Tovar bol objednaný 5.1.2024. Do dnešného dňa t.j. 15.1.2024 n e b o l doručený.

• Ponukaju veci ktore nemaju

Reakcia obchodu DATOF

Dobrý deň, ďakujeme Vám za spätnú väzbu aj napriek tomu, že sa zakladá na veľmi mylných a nepravdivých informáciach. Úchytku, ktorú ste si objednali bola na "objednávku" čo bolo jasne uvedené na stránke internetového obchodu. Spoločnosť DATOF.sk spolupracuje priamo s výrobcami nábytkového kovania a po obdržaní Vašej objednávky sme ihneď kontaktovali výrobcu ohľadom dostupnosti, ktorý nám oznámil, že v danej situácii nedokáže vyprodukovať tento typ úchytky. Následne sme Vás okamžite o tomto stave informovali telefonicky a taktiež zaslali možné alternatívy na Váš e-mail. Momentálne si nie je možné objednať túto úchytku na našom e-shope.

Skrz všetky tieto informácie by sme Vás chceli upozorniť na šírenie mylných a neúplných informácii ohľadne spoločnosti DATOF.sk nakoľko sa môže jednať o porušenie § 11 Občianskeho zákonníka alebo § 373 Trestného zákona.

Internetový obchod DATOF.sk

Dve madlá,bol poškodený závit,nedali sa bohužiaľ prišrobovať.Ináč ostatné ok.

Reakcia obchodu DATOF

Dobrý deň
    Ďakujeme za spätnú väzbu. Presne na toto slúži reklamačný formulár. Neváhajte nás kontaktovať a ochotne príjmeme Vašu reklamáciu a madlá bezplatne vymeníme.
    Ďakujeme
    DATOF.sk