Bol mi doručený iny tovar, ako som si objednala. Nakoľko mi udajne nemohli poslať tovar, ktorý som si objednala, tovar som vratila. Zaplatila som nemalé peniaze za poštu, keďže balik sa posiela do Českej republiky.

• Obchod sa hrá na predajcu kvalitných výrobkov, ale v skutočnosti predáva šmejdy. Potvrdil to náš druhý nákup. Predražený a nekvalitný výrobok, ktorý je dobre nafotený, ale v reáli strašne nekvalitný. Cena vôbec nezodpovedá... neúmerne predražená. Zistené až po rozbalení.
    • Vôbec neodporúčam.

Vyhýbajte sa tomuto obchodu...

• Po zložení vypadol nit držiaci rameno pohybu pod operadlom je nutne to opraviť

• Súčasťou tovaru boli dva sklenené poháre, jeden prišiel rozbitý.

• tovar bol doručený v zlej kvalite, drevo na lavičkách bolo popraskané..

celková nespokojnosť, nakoľko aj keď bol tovar zaplatený zálohovou faktúrou, pri
    doručení kuriér znovu chcel zaplatiť tovar dobierkou. Myslím že by sa takéto chyby nemali stávať.

• cena nezodpovedá kvalite a prevedeniu
    • veľmi nekvalitné prevedenie použitý materiál najlacnejšie dostupný!!!, konkrétne výrobok ,ktorý sme zakúpili bol z väčšej časti z lisovaného papiera, t.j. nevhodný na oslabené miesta ( vyvŕtané spoje na šróby),drevené časti neopracované (surový stav), povrchová úprava a opracovanie- niečo príšerné!

Výrobok sme zakúpili v tomto obchode na základe zverejneného obrázku, ktorý žiaľ nezodpovedá skutočnému prevedeniu.

Ten, kto chce nakúpiť v tomto internetovom obchode doporučujem, aby si pred kúpou vyžiadal všetky údaje o výrobku, ktoré nie sú na stránke zverejnené (rozmery, materiálové prevedenie,...) Žiaľ, tejto stránke chýba a dostanete to až na vyžiadanie.