Nakoľko sa 4 dni od vytvorenia objednávky obchod neozval a veci sme potrebovali ako darček, objednávku sme zrušili.
    Iny obchod, kde sme následne objednali, doručil balík ďalší deň od objednania.

Páčila sa mi vtipná komunikácia:)

super

• Rýchle dodanie, perfektný prehľad o stave objednávky

• Rýchla dodavka

Z dôvodu zaneprázdnenosti som si objednala doručenie do Packety, ktorá bola v tom čase minimálne obsadená. Počas prepravy bola zásielka presmerovaná do vedľajšej obce, navyše do predajne (nie do boxu) s otváracím hodinami, ktoré pre pracujúceho človeka sú max. nevyhovujúce. Navyše tovar poškodený. Nespokojnosť!

• Mám dobré skúsenosti, vždy mi je maximálne vyhovené, tovar vždy načas a v poriadku.

Superrr!

Pisala som komentar a hned ste ho zmazali ze kytica prisla a je nádherná ale na obrazkoch mate kvetinace so srdcom a prišiel biely cisty kvetinac a to sa mi velmi nepaci lebo i 40 eur je dosť a nepríde co ma tak neklamte obrazkami

Spokojnosť

Iba malá pripomienka - pri objednaní som označil doručenie na odberné miesto DPD, napriek tomu mi vždy (3x) prišla informácia, že kurier príde vtedy a vtedy a znovu som musel presmerovavávať dodávku na odberné miesto. Ale inak dobre.

• Rychlost dodavky tovaru

• Rýchle dodanie, super jednanie, spokojnosť
    • Perfektne zabalené, dobrá cena, presne ako na foto
    • Musela som to lepiť, bolo v demonte

Celkove som veľmi spokojná, dokonca vyhoveli mojej osobnej požiadavke. SUPER

• Rýchlo doručený a perfektne zabalený došiel bez poškodenia .

• Je super a hlavne je tam všetko čo chceš

Žiadne nemám

Odporúčam expresne tovar packeta

• Rýchle dodanie tovaru

Kvalitný tovar som veľmi spokojný.

Obchod je dobrý, len výrobok má malú chybu - nápoj z neho vyteká, musel som si to upraviť - odporúčam vytiahnuť z uzáveru biely krúžok, vložiť pod neho tesnenie na vodu s priemerom 25 mm a následne vložiť krúžok späť. potom to už tesní.

• Rýchle a bezpečné doručenie

Ochota pri priamej komunikácii, rýchlosť dodania, kvalita tovaru so super dizajnom ( nádoba na med ).