• Bezproblémové rýchle doručenie

ODPORÚČAM.

• po prvé: objednal som si svetlomodré montérky , dostal som tmavomodré. pri veľkosti 52 nebolo uvedené ,že si musím udať výšku . Veľkosť som si vybral podľa starej montérky č.52.
    • Vy si dáte zaplatiť tovar dopredu za moje peniaze a potom si ich objednáte u výrobcu ,preto je dodacia lehota 5 až 10 dní.
    • Za moje peniaze si kupujete tovar .
    • Keď nemáte nato , skúste sa zaoberať iným spôsobom zárobku.

Tento obchod a spôsob obchodovania nikomu neviem odporúčať!!!!!!!!

rýchle jednanie

• Dlhá dodacia doba.

Skoré dodanie

• Výborná kvalita
    • Perfektná cena
    • Expresne dodanie

• Po 9 dňoch mi nič neprišlo. Len mi poslali, že zaevidovali moju objednávku a info, že prebehla platba. Neviem, kde je problém či v obchode, alebo u kuriéra. Čakám na tovar, ktorý som hneď zaplatila cez internet.

Po 9 dňoch mi nič neprišlo. Len mi poslali, že zaevidovali moju objednávku a info, že prebehla platba. Neviem, kde je problém či v obchode alebo u kuriéra. Čakám na tovar, ktorý som hneď zaplatila cez internet.

• som spokojný ďakujem

• Rychle dodanie
    • Komunikacia
    • Vratenie penazi trvalo ale nakoniec prisli
    • Emaily od nich nechodia

• Vybavenie objednávky.

• výber zdravot.bluzok aj vo vačších velkostiach

• Rýchlosť dodania
    • Kvalita

Zajtra bude 10 dní nič nám neprišlo doteraz. Ale keď si objednávame píšete 5 až 10 dní. Odkiaľ to ide ak to vôbec ide? Už som pracovné oblečenie objednávala aj z iných stránok bolo to tu do 5 dní a v super kvalite!

Dotaz - anketa na "spokojnosť" s tovarom "došla" email-om skôr ako tovar. Objednávka mi nebpla potvrdená email-om (ale dotazník spokojnosti "došiel"). Ako som na tom s objednávkou "NETUŠÍM)

Veľmi ochotní rýchlo odpovedať na otázky, poradiť v prípade potreby .

• Dobrá komunikácia pani za telefónom veľmi ochotná volala sama naspäť že tovar nieje na sklade či má stornovať objednávku.

Tovar som objednával z tým že bude doručený do 2-3 pracovných dní,no nemali ho skladom tak už čakám 8 deň!

• Široký výber sortimentu
    • Super ceny

Nakúpil som všetko, čo som hľadal. S tovarom som spokojný a rýchlosťou doručenia som bol naozaj milo prekvapený. Určite odporúčam.

• 9

• Velmi rychle dodanie