• Dodanie tovaru bolo rýchle a bezproblémové

Na obchod som dostal poukážku, ktorá najskôr nefungovala. Oprava bola rýchla no prišla mi kalabasa s puklinou. Už týždeň čakám na odpoveď ohľadom reklamácie.

• Dobry vyber cajov
    • 10% zlava len na prvy nakup, potom len pouzitie bodov, ktore nie su velmi velkoryse.
    • Sposob komunikacie pana (majitela?), ktory mi zavolal po tom, ako mi ich aplikacia odpisala celu sumu nakupu - ich vlastnou chybou. Bavil sa so mnou, ako keby som to urobila ja, ze mi nemoze dat objednavku za "body, ktore mi nepatria". Cize u nich je chyba, no so mnou sa bavia ako so zlodejom. Objednala som uz 3x, vzdy za viac ako 50 Eur... Mohol tu komunikaciu zvladnut lepsie. Takto stratil zakaznika, bo nie je to jedina firma, co predava caje.

Zakaznicky servis je, v mori konkurencii, velmi dolezity. Po sposobe komunikacie s panom z Ciech som zostala sklamana a ako zakaznicku ma stratili. Doteraz som zle skusenosti nemala, no vzdybsa firma ukaze v pravom svetle, ked je problem.

• Veľký výber
    • Výborne zmesi
    • Dlhé čakanie na objednávku viac ako 9 prcovnich dní
    • Metuce oznámenie o odoslaní objednávky,

každý eshop vás informuje co sa deje s objednávkou, darka nie, oni proste napíšu že majú vybavenu objednávku, aj keď ju dali len prepravcovi, to stále nieje vybavená objednávka ✌️

• Objednal som si čaj vo forme lisovaných gulôčok, dodali ste mi sypaný čaj.

V kotvičniku boli pomleté plasty

• Tovar dodnes nemam
  • Tovar ano po 10 dňoch nedodaný, obchod k meškaniu sa nevyjadril

• Na dnešnú dobu sbsurdná nekomunikácia !!! Ani po dvoch týždňoch tovar nedorazil a komunikácia zo strany obchodu žiadna!!! Neuveriteľná neprofesionalita! Dnes budem rušiť objednávku.

• Na stránke majú doručenie do 48 hodín, no tovar objednaný 10.12. dorazil 23.12. o 16,40!!!! Nikdy v živote som nemala také bobky, či darček dorazí. Komunikácia zo strany obchodu takmer nulová, uvedené číslo nikto nedvíhal. Tovar balený na laminovačke, kvalitu ešte nehodnotím.

• Rýchly nákup, prehľadná stránka, ale tovar objednaný 10.12 a dnes je 25.12 a ešte ho nemám, český prepravca poslal mail 17.12 ,ze tivar je na ceste a tým to skončilo.
    • Tovar objednaný 10.12 a 25 .12 ešte nedorazil

• Absencia, ignorácia komunikácie riešenia problému. Tovar sme objednali ako firma, riadny platca DPH v SK, po eMailovom upozornení, že bol tovar naúčtovaný s CZ DPH sme nedostali žiadnu odpoveď, refundáciu nič ... Na predmetných obaloch ( a to všetkých ) je čierny pás a to i napriek tomu, že náš záujem bol o sáčky bez absencie potlače. Po písomnom dotaze a doložení fotografie, žiadna komunikácia ...

Máme zmiešané pocity, na jednej strany rýchle a bezproblémové doručenie, na strane druhej absencia komunikácie a žiadny feedback. Prevádzkujeme eShop ale takýto prístup nemáme.

• Výber
    • kavlita výrobkov
    • Nekomunikujú
    • Neodpovedajú na emaily alebo ignorujú emaily
    • Nedvíhajú telefón
    • Na stránke uvádzajú odoslanie do 24 hodín ale reálne odosielajú tak o týždeň po objednaní

Dobrý deň spoločnosť Darka, som neskutočne sklamaný z vášho prístupu ktorý vás koniec koncov stál ešte aj poštovné. Niekoľko krát som vám písal email a niekoľko krát som vám aj volal. Do dnes žiadna odpoveď. Preto si toto negatívne hodnotenie zaslúžite a verím že to zoberiete ako ponaučenie.
    Som váš verný zákazník asi 4 roky. Nikdy som neobjednal inde no teraz som maximálne sklamaný z vaším prístupom. A budem si teda musieť hľadať iný obchod.
    Je vám ťažko odpovedať na email alebo zavolať späť keď máte zmeškaný hovor?

Smutné

• Tovar bol poskodeny a nikomu neodporucam nakup v tomto eshope...ani sa mi neozvali zodpovedni za poskodeny tovar

• V obchode som nakupoval pravidelne, mletý pestrec mariánsky a bol som spokojný. Až na posledný odber. Už pri otvorení balíka, som pri pohľade na tovar vedel, že niečo nie je v poriadku. Pestrec mariánsky bol odlišnej farby, tmavý bol a vlhký. Boli v ňom celé kusy slabo zomleté a pod zubami som cítil nejaké drobné kúsky kamienkov. Ďakujem už si tu neobjednám nič.

Ak to tento týždeň nepríde, budem to musieť zrušiť. Termíny treba dodržiavať

• Velky vyber cajov
    • Dobre ceny
    • Dodanie
    • Klamlive informacie o rychlom dodani na stranke
    • Ziadne informacie o dovode oneskoreneho dodania

Eshop je prehladny a ma velky vyber produktov.
    Na stranke uvadzaju dodanie do 48h, co povazujem za klamlivy udaj. Napriek tomu, ze som objednaval produkty, ktore boli skladom uz 2.4., do dnes 13.4. nic neprislo a stav objednavky sa od 3.4. nezmenil. Od 10.4. su sice sviatky, ale objednavka mala dorazit davno predtym nez zacali.

Goji bolo vysušené zlá kvalita

• Prijateľné ceny
    • Extrémne dlha doba dodania

Tovar prišiel ako tak v poriadku , až na to že slamka prišla puknutá ale už nemám chuť to ani riešiť - objednala som si ju z iného obchodu prišla do 3 dní medzi sviatkami . Po extrémne dlhej dobe čo somnemala žiadne informácie o balíku som kontaktovala obchod že kde nastala chyba tovar vraj nemajú na sklade , tak mám čakať . Keď to prekročilo hranicu troch týždňov vraj mi pošlú ako odškodné darček , tak som si povedala dobre , hádam pošlú aspoň nejaký čaj . Dostala som tri cukríky ktoré boli zjavne dobre odstáte .

• dlhá dodacia lehota

• Nízke ceny
    • Dodaný čaj nezodpovedal objednanému čaju

Po objednaní kvalitného japonského čaju Gyokuro prišiel úplne iný čaj. Dodaný čaj chutil a vyzeral úplne inak, ako nezameniteľné Gyokuro (kvalita úplne niekde inde).