• S obchodom som spokojná, dobrý výber, dobre ceny pekne zabalené s príjemným prekvapením vo vnutri

Dobrý den paní Lili,
    děkujeme za Vaše milé hodnocení. Vaše spokojenost s naším obchodem nás velmi těší.
    Přejeme Vám krásné a pohodové dny.

Vaše Darré:-)

• Tovar mi bol doručený kuriérom priamo na adresu. Ako milú malú pozornosť mi obchod pribalil balenie bylinkového čaju.

Dobrý den paní Mária,
    jsme velmi rádi, že jste svůj balíček v pořádku obdržela a že Vám náš malý dáreček udělal radost.:-) Moc nás to těší.

Krásné dny Vám přejeme.
    Vaše Darré

• Rýchlo precízne pekne zabalené s malým darčekom ktorý potešil veľká spokojnosť krásne látky určite aj na budúce budem nakupovať ďakujem

Reakcia obchodu DARRÉ

velmi nás těší Vaše milá reakce i Vaše spokojenost s nákupem u nás. Jsme rádi, že se Vám látky líbí a potěšilo Vás i pečlivé balení objednávky s malým dárečkem pro radost.
    Určitě Vás opět rádi přivítáme. Bude nám ctí.:-)

Děkujeme pěkně a přejeme krásné dny.

• Rychle dodanie
    • Darcek
    • Pekne zabalene

• Kvalitný tovar v eko balení, rýchle doručenie. Určite budem znova objednávať. Ďakujem :)

Reakcia obchodu DARRÉ

srdečně děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Je pro nás velkou radostí vědět, že jste spokojena s kvalitou našich produktů a s ekologickým balením, na kterém nám záleží. Těší nás také Vaše rozhodnutí u nás znovu nakupovat. Budeme se těšit.:-)

Krásné dny.

• Veľký výber
    • Prehľadný eshop
    • Darček k objednávke
    • Krásne balenie, vidieť na balení, že to robia s láskou.

Reakcia obchodu DARRÉ

děkujeme za Vaši milou recenzi. Velmi si vážíme Vašeho zpětného ohlasu a jsme rádi, že jste byla s našimi službami spokojená. Snažíme se poskytnout našim zákazníkům nejlepší možnou zkušenost při nakupování, ke kterému i zabalení zásilky s láskou bezesporu patří. Ještě jednou Vám děkujeme a těšíme se na Vaši další návštěvu.:-)

Krásné dny přeje Vaše Darré.

• rýchle doručenie
    • ako bonus darček, ktorý potešil
    • pekne zabalený tovar

žiadne

• Krásne zabalené a ďakujem za prekvapenie aj kupón

• - výborný materiál
    • - rýchle dodanie
    • - oceňujem aj kvalitu balenia (to sa dnes moc nenosí :)) + milé prekvapenie

• Veľmi kvalitné látky
    • Široký výber vzorov
    • Rýchle vybavenie aj doručenie
    • Krásne a starostlivo zabalené s poďakovaním
    • Priložený malý darček

Asi najlepší obchod s látkami, na aký som doteraz narazila.

• Som veľmi spokojná s nákupom, rýchle doručenie, krásne zabalené, tovar kvalitný a veľmi pekne vypracovaný

• Doručenie aj pred Vianocami do 2 dní
    • Veľmi dobre zabalené s drobným darčekom. Vrecúškom čaju s krásnymi obrázkami

• Objednala som si krásne vianočné obliečky. Bola som veľmi milo prekvapená, keď obliečky prišli, super kvalita za perfektnú cenu. A ešte krásne zabalené a darček navyše. Určite si ešte objednám ďalšie obliečky.

• pekné balenie
    • nemám žiadne výhrady voči e-shopu
    • som spokojná

Môžem odporučiť, všetko prebehlo v poriadku.

• Rýchle doručenie tovaru, veľká spokojnosť s kvalitou a ako bonus balik bol precízne zabalený , čo svedčí o tom že firme záleží na zákazníkovi .

• Kvalita tovaru
    • Rýchlosť dodania
    • Prekrásne zabalenie

• Príjemná komunikácia
    • Krásne zabalený tovar
    • Dostala som aj voňavý darček
    • Žiadna nevýhoda, isto objednám znova

• Rychle dodanie
    • Pekne balenie
    • Dobra kvalita
    • Prijatelne ceny

Prvykrat som nakupovala v tomto obchode a bola som velmi milo prekvapena, maju siroky vyber, prijatelne ceny, latka prisla krasne zabalena, z prijemneho materialu a velmi rychlo bola vybavena moja objednavka.

• Rýchle dodanie, proaktivna komunikácia a naaaadherne zabalený balicek, veľmi milé. Tlieskam a chválim a určite si ešte u Vás nakúpime.

• krásny tovar krásne a s láskou zabalený