Vek na flasi mal byt 23to š delo ale asi ho lepil dajaky pijak lebo bolo nalepene krivo a to bol darcek za 13€ za flasu.odflaknuta robota...uz si nikdy neobjednam z tadeto ale z inej stranky.

do dnesneho dna tovar nedodany a nikto sa ani neozval

Reakcia obchodu Darčeky a Víno

DOVOLENKA ako máme napísané na baneroch a aj na pop up oknách od 18.12. 17 do 8.1. 18
    Dobrý deň, na našej stránke ako aj v pop up okne máme uvedené, že objednávky prijaté od 18.12. vrátane vybavujeme až od 8.1.2017

• 19.12 som spravila objednávku a do dnešného dňa 30.12 sa mi nikto neozval na moje e-maily a tovar mi nedorazil, na moju objednávku sa jednoducho obchod vykašľal

Reakcia obchodu Darčeky a Víno

• Zle napísané slovo (ktoré som ja poslala správne)

Reakcia obchodu Darčeky a Víno

Dobrý deň, kľudne ste nám mohli zavolať, do 24 hodín by sme Vám zaslali opravenú objednávku. Ospravedlňujeme sa za chybu.

Víno - šampanské so zlatom bolo doručené s nesprávnou etiketou!!! Do oslavy narodením sa nestihla výmena. Sklamanie aj so strany kupujúceho, aj oslávenca!