagujem na Vaše hodnotenie obchodu. Tovar, ktorý ste si objednali, bol v čase objednania vypredaný, taktiež je tomu ešte aj dnes. O tom sme Vás informovali e-mailom dvakrát. Neprišla nám žiadna odpoveď. V druhom e-maili sme sa Vás pýtali, či si želáte na tovar počkať alebo objednávku stornovať. Je nám ľúto, že sa nám nepodarilo spolu spojiť a situáciu si vysvetliť.

• ziadne
    • doba dodania

radsej nakupovat inde...

• Termín dodávky-ako z Aljašky

Už by som neskúšal.Žiaľ.

• žiadna komunikácia,objednávku mi nepotvrdili, tovar nebol doručený...

Dobrý deň
    Je nám ľúto nedodaného tovaru, ale objednali ste si nedostupný tovar. Každého zákazníka kontaktujeme najprv e-mailom, ak nereaguje za týždeň posielame ďalší. Ak aj napriek tomu neodpovedá, voláme telefonicky. V tomto prípade sa nepodarilo s Vami nijak spojiť. Ťažko Vám potom oznámime, že je tovar nedostupný - čo ste ale mohli vidieť pri objednávaní.

• Cena, poloha
    • dodaciu lehotu

Radsej o par centov viac ale aspoň včas

Dobrý deň
    Je nám ľúto dlhej dodacej doby alebo nedoručeného tovaru. Pri tovaroch je udávaná aj aktuálna dostupnosť. Ak je pri tovare "momentálne nedostupný" alebo "nedostupný" dodacia doba sa môže predĺžiť aj od dlhší čas. Bohužiaľ, toto my neovplyvníme. Je preto dobré, si objednávať dostupný tovar. Každého zákazníka informujeme v prípade, že tovar nie je dostupný v obvyklej dodacej dobe.

• ?
    • ?

Dobrý deň

Nerozumieme Vášmu hodnoteniu, obchodu ste dali nízke hodnotenie a neudali ste žiaden dôvod.

• Prehladné
    • Dlha dodacia doba

• Neviem o zaporoch. Avsak, domovy zvoncek, ktory som objednal mal uvadzany dosah 100m, ktroy moze v zastavanej casti klesnut na patinu (20m). Avsak mne funguje iba na cca 6-7m, co mi vobec nevyhovuje.

Dobrý deň

Bohužiaľ mi nevieme zaručiť korektnosť údajov od výrobcov, jedine na základe Vašich skúseností. Pri takomto tovare je to vždy problematické, nakoľko nie je možné určiť pesný dosah vzhľadom na zloženie múrov a stropov (železobetón a iné). Ale problém sa dá vyriešiť reklamáciou.

• k dorucenemu tovaru konkretne potleskovy spinac 09810575 nebol dokonaly a presny navod ako spravne zlozit stavebnicu.par podobnych stavebnic som si uz objednal z ineho eshopu no s nimy som nemal apsolutne ziadny problem.ved schvalne skuste takuto stavebnicu poskladat podla pridaneho ¨navodu´¨!!!!

nekupovat neposkladane stavebnice!!!!!!!

Dobrý deň
    Je nám ľúto,že k stavebnici nebol dodaný správny návod, ten je vačšinou pribalený vnútri stavebnice a nemáme tak možnosť zistiť,či je správny alebo nedostatočný. Určite budeme o tom informovať dodávateľa a žiadať vysvetlenie. Mohli ste sa na nás obrátiť s týmto problémom a snažili by sme sa ho vyriešiť a zaslať vám správny návod. Je nám ľúto tejto nepríjemnosti!

• že je v meste žilina

može byť