• Som veľmi spokojná ako s kvalitou tak aj s dodávkou.

Vrelo odporúčam

• Potešila ma zľava a doprava zdarma
    • Krásne vzory
    • Kvalitné posteľné obliečky

S nákupom som veľmi spokojná, čakám na ďalšie zľavy, že objednám ďalšie obliečky Ďakujem krásne

• Dobrá komunikácia, písomná i telefonická, ochotný personál, veľmi dobré rozdelenie tovaru, fotky sú v reálnej farbe (takže žiadne prekvapenie) kvalita super. Po platbe tovar odoslaný hneď. Potešil ma milý darček. Objednávala som už druhýkrát a určite sa vrátim.

Dobrý den paní Viera,
    děkujeme krásně za Vaše milé hodnocení. Máme skutečně radost, že jste s kvalitou, rychlým doručením zboží i našimi službami pro zákazníky tolik spokojená. Na spokojenosti naší zákaznické rodiny nám velmi záleží a proto jsme vděční za Vaši zpětnou vazbu.
    Rádi Vás u nás opět přivítáme.:-)

Hezké a pohodové jarní dny.
    Vaše Darré

tovar doručený rýchlo v očakávanej kvalite

• Veľký výber tovaru
    • Super ceny
    • Komunikácia obchodu
    • Kvalita tovaru

Nič

• rýchla dodávka, veľmi kvalitný materiál

• Nadherne vzory a skvela kvalita

• Dobrá kvalita mušelínu, príjemný materiál.

• Kvalitný tovar v eko balení, rýchle doručenie. Určite budem znova objednávať. Ďakujem :)

Reakcia obchodu DARRÉ

srdečně děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Je pro nás velkou radostí vědět, že jste spokojena s kvalitou našich produktů a s ekologickým balením, na kterém nám záleží. Těší nás také Vaše rozhodnutí u nás znovu nakupovat. Budeme se těšit.:-)

Krásné dny.

• Veľmi kvalitné látky
    • Široký výber vzorov
    • Rýchle vybavenie aj doručenie
    • Krásne a starostlivo zabalené s poďakovaním
    • Priložený malý darček

Asi najlepší obchod s látkami, na aký som doteraz narazila.

• Som veľmi spokojná s nákupom, rýchle doručenie, krásne zabalené, tovar kvalitný a veľmi pekne vypracovaný

• Skvelá kvalita
    • Dokonalá kominikacia
    • Rýchlosť dodania

Reakcia obchodu DARRÉ

děkujeme mnohokrát za pochvalné hodnocení. Těší nás, že jste s našimi produkty i službami zákazníkovi spokojení.

Děkujeme a přejeme krásné dny.
    Vaše Darré

• Kvalitný tovar a rýchle doručenie.

• Milá obsluha. Tovar bol dodaný v poriadku. Kvalita látky 1. Som spokojná!

Nič.

• Super kvalita doručených uterákov sú zamatovo jemné . Uteráky som nakúpila ako darčeky pre celu rodinu a dokonca mi pri druhom nákupe bola poskytnutá zľava.Jednanie , doručenie a kvalita odporúčam a to sa priznám, že do recenzií sa nezapajam ale tu mi nedalo , že by som Vás nepochválila keď si to zaslúžite .

Reakcia obchodu DARRÉ

velmi jste nás Vaší zprávou potěšila. Děkujeme mnohokrát za slova chvály, velice si toho vážíme.
    Těšíme se ze spokojenosti našich zákazníků, na kterých nám záleží. Každá takováto zpětná vazba je pro nás důkazem, že děláme svoji práci dobře.:-)

Děkujeme moc.
    Vaše Darré

• Objednala som si krásne vianočné obliečky. Bola som veľmi milo prekvapená, keď obliečky prišli, super kvalita za perfektnú cenu. A ešte krásne zabalené a darček navyše. Určite si ešte objednám ďalšie obliečky.

• Kvalitné látky za perfektné ceny

• Absolutna spokojnost
    • Rychle dorucenie
    • Kvalita

• Kvalitný tovar, široký sortiment.

• Dobrá komunikacia
    • Kvalitný tovar