Reklama

Zobraziť recenzie

Prihlásiť sa a pridať recenziu

Zákazníci pri obchode za posledný polrok najčastejšie zmieňujú

  • Neodporúča obchod

    10 %

    • Nekomunikácia, nedoručenie tovaru. Absolútna ignorancia
  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 2 týždne

    som veľmi spokojná, látka príjemná, poťahy sú ako uliate!!

  • Neodporúča obchod

    Nemôžem hodnotiť tovar, ktorý mi ešte nebol doručený.

  • Odporúča obchod

    100 %

    • výborná komunikácia
    • ochota poradiť
    • rýchle dodanie
    • prehľadná stránka
    • možnosť objednať si vzorky látok vopred zadarmo
  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 2 týždne

    Kvalitné spracovanie, dobré ceny a rýchle dodanie.

  • Neodporúča obchod

    10 %

    • Bez komunikacie
  • Neodporúča obchod

    40 %

    • Pekný tovar
    • Ochota vyrobiť tovar aj taký, ktorý nemali v ponuke.

    Dekoria už nie je tým obchodom, v ktorom som pred pár rokmi s radosťou nakupovala. Tovar síce dorazil, spĺňal požiadavky ale predchádzalo tomu viacero reklamácii. Hneď v prvej zásielke po objednávke bol dodaný nesprávny tovar a tu nastali komplilácie hlavne v komunikácii. Najprv som zistila, že neexistuje telefonický kontakt na obchod. Po mojej mailovej reklamácii pracovník stroho konštatoval, že mi prišiel taký tovar, aký som objednala. Vtedy som zistila, že komunikujem s poľským pracovníkom. Musela som dokazovať, čo som si v skutocnosti objednala. V ďalšej dodávke prišla jedna záclona chybne ušitá, takže nasledovala ďalšia reklamácia. Následne opäť poslali nesprávnu záclonu a nasledovala v poradí už tretia reklamácia. Objednávka a reklamácie nakoniec vybavené boli k mojej spokojnosti ale zlý pocit hlavne s komunikácie ostal.

  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 4 dni

    Maximálna spokojnosť

  • Odporúča obchod

    100 %

    Kvalitné vankúše, rýchle dodanie a výborná komunikácia

  • Neodporúča obchod

    10 %

    Komunikace evidentně s polským zákaznickým servisem, když jsem chtěla aby mi poslali novou platbu kartou, protože první platba mi neprošla, tak mi poslali PayPal, který nemám, ještě navíc ve špatné hodnotě. Zaplatila jsem teda převodem a pak jsem musela ještě doplácet. Komunikace strohá, bez jakéhokoliv zájmu, když jsem upozornila na chybu tak se ani neomluvili.

  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 1 týždeň

    • dobrý výber

    žiadne

  • Odporúča obchod

    Tovar dorazil za 4 dni

    • Rýchle dodanie
    • Rýchle dodanie
  • Odporúča obchod

    100 %

    • Rychle dorucenie, kvalita
  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 1 týždeň

    Rýchle doručenie

  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 1 týždeň

    • Spoľahlivý odporúčam
  • Neodporúča obchod

    10 %

    objednavka stale nedorazila od 23.12 ked som urobila objednavku nic ziadna info
    dokonca som mala aj zlavovy kód a nebola kolonka na uplatnenie a doteraz bez odpove

  • Neodporúča obchod

    Objednávku som vykonala a z a p l a t i l a ešte 28.11.2024 a do dnešného dňa som nič neobdržala

  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 2 týždne

    Spokojnost po kazdej stranke - od vyziadania vzoriek latok az po rychle usitie a dorucenie potahov.

  • Odporúča obchod

    100 %

    Tovar dorazil za 1 týždeň

    • Krásny tovar
    • Rýchle doručenie
  • Odporúča obchod

    100 %

    • tovar bol odoslaný do 5 dní ako uvádzajú
    • kvalita tovaru
    • cena
    • komunikácia s obchodom