Tovar nedošel takový, jaký byl prezentován na internetu. Došla pouze 1/3.

Reakcia obchodu Dante.sk

Dobrý deň, Vaša nespokojnosť nás veľmi mrzí.
    U Vašej objednávky neevidujeme bohužiaľ žiadnu reklamáciu, teda nemôžeme nijako reagovať. Pokiaľ nebola objednávka dodaná kompletne je možné nás kontaktovať na našej zákazníckej linke 777 111 818 alebo e-mailu: [email protected] alebo [email protected].
    Pripomíname iba, že obrázky pri tovare sú iba ilustračné a môže byť na nich viac výrobkov.
    Dante.cz

• Tovar nekorespondoval s farbou na obrazku na stranke, v pripade vratenia tovaru zakaznik zo SR zaplati nehorazne postovne takze sa tovar ani neoplati vracat.

Reakcia obchodu Dante.sk

velice nás mrzí Vaše nespokojenost. Objednala jste si hnědou deku, jejíž barva na e-shopu odpovídá skutečnosti, ale samozřejmě každý má jinak nastavené barevné spektrum na monitoru, proto se barvy mohou někdy zdát jiné než ve skutečnosti. Zboží můžete do 14 dnů bez udání důvodů vrátit.
    Dante.cz

• Produkt prišiel po otvoreného balíčka v rostrhanom obalovej fólii neni to chyba tovaru to viem, ale bol to dar a vyzeralo to ako, keby to kupujem vo výpredaji, keď bývajú v obchode ponúkané výrobky za pár euro, lebo majú poškodený obal a, keď som písala reklamáciu bol my ponúknu ty nový obal napísala som, že súhlasím, keď to stihnú do druhého dňa doručené, lebo vtedy mala oslavu osoba, ktorej bol dar kúpený, ale potom sa mi už nik neozval tak som sa rozhodla, že zo stránky nebudem objednávať, lebo, keby je to pre mňa neriešim, ale bol to dar, ktorý vyzeral ako z výpredaju !!!

Reakcia obchodu Dante.sk

táto situácia nás veľmi mrzí a je nám ľúto, že s dodaným tovarom nie ste spokojná. Reklamačným oddelením Vám boli ponúknuté možnosti, ako túto situáciu vyriešiť, Vy ste si však ani jednu z možností nevybrala.