• Dobrá akcia, cena a doprava...dúfam , že bude všetko v poriadku, keď tovar príde
    • Potvrdenie objednávky hneď a následne aj po 4 dňoch ...
    • Tovar nedorazil a už si pýtate hodnotenie služieb?

Pýtať hodnotenie obchodu za služby, keď tovar ešte nedorazil je vrchol, hlavne potom, čo vám trvalo 4 dni opätovne potvrdiť objednávku s tým, že odosielate co najskôr...to naozaj?

Reakcia obchodu Delimano

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti spojené s nákupom. Vždy sa snažíme doručiť tovar zákazníkovi v čo najkratšom možnom termíne. Bežná doba doručenia pri tovare, ktorý máme na sklade, je 3 až 7 pracovných dní od odoslania. Mohlo sa stať, že Vašu objednávku sme nemohli odoslať z iných dôvodov, za čo sa veľmi ospravedlňujeme.
    V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č.: 02/59 220 750, prípadne e-mailom na: [email protected]. Ďakujeme za pochopenie.

Som veľmi spokojná s hrncami Delimano, odporúčam

• Dodanie tovaru trvalo tento raz dlhšie ako obvykle.

Reakcia obchodu Delimano

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu a ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie. Vždy sa snažíme doručiť tovar zákazníkovi v čo najkratšom možnom termíne. Žiaľ, mierne meškanie dodania zásielky bolo spôsobené hektickejším obdobím a procesy externej dodacej spoločnosti nedokážeme do plnej miery ovplyvniť.

Spokojnosť.

• dlha doba cakania a presun zasielky do ineho ( ovela vzdialenejsieho) miesta odberu .

Reakcia obchodu Delimano

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti spojené s nákupom. Vždy sa snažíme doručiť tovar zákazníkovi v čo najkratšom možnom termíne. Bežná doba doručenia pri tovare, ktorý máme na sklade, je 3 až 7 pracovných dní od odoslania. Žiaľ, procesy externej dodacej spoločnosti nedokážeme do plnej miery ovplyvniť.

Malo trvat 2 dni, kym bude tovar pripraveny na vyzdvyhnutie a presiel vyse tyzdna a nic. Na mail zatial neodpovedali.

Reakcia obchodu Delimano

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu a ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie. Žiaľ, mierne meškanie dodania zásielky bolo spôsobené hektickejším obdobím a procesy externej dodacej spoločnosti nedokážeme do plnej miery ovplyvniť. Radi by sme Vás ubezpečili, že sa vždy snažíme o efektívne dodanie.
    V prípade akýchkoľvek otázok,informácií k objednávke nás neváhajte kontaktovať na tel. č.: 02/59 220 750, prípadne e-mailom na: [email protected]. Ďakujeme za pochopenie.

• Som spokojná aj s tovarom aj
    • s komunikáciou.

• Lebo mi tovar neprišiel a ani mi nič nenapisali

Reakcia obchodu Delimano

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu a ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie. Vždy sa snažíme doručiť tovar zákazníkovi v čo najkratšom možnom termíne. Bežná doba doručenia pri tovare, ktorý máme na sklade, je 3 až 7 pracovných dní od odoslania. Mohlo sa stať, že Vašu objednávku sme nemohli odoslať z iných dôvodov, za čo sa veľmi ospravedlňujeme.
    Skontrolujte si prosím spamy, reklamy alebo nevyžiadanú poštu. Potvrdzujúci e-mail a informácie o dodaní môžu padnúť tam.

Som sklamana, tovar objednany, zaplateny ale i napriek slubenej informacii o doruceni (3dni) stale nedoruceny (10den). Neviem dat relevantne hodnotenie na tovar, kedze ho stale nedrzim v rukach :(

Kvalitny tovar, rychle dorucenie

spokojnosť

• Na stránke uvádzajú tovar skladom pričom po objednaní sa telefonicky ozvali, že tovar nie je skladom a tým pádom sa predlžuje jeho dodanie a spolu s tým sa snažili nanútiť kúpu úplne iného sortimentu čo považujem za absolútne neprofesionálne.
    • Po zrušení objednávky zaslali email, ktorým potvrdili zrušenie a priložili niekoľko desiatok stran skopírovaneho URL odkazu….neviem čo to má znamenať….

Reakcia obchodu Delimano

Dobrý deň, veľmi nás mrzia spôsobené komplikácie, za ktoré sa ospravedlňujeme. Žiaľ, niekedy sa stáva, že sa počas vybavovania objednávok daný tovar vypredá. Vždy sa snažíme o rýchle opätovné naskladnenie, niektoré faktory, žiaľ, do plnej miery ovplyvniť nedokážeme.Vždy sa snažíme oznámiť to našim zákazníkom čo najskôr. Mrzí nás ak sme Vám týmto spôsobili komplikácie. URL odkaz v e-maili je len zle načítaná vizitka.
    V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: 02/59 220 750, prípadne e-mailom na: [email protected]. Ďakujeme za pochopenie.

• Slabá komunikácia, tovar, ktorý mal byť na sklade a poslaný do troch dní, ešte stále nedorazil a obchod ďakuje za nakup a chce ohodnotenie...

Reakcia obchodu Delimano

• Napriek sľúbenej 3-dňovej dodacej lehoty tovar do 7 dní nedorazil!

Reakcia obchodu Delimano

V prípade akýchkoľvek otázok, informácií k objednávke nás neváhajte kontaktovať na tel. č.: 02/59 220 750, prípadne e-mailom na: [email protected]. Ďakujeme za pochopenie.

• Bezproblemovy

• Platba cez internet bola komplikovaná,potom to nešlo zrušiť objednávku, musela SIM novú urobiť, hneď na druhý deň som volala aj email napísala, že sa to Nedá storno, ale po 2 dňoch mi zrušili. Len niekedy škoda , že pri prevzatí sa neda platiť kartou. S výrobkami som spokojná.

Reakcia obchodu Delimano

Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Veľmi si ju vážime, aj na základe nej sa snažíme neustále zlepšovať. Vašu pripomienku určite zapracujeme do našich interných procesov. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. : 02/59 220 750, prípadne e-mailom na: [email protected]. Ďakujeme za pochopenie.

• Bola mi doručená poškodená panvica

Reakcia obchodu Delimano

dovoľte mi prosím ospravedlniť sa v mene spoločnosti Studio Moderna s.r.o. ak boli s kúpou produktu spojené akékoľvek nepríjemnosti. Odporúčame poškodený tovar reklamovať. Postup reklamácie nájdete na našej stránke, tu: https://www.delimano.sk/obchodne-podmienky/ alebo nás neváhajte kontaktovať na tel. č.: 02/59 220 750, prípadne e-mailom na: [email protected]. Ďakujeme za pochopenie.

Tovar bol doručený neúplný, po konzultácii na zákazníckej linke im bol balík vrátený. Do dnešnej doby nebola vrátená ani zaplatená suma resp. zaslaný nový kompletný tovar. Neodporúčam!!!!

Reakcia obchodu Delimano

Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti spojené s nákupom .Spokojnosť našich zákazníkov je pre Studio Moderna prioritou, preto sme samozrejme ochotní preveriť túto situáciu. Spoločnosť SPS budeme kontaktovať vo veci sťažnosti z Vašej strany. Sme Vám vďační, že ste nám poskytli spätnú väzbu a pevne veríme že situáciu vyriešime. Ohľadom nedodaného balíka čí vrátení zaplatenej sumy nás neváhajte kontaktovať na 02/59 220 750 alebo napíšte na [email protected]. Ďakujeme.

Všetko ok.