• a kde mate nejaky normalny a REALNY kontakt na seba??? tak ako to kaze zakon??? v obchodných podmienkach ani reklamačnom poriadku NIE JE miesto, kam treba poslat tovar, ci uz v lehote 7 dní pri vrateni alebo na reklamáciu v rámci zakonnej lehoty!!! to co za diletantov ste tam???
    • neuvadzate sidlo firmy, IČO, telefon, ani nic podobne.
    • svedci to o tom, ze ste neseriozny obchod!!!
    • cudujem sa vsetkym, ktori cokolvek kupili od obchodu, ktory o sebe neuvadza NIC, ktory je tym padom nevystopovatelny...a z toho vyplyva len jedno... ze mate za lubom robit podvody a nechcete, aby vas ktokolvek vystopoval...

neuvadzate sidlo firmy, IČO, telefon, ani nic podobne.
    svedci to o tom, ze ste neseriozny obchod!!!

• stranka je podvod!

..objednala som si tovar na plne funkčnej stranke tovar som zaplatila prevodom a nakoniec po týždni ked sa mi nik neozýval som obchod chcela kontaktovat ale nebol koho ,nakoniec som po patrani internetom našla t.č. na udajneho majitela ktorí mi povedal nejaku jeho rozpravku otom čo sa mu stalo ,ale slubil že mi do týždna pošle penieze spät na moj učet tak som velmi zvedavá či slub dodrží inač to budem musiet riešit trestným oznámením ako podvod ...velmi som sa sklamala a budem si davat velký pozor na ktorej stranke budem nakupovat!!!

• dodacia doba bola dodržaná
    • cena tovaru
    • objednala som si okrem iného aj mikinu, kt. bola vo výpredaji, v systéme bola ako objednateľná, no nebolo tomu tak. Je to však chyba systému, to beriem. Navyše mi to bolo telefonicky oznámené, čo pokladám za plus :)

• Kvalita za rozumnú cenu-
    • Nepoznám.

Predovšetkým ma oslovili nízke ceny, až som mal obavu, či budú zodpovedať kvalite, ale žiadne negatívn prekvapenie nebolo. Max. spokojnosť.

• Tovar mi bol dorucene v zasielke chybalo tricko z ktoreho nebolo odpocitana z celkovej ceny dohodol som sa na opetovnej objednavke stym ze uz nebudem hradit postovne
    • objednevka neprichadza v stenovenom case

chaos

ústretová komunikácia, spoľahlivosť, rozumná cena

• dobra cena

• Dorucenie, nic mi nedoslo, nikto ma nekontaktoval a zrazu mi pride mail po 10dnoch od objednavky, ze sa ma snazil niekto kontaktovat aby mi odoslal objednavku.. to je trocha somarina nie ?

Reakcia obchodu www.danielsport.sk

Nájdu sa aj zákazníci, ktorý čakajú na tovar, avšak nereagujú kuriérovi ani nám - obchodníkovi na telef. kontaktovanie (nezdvihnú telefón). Po vyzvaní mailom aby si zákazník skontroloval správnosť zadaných údajov, rozhorčene reaguje recenziou na tejto stránke a, čuduj sa svete, opäť nereaguje na telefon. volania. Samozrejme nás nezabudol mailom informovať, že na tovar nepretržite čaká...
    Aj taký sme....

• Dobrá cena
    • Dodanie do 7dní ako bolo pisané na stránke,pokial je tovar skladom

Príjemna komunikacia,
    v prípade problémov,nieje problem vrátit tovar spät do 7dní od objednavky tovaru,

• Serióznosť
    • Odbornosť predávajúcich
    • Ochota predať
    • Kvalita tovaru
    • Komunikácia so zákazníkom na vysokej úrovni

VRELO ODPORÚČAM TENTO OBCHOD AJ OSTATNÝM
    Je to obchod s VEĽKÝM O
    Nákup som realizoval práve pre ochotu a serióznosť pracovníkov tohoto obchodu

• dobrá cena
    • vynikajúca kvalita komunikácie
    • troška dlhšia dodacia doba

• malo fotiek ponukaneho tovaru

s tovarom a s e-shopom som spokojna

• Vyborna komunikacia

Robil tam nejaky novy zamestnanec, tak kus dlhsie som cakal na tovar kedze sa nanovo robila objednavka, ale celkova komunikacia na jednotku co je prvorade, cize umna super...

Obchod hodnotím velmi pozitívne,vyzdvihujem ústretovost, spolahlivost predávajúceho.

• prehľadnosť

- tovar, ktorý som zháňala, bol naozaj dostupný len v tomto obchode

objednanie jednoduché

obchod ostatným odporúčam

• Perfektná kvalita
    • skvelé športové veci za výhodnú cenu

• cena, rýchlosť , kvalita

odporúčam - super ceny , rýchle dodanie. Určite odporúčam . Som maximálne spokojná.

• Komunikácia predávajúci-kupujúci na vysokej úrovni, do pol hodiny od objednania som dostal telefonát s presným určením dátumu dodania a či stým súhlasím.
    • prišlo mi to trošku neskôr ako som očakával, ale asi preto lebo to bolo dovezené až z anglicka (btw odporúčam danielsportu aby dávali dole cenovky z anglickými cenami, lebo je tam značný rozdiel v cene a môže to pobúriť zákazníkov :). ) .
    • krabica mi došla neviem prečo poškodená, ale inak tovar bol v bezchybnom stave a zhodoval sa s objednávkou.

tak objednával som si tam z jediného dôvodu, môj objednávaný tovar sa nedal nikde zohnať a v práve v tomto obchode ho mali za prijatelnú cenu . Výhody a nevýhody sú asi v rovnováhe takže tento obchod môžem označiť ako DOBRÝ, a je možné že z neho budem nakupovať aj v budúcnosti.