Reklama

Zobraziť recenzie

Recenziu na tento obchod môžu písať iba overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií. Hodnotenie je možné zadať vyplnením dotazníku spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe. Viac o Overené zákazníkmi.

Zákazníci pri obchode za posledný polrok najčastejšie zmieňujú

  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 4 dni

    Zatiaľ to bol prvý nákup, ale som spokojná.

  • Odporúča obchod

    100 %

    Velmi oceňuji telefonát či objednávka dorazila v pořádku

    Reakcia obchodu deNatura.sk

    Dobrý den, Zuzko,

    děkujeme za zpětnou vazbu. Máme velkou radost, že vám náš telefonát udělal radost. Vždy se chceme ujistit, že bylo vše v pořádku a balíček dorazil podle očekávání.

    Přejeme pěkný den.
    Sylvie, deNatura

  • Odporúča obchod

    100 %

    Super

  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 2 dni

    • Objednaný tovar bol rýchlo zbaleny a odovzdaný kuriérskej spoločnosti. Ďakujem.
  • Neodporúča obchod

    50 %

    Tovar dorazil za 2 týždne

    • doručenie prebehlo v poriadku
    • nezaznamenala som nežiaduce účinky
    • sérum na mihalnice ani po 4 mesiacoch používania nespôsobilo žiadnu zmenu
    • cena

    Reakcia obchodu deNatura.sk

    Dobrý den,

    děkujeme za vaši recenzi. Jsme rádi, že jste nezaznamenala žádné nežádoucí účinky a byla spokojená s rychlostí doručení. Co nás však mrzí je to, že vám sérum na řasy ani po 4 měsících nepřineslo viditelné výsledky. To není standardem, obsahuje vyživující látky jako jsou peptidy nebo také rostlinné extrakty, které dlouhodobě podporují růst a sílu řas.
    Prosíme napište nám na [email protected], pošlete nám fotky před a po a rádi s vámi vyřešíme garanci vrácení peněz.

    Přejeme hezký den a vaší zpětné vazby si vážíme.
    Sylvie, deNatura

  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 4 dni

    • S doručenim a s obchodom som veľmi spokojná

    Reakcia obchodu deNatura.sk

    Dobrý den,

    moc vám děkujeme za kladnou recenzi. Jsme rádi, že bylo vše v pořádku a byla jste spokojená.

    Hezký den.
    Sylvie, deNatura

  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 4 dni

    Rýchle dodanie

  • Odporúča obchod

    100 %

    Ústretovosť. Snaha pomôcť. Spätná reakcia ci som bola s výrobkom spokojna. Milá pani na infolinke..

    Reakcia obchodu deNatura.sk

    Dobrý den, Moniko,

    děkujeme za milou recenzi a pochvalu, kterou na zákaznické oddělení rádi vyřídíme. Snažíme se, aby naše zákaznice měly skvělou zkušenost už od nákupu až po výsledný efekt. :) Vaší zpětné vazby si vážíme a jsme rádi, že bylo vše v pořádku.

    Přejeme hezký den.
    Sylvie, deNatura

  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 4 dni

    Zatiaľ som vyskúšala len riasenku, ale už som ju objednala po druhýkrát. Riasy krásne oddelí, vytočí a predĺži. Je skvelá. Poradila som ju aj mame, ktorej sa vždy každá riasenka otlačila okolo očí, ale táto jej to nerobí. Takže si ju chváli. A zvykla som si aj na odličovanie teplou vodou. Oceňujem aj rýchle dodanie a celkový záujem o zákazníka.

    Reakcia obchodu deNatura.sk

    Dobrý den, Kristíno,

    děkujeme vám za krásnou recenzi. Velmi nás těší, že jste si řasenku oblíbila natolik, že jste si ji objednala už podruhé a ještě větší radost máme z toho, že jste ji věnovala i své mamince, která měla dříve problém s obtiskáváním řasenky.
    Je skvělé slyšet, že vám tolik vyhovuje po všech směrech i způsobem odlíčení.

    Děkujeme také za milá slova. doručení a péči o zákazníky, vážíme si vaší zpětné vazby!
    Krásný den.
    Sylvie, denatura

  • Odporúča obchod

    100 %

    • rýchle doručenie, následná komunikácia zo strany obchodu so záujmom o doručenie
  • Odporúča obchod

    100 %

    • Kvalita, profesionálnosť, rýchle doručenie.
  • Odporúča obchod

    100 %

    • Rychle dodanie, overenie personálom či tovar dorazil v poriadku
  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 4 dni

    S nákupom som veľmi spokojná – rýchle jednanie aj dodanie. Oceňujem výhodné akcie a kvalitný zákaznícky servis, vrátane kontroly doručenia a spokojnosti s produktmi. Veľmi príjemný bol aj telefonický kontakt – neobťažujúci, milý a ústretový. Určite odporúčam.

    Reakcia obchodu deNatura.sk

    Dobrý den,

    moc vám děkujeme za kladnou recenzi a takto podrobnou zkušenost s naším zákaznickým servisem. Udělalo nám radost, že vás náš hovor potěšil a byl milý. Děkujeme za doporučení.

    Přejeme krásný den.
    Sylvie, deNatura

  • Odporúča obchod

    100 %

    • Prehladny eshop, vyborne produkty.
  • Odporúča obchod

    100 %

    Rýchle dodanie, skvelé produkty. Už skoro rok používam len vašu špirálu. Je vynikajúca, mám mihalnice ako nikdy predtým. A na odličovanie stačí teplá voda. Super

    Reakcia obchodu deNatura.sk

    Dobrý den, Lucia,

    děkujeme vám za moc krásnou recenzi! Potěšilo nás, že jste si naši řasenku tolik zamilovala a že už rok se stala vaší stálicí v kosmetické výbavě. Jsme rádi, že jste si oblíbila i její odlíčení. Opravdu stačí pořádně namočit a není třeba nic drhnout.

    Přejeme krásný den.
    Sylvie, deNatura

  • Odporúča obchod

    100 %

    • Rýchle doručenie
    • Všetko v poriadku
  • Odporúča obchod

    100 %

    • Príjemne nakupovanie .Našla som čo som chcela.

    Reakcia obchodu deNatura.sk

    Dobrý den, Lucy,

    tak to je skvělá zpráva! Jsme rádi, že se vám u nás příjemně nakupovalo a že jste našla vše, co jste hledala. Všechny důležité informace k produktům i jejich správném používání je na webu, abyste měla všechno důležité na jednom místě.

    Přejeme pěkný den.
    Sylvie, deNatura

  • Odporúča obchod

    100 %

    Rýchle vybavenie objednávky a preverenie dodania

  • Odporúča obchod

    100 %

    • Prehladne stranky
    • Velmi rychle dorucenie
    • Kvalitna komunikacia obchodu
  • Odporúča obchod

    100 %

    • rýchle dodanie
    • skvelá komunikácia
    • žiadne

    Reakcia obchodu deNatura.sk

    Dobrý den, Leni,

    děkujeme za vaši pozitivní recenzi. Jsme moc rádi, že byla vaše zásilka doručena bleskově a že jste byla spokojená s komunikací s naším e-shopem.

    Přejeme pěkný den.
    Sylvie, deNatura