už som objednávala niekoľkokrát, max.spokojnosť, super zabalený

• Okamžité riešenie problému

Výhoda, okamžité vyriešenie reklamácie. S takýmto prístupom obchodu som sa ešte zatiaľ nestretla. Veľká ústretovosť voči zákaznikovi, asi mu záleží na spokojnosti zzákazníka. Veľké ĎAKUJEM

Veľmi pekný tovar ďakujem

• Rychlost dodania

Tovar mi bol doruceny no zial poskodeny na svietniku bol natrhnuty kabel takze absolutne nefunkcny tovar vraciam kontaktovala som eshop chceli vidiet foto tovaru no ja som sa rozhodla tovar zaslat spat toto by sa stavat nemalo predavajuci by mal pred odoslanim tovar skontrolovat bola som velmi sklamana tovar bol presne taky ako na fotke ale nefunkcny vraciam a chcem spat peniaze

• velmi rychle dodanie a kvalita

Skvele

rýchle dodanie

• rýchle doručenie

rýchle doručenie, balík v poriadku

• Promtnosť a ústretovosť

rýchle vybavwnie, perfektne zabalené

Rýchle dodanie, výborný tovar, veľká spokojnosť

• Vysoká cena

Porovnateĺné svetelné retiazky sú v kamenných obchodoch výrazne lacnejšie. Popisom zavádzate zákazníka, že objednáva podstatne väčšiu svetelnú dekoráciu, aká reálne je.

Reakcia obchodu decoLED

preverovali sme Vašu objednávku a podľa systému ste si u nás objednali len 1 svetelnú retiazku na batérie, ktorá má v popise uvedené:
    "Celková dĺžka dekoratívneho osvetlenia je 3,4m a počet diód 40. a spĺňa ochranu IP20, to znamená, že osvetlenie je vhodné pre použitie v interiéri. "

Nie je nám teda celkom jasné, čo myslíte zavádzaním zákazníka ohľadom veľkosti. Ani čo ste myslela ťým, že zákazník má podľa popisu dojem, že objednáva podstatne väčšiu dekoráciu. Nijakým spôsobom ste nás nekontaktovala ohľadom prípadnej výmeny, či akýchkoľvek iných nejasností.

V prípade zakýchkoľvek otázok nám môžete napísať na [email protected] a pokúsime sa Vám pomôcť.

• Rychle, promtne. Ok

• Tovar poslany na dobierku.
    • Tovar sa da vyzdvihnut v zasielkovni.

• Som sklamaná veľmi zle myslia som si že sú to normálne gule mali ste napísať že sú to Mini gule

Reakcia obchodu decoLED

preverovali sme Vašu objednávku a Vami zvolený tovar má v názve, v popise aj v technickej špcifikácii jasne uvedený počet kusov v balení (29kusov) a priemer každej ozdoby (3cm)- pri každom Vami zvolenom výrobku je to uvedené tri krát. Nehnevajte sa, ale jasnejšie to napísať nedokážeme. Predpokladáme, že zákazník, ktorý si vyberá tovar je schopný si pozrieť, či mu bude vyhovovať položka, či už rozmerovo, farebne, alebo inými vlastnosťami a pri nákupe bohužiaľ zákazníkom do hlavy nevidíme.

Prajeme pekný deň a ďakujeme za pochopenie.

Tím DECOLED SK

Super výber, dobre ceny, kvalitné svetelné reťaze.

• - rýchle dodanie, spokojnosť s kvalitou dodaného tovaru
    • - žiadna

Pri tučniakovi mi prišiel tovar bez adaptéru, nepoužiteľné.

Reakcia obchodu decoLED

ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Podľa špecifikácie aj popisu výrobku má byť súčasťou balenia výrobku 3DAP1 aj adaptér. V prípade, že ste ho v balení nemali, zašlite nám na mail [email protected] vyplnený reklamačný formulár, následne Vám obratom odošleme nový adaptér a malú pozornosť ako ospravedlnenie. Záleží nám na tom, aby boli naši zákazníci spokojní a mohli plnohodnotne využívať zakúpené produkty. Ďakujeme za pochopenie.

Som veľmi spokojný .

• Bezpečné zabalené krehké produkty