• Nesplnené podmienky objednávky - rám dodaný v menšej šírke ako bola pozadovana

Reakcia obchodu Rámování Dantik

Dobrý den, pokud zboží neodpovídá rozměrům zadaným v objednávce nebo se vyskytly jakékoliv jiné komplikace, prosíme o zaslání reklamace na email [email protected], situaci s Vámi rádi vyřešíme. S pozdravem, Team Dantik

Presklisklo nám bolo doručené prasknuté. Bolo výborné zabalené, takže určite k prasknutiu nedošlo pri doprave. Prasknuté ho museli už odoslať.

Reakcia obchodu Rámování Dantik

Dobrý den, pokud Vám přišla poškozená objednávka, vyřešíme s Vámi reklamaci, prosím kontaktujte nás na email [email protected].

• Chýba mi, aj po 10 dňoch, reakcia obchodu na vyskladnenie tovaru...

• Pri objednavke neupozornilo na nevyplnene pole s tel. Cislom, nakolko to nebol povinny udaj a neskor bol moj tovar prave kvoli tomu ulozeny na sklade a musela som si obvolavat kuriersku spolocnost, aby mi tovar dorucili.

• Majú v ponuke rámy na mieru.

Vzhľadom na to, že tovar je doručovany z ČR tak sa musíte pri prevoze zničil.
    Tovar NEBOL vôbec označený, že POZOR SKLO alebo POZOR KREHKÉ.

2 zo 6 ramov dosli rozbite.. neodporucam

Reakcia obchodu Rámování Dantik

velmi nás mrzí, že Euroklipy přišly rozbité. Atypické klipy o rozměrech 49,5x34 se sklem by měla UPS doručit, i když jak píšeme v košíku, větší než 42x29,7 se sklem posílat nedoporučujeme a nebo se posílají na paletě.

Respektive doporučujeme plexi klipy které jsou stejně dobré, dokonce mají některé parametry lepší než skleněné (například bezpečnost, nebo průhlednost).
    Pokud se tak přeci jen stane, že si někdo zvolí jinou variantu doručení a zboží se pokazí, je vhodnější nás o tom informovat přímo, abychom to mohli řešit s dopravcem ihned, než když se o tom dozvíme pozdě z recenze :(

Reklamaci u UPS již nárokovat nemůžeme a samotné sklo vám zaslat nedokážeme, ale můžeme vám poslat zdarma plexi.

Hezký den
    Dantik

• Dodacia lehota

Už dva týždne čakám na svoj balík namiesto avizovaného 1 týždňa...

Reakcia obchodu Rámování Dantik

velmi se omlouváme za problémy (zboží budeme expedovat zítra), kterých jsme si vědomy, nejedná se ale o standard, ale shodu několika náhod.

První byla, že jste zvolila platbu převodem předem, který trvá delší dobu, pokud by jste zvolila dobírku, nebo platbu kartou či přesměrování do banky systém vše zautomatizovává. Platba převodem předem je ale řešena manuálně.

Druhý problém u nás byl ten, že jsme si nevšimli provedené platby několik dní čímž se posunula doba výroby ve vašem případě se jedná o atyp, který pro nás vyrábí externí firma a vozí nám je jednou týdně.

Zítra by měl dorazit, jako odškodnění vám posíláme zpět 5,5 EUR slevu, jen prosíme o potvrzení čísla účtu.

Každopádně to řešíme interně a
    1) Pokusíme se nějak lépe identifikovat platby převodem předem, aby podobná situace nenastala
    2) Lépe zdůrazníme, že pokud se nic neděje, není něco v pořádku a je ideální nám dát nějak vědět mailem, abychom se o problémech nedozvídali až z recenzí na heuréce.

Hezký den a moc se omlouvám
    L. Č.

• Objednala som si 10 ramcekov a 2 z nich mi prišli rozbité.

Reakcia obchodu Rámování Dantik

Moc nás mrzí že se nepovedlo vše doručit v pořádku. Ve vaší objednávce vidím klip 30x30, které mělo doručit UPC. Sice jde o sklo, které neposíláme rádi, ale většinou nebývá problém. Pokud se taková věc stane, je ideální zakázku nepřevzít, pak můžeme vše vyřešit sami bez vašeho přičinění. Pokud jí převezmete, ideální je informovat nás telefonem nebo mailem. Veškeré reklamace řešíme rychle výměnou, nebo do posláním poškozených dílů dle dohody. Pokud šlo o jinou objednávku, prosím napište nám, které skla se poškodila. Hezké sváty.

• tovar nebod dodaný podľa objednávky ,nekompletná objednávka

iná komunikácia pri objednávaní/ všetko sa dá / a iná pri reklamovaní nedodanej objednávky podľa požiadaviek / neochota a to čo malo byť dodané nechcú akceptovať /

Reakcia obchodu Rámování Dantik

S paní doktorkou jsme skutečně měli problém se dohodnout na čemkoliv. Věřím ale, že jsme udělali vše co si přála a rozhodně se nedomnívám, že bychom jí nějak ošidili.