Objednala jsem.Odpovedeli mi za 3dny aze už to ani nemají

Objednany tovar mali mat skladom do 3 tyzdnov a nakoniec som cakala cca dva a pol mesiaca a aj tak ho nenaskladnili. Objednavku som zrusila.

Reakcia obchodu www.detsketuzby.sk

ďakujeme za Váš názor. Iba chceme informovať ostatných, že sme Vás informovali, že tovar je nedostupný u dodávateľa no chceli ste počkať. Žiaľ my výrobu neovplivníme.

S prianím pekného dňa
    Detské túžby

• všetky druhy tovarov čo som si objednal a na stránke ich mali dustupné tak po dvoch dňoch mi obchod oznámil že ich majú dlhodobo nedostupné

Reakcia obchodu www.detsketuzby.sk

mrzí nás, že ste neboli s Vašim nákupom spokojný, žiaľ pri najpredávanejších kočíkov sa tovar rýchlo dopredáva a sklady neinformujú ihneď o vypredaní ( ide o minúty, nakoľko je výhrady distribútor danej značky), čo sa stalo aj v tomto prípade. Akonáhle nás však informovali, tak sme Vás obratom kontaktovali.

tím Detské túžby

Chodítko je pekné,len ma mrzí,že hrazdička je zlomená- nejde zaistiť. Bol to darček,tak nebol čas na výmenu- cesta do zahraničia.

• Mila a ochotna konunikacia zo strany predavajuceho
    • Informacie uverejnene na stranke nesedeli so skutocnymi vlastnostami tovaru.
    • Neinformovanost predavaciek o tovare. Vsetko museli vzdy preverovat a pytat sa inde.

Pokial by informacie na webovej stranke o tovare boli spravne, nemala by som co vytknut. Nakolko vsak uviedli nepravdive informacie, na zaklade ktorych som sa rozhodla tovar kupit, obchod neodporucam. Samozrejme je moznost tovar vratit, ale su to len zbytocne opletacky pre zakaznika, ktorym sa dalo vyhnut, ak by obchod preveroval info o tovare.
    Nabuduce preto urcite zvolim ineho predajcu. Bohuzial :(( a to vyzeral obchod spociatku velmi nadejne

• Zla komunikácia
    • Tovar, ktory mal byt skladom nebol a ani dalsie tri, ktore som vybrala...nakoniec mi navrhli tovar oni ale dodanie bolo skoro tri tyzdne.

• Neposlali tovar v slubeny termin

Ak mate moznost kupit tovar inde kupte ho. Tento obchod ma tzv. Ext. Sklad t.j objednavaju ho a sprostredkovavaju. To mozte aj vy

Reakcia obchodu www.detsketuzby.sk

neviem kde beriete predstavu, že eshopy majú všetky produkty na sklade, či už neviem aké mall.sk alebo hej.sk a iné konkurenčné eshopy fungujú štýlom, že po objednávke od zákazníka objednajú tovar v distribučnom (externom ) sklade a následne Vám ho zašlú, distribučné sklady pre jednotlivé značky sú vždy iba jedny takže, každý jeden obchod/eshop na SK objednáva v jednom a tom istom sklade. Takže ak tovar nedodáme my v stanovený termín nedodal by ho ani akýkoľvek iný obchod. Stojí za úvahu zamyslieť sa, že žiadny obchod ani eshop nedokáže mať na sklade všetky produkty ktoré má v ponuke. Preto je často krát aj uvedené na eshopoch dodanie do 3-7 dní, lebo za štandardných okolností v takomto čase dokáže distribučný sklad tovar doručiť, do obchodu alebo eshopu. O priebehu objednávky a dodacom termíne zákazníka priebežne informujeme. S pozdravom Špiriaková

• Omylom stornovaná moja objednávka, ktorá síce na môj prekvapeno reagujúci e-mail bola obnovená, ale už ubehlo ďalších 5 dní a ešte stále nedorazila. Som veľmi nespokojná, pretože staršiemu synovi som v ten istý deň objednala autosedačku u konkurenčného predajcu a tú už mám 9 dní doma.

• Tovar,ktorý bol na internetovej stranke označeny,že je na sklade,tak na sklade nebol.

Reakcia obchodu www.detsketuzby.sk

detská jedálneská stolička nebola na eshope označená skladom, dodací termín pri nej bol uvedený 3-7 dní. Tovar, ktorý máme priame na sklade a je ihneď k dispozícií na odoslanie, má už v nadpise veľkým písmom uvedené SKLADOM. S pozdravom Špiriaková

• po 22 dňoch bez akejkoľvek možnosti sa dovolať, bez akejkoľvek odozvy od predajcu som objednávku zrušil. S takýmto prístupom som sa ešte nestretol. V čase keď píšem tieto riadky mi prišiel mail, že tovar ktorý som si objednal majú v inej farbe a či mám záujem... Ďakujem p. Špiriak, nemám záujem, s radosťou sa obrátim na akúkoľvek Vašu konkurenciu, ktorá má serióznejší prístup k zákazníkom.

Ak ste mladí, máte čas čakať do dôchodku na dodanie tovaru a nevadí Vám, že sa na zverejnené tel. číslo nedovoláte tak ste v tom správnom obchode. good luck, friends

• Veľmi zlá komunikácia s obchodom, žiadne informácie o objednávke, príliš dlhá čakacia doba na tovar, ktorý mal byť skladom, neinformovanie o tovare, veľmi zlá skúsenosť

Neodporúčam, pretože tento obchod nedokáže poslať ani informácie či tovar vôbec majú. Po dlhom čakaní im napíšete, a oni dajú vidieť, že ho nemajú. Najhorší prístup aký som zazila v internetovom nakupovaní.

• neviem o žiadnych
    • Neozvali sa ani po skoro dvoch týždnoch, ako to je zo stavom objednávky.
    • Dlhá doba čakania na tovar

Tovar som ani po 11 dňoch nedostal hlavne že je dodacia lehota písaná 3 až 5 dní.

Zla komukacia, tvrdia ze maju veci skladom ale nieje to pravda

• ponúkanie tovaru na stránke,aj keď ho už nemajú

• Vyborne ceny
    • Dodacia lehota - katastrofalna
    • (Namiesto deklarovanych 3 dni - to bolo 11) a aj to len vdaka mojim urgeniciam (ak by som netelefonovala viackrat) zrejme by som tovar doma asi este ani nemala
    • Komunikacia zo strany obchodu - ziadna

Neodporucam - iba ak si tovar objednavate v dodatocnom predstihu (resp.je vam jedno kedy pride)

• dlhá doba dodania

• komunikacia
    • serioznosť

objednavku mi zrušil a ako dôvod dali že na zaklade predošlej komunikacie pritom vôbec somnou nekomunikovali

Reakcia obchodu www.detsketuzby.sk

Pani Martina Orlando, ak je to vôbec Vaše skutočné meno. Nerozumiem ako môže niekoho baviť vytvárať si fiktívne objednávky a následne dávať negatívne recenzie. Vaše objednváky za 2000 Eur pri ktorých ste zvolili formu platby prevodom na účet sme ani nemohli zrealizovať kedže ste do dnešného dňa platbu nerealizovali a ani ste nezdvihli mobilný telefón po našom opakovanom pokuse skontaktovať sa s Vami. Na základe toho bola objednávka stornovaná. Pokiaľ máte seriózny záujem o objednávky, môžete nás kedykoľvek telefonicky kontaktovať, uhradiť platbu za ojednaný tovar a Vašu objednávku vybavíme. S pozdravom Špiriak

• Prehľadnosť, široký sortiment
    • Dlhé čakanie na tovar, aj keď je skladom, nepresné informácie o dodani aj pri telefonickom dohovore

Neviem, podľa toho kedy a či tovar dorazí

• Nedorucili mi tovar ani nevratili peniaze

Nikdy viac

Reakcia obchodu www.detsketuzby.sk

Dobrý deň, peniaze za tovar sú vrátené vždy do 14 dní. Výzvu na platbu vopred, posielame až keď máme potvrdené že tovar je dostupný u distribútora a vieme ho zákazníkovi zabezpečiť. ID Vašej objednávky som preverila a zvolili ste platbu na dobierku (platba až pri doručení tovaru, priamo kuriérovi), takže by sme Vám nemali čo vrátiť naspäť v prípade nedoručenia tovaru. Vašu objednávku si pamätám kedže sme sa s Vami chceli telefonicky spojiť na nedostupné číslo, jednalo sa z Vašej strany o fiktívnu objednávku v sume takmer 7000 Eur. Je smutné, že existujú ľudia alebo konkurenčné firmy ktoré chcú takýmto nekalým spôsobom poškodiť konkurenciu. Máme našťastie dostatok spokojných zákazníkov, takže sme presvedčený, že recenzie Vášho typu nám neuškodia. Ďakujem