• nakúpil v obchode dalekohlady-puskohlady.sk pred 4 mesiacmi

Tovar nefunkčny, vybitá batéria.

• nakúpil v obchode dalekohlady-puskohlady.sk pred 7 mesiacmi

• cele zle volala my akasi pani ze tovar dorazi za mesiac a nadobudol som pocit ze ani nevedela co som vobec objednal tak som zrusil objednavku pritom na stranke mali tovat skladom a dorucenie do 2 dni
    • ziadne
  • nakúpil v obchode dalekohlady-puskohlady.sk pred 8 mesiacmi

• Neboli dodrzane dodacie lehoty. Napriek tomu, ze boli az 2 terminy. Tovar mi bol doruceny az po 21 dnoch.

Reakcia obchodu dalekohlady-puskohlady.sk

ďakujeme za Vašu reakciu. Bohužiaľ z dôvodu vianočnej dovolenky u nás, aj u dodávateľa tovaru, ktorý ste si objednali nebolo možné Vašu objednávku vybaviť skôr.
    O dlhšej dodacej dobe sme Vás informovali. Ešte raz sa však ospravedlňujem za spôsobené problemy.

• nakúpil v obchode dalekohlady-puskohlady.sk pred 8 mesiacmi

• Zavádzanie zákazníkov.

Keď som objednávala 27. 12. 2017 mikroskopické preparáty, na stránke nemali žiadne upozornenie. Až keď som objednávku odoslala, prišlo mi oznámenie, že najprv čerpajú dovolenky, potom budú mať inventúru a poslanie tovaru je v nedohľadne. Keby som to vedela pred objednaním, obrátim sa na inú firmu. Majú napísané, že tovar na sklade posielajú hneď, ostatné do 3 - 8 dní. Je 12. 1. 2018 a stále nič. Tovar som potrebovala do 15.1. Sklamanie.

Reakcia obchodu dalekohlady-puskohlady.sk

ďakujem za Vašu reakciu a zároveň rozumiem Vašemu sklamaniu z dlhšej doby dodania. Počas sviatkov a až do 8.1 sme mali uvedené priamo na našej hlavnej stránke, že máme dovolenku a inventúru. Taktiež v tomto období má inventúru väčšina našich dodávateľov. O našej dovolenke sme Vás informovali aj mailom. Bohužiaľ nebolo v našich silách a možnostiach vybaviť Vašu objednávku skôr.
    Úprimne ma však mrzí, že sme neboli schopní doručiť Vašu zásielku skôr.

www.dalekohlady-puskohlady.sk

• nakúpil v obchode dalekohlady-puskohlady.sk pred 1 rokom

Zavádzanie kupujúceho,lebo tovar sa na stránke obchodu javí ako dostupný,ale v skutočnosti ani po 20 dňoch nieje odoslaný kupujúcemu,ktorý ho vopred zaplatil.

• nakúpil v obchode dalekohlady-puskohlady.sk pred 1 rokom

• tovar nemám

Reakcia obchodu dalekohlady-puskohlady.sk

ďakujeme aj za takúto reakciu. Zákazník si zvolil platbu prevodom na účet, po pripísaní platby na účet je tovar expedovaný. Nakoľko platba nebola pripísaná ani v deň uverejnenia tejto recenzie, tovar od nás nemohol byť expedovaný.
    Dnes, po cca 2 týždňoch od objednania môžeme napísať, že platba bola na účet pripísaná a tovar je úspešne doručený.
    Prajem veľa zážitkov so zakúpeným produktom https://www.dalekohlady-puskohlady.sk/teleskopy

• nakúpil v obchode dalekohlady-puskohlady.sk pred 2 rokmi

• Dlhá čakacia doba.

Reakcia obchodu dalekohlady-puskohlady.sk

ďakujeme za Vašu reakciu a hodnotenie. Tovar, ktorý ste si objednali bol kompletne vypredaný a nebol dostupný ani u výrobcu. Toto spôsobilo dlhšiu dobu doručenia.
    O dlhšej dobe dodania sme Vás hneď informovali. Alternatívny produkt s týmito parametrami a cenou bohužiaľ na trhu nie je. Za omeškanie doručenia sa ospravedlňujeme,.
    Ešte raz ďakujeme za reakciu, porozmýšlame nad spôsobom, ako tomuto do budúcnosti predísť.

• nakúpil v obchode dalekohlady-puskohlady.sk pred 2 rokmi

Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• nakúpil v obchode dalekohlady-puskohlady.sk pred 3 rokmi

aj keď majú tovar "na sklade" pravda to nie je. Pani z obchodu je nadmieru neochotná a drzá.

Reakcia obchodu dalekohlady-puskohlady.sk

ďakujeme za Vašu reakciu. Tovar na sklade reálne držíme, ale v tomto prípade sme dostali na tento mikroskop http://www.dalekohlady-puskohlady.sk/mikroskopy/mikroskopy-delta-optical/mikroskop-delta-optical-biolight-300-detail viac objednávok a 1ks nám už chýbal, za čo sme sa zákazníkovi ospravedlnili. Zákazníkovi sme ponúkli iné podobné produkty, rozhodol sa však objednávku zrušiť.
    Kvalita komunikácie so zákazníkom je pre nás vždy na prvom mieste a naše interné procesy sa snažíme stále zlepšovať.

• Žiadne!
    • Tovar nebol dodaný!

To sem nemôžem napísať!

• nakúpil v obchode dalekohlady-puskohlady.sk pred 3 rokmi

• Píšte na internetovú stránku skutočnosti ohľadom tovaru na sklade

Objednal som si tovar cez internet a na stránke bolo do 48hod.dodávka.A skutočnosť,čakám na doručenie tovaru už dva týždne.Volal som do predajne a bolo mi povedané že tovar nemajú,čakajú na dodávku nového tovaru a dúfajú že tam bude s mojej objednávky. PROSIM VAS píšte skutočnosti na portál ohľadom tovaru na sklade,pre vaše dobre meno.

• nakúpil v obchode dalekohlady-puskohlady.sk pred 4 rokmi

• Objednala som si mikroskop Bresser Researcher Bino - s halogénovým osvetlením. Poslali mi iný typ mikroskopu, síce tá istá značka ale s LED osvetlením, nie halogénovým. Bohužiaľ už nemám čas na reklamáciu tovaru, inak by som ho reklamovala.
  • nakúpil v obchode dalekohlady-puskohlady.sk pred 4 rokmi

• Dlhá doba doručovania (prostredníctvom Slovenskej pošty - uplynulo 7 pracovných dní).

Keďže mi tovar ešte nebol doručený, nie som spokojná s rýchlosťou dodávky tovaru.

• nakúpil v obchode dalekohlady-puskohlady.sk pred 4 rokmi

Objednala som mikroskopy. Boli doručené iné, po dohode s predajcom. Nie som veľmi spokojná s nimi, lebo nemajú svetlo, ale zrkadlo a okulár nie je pod vhodným uhlom. Na tieto veci som nebola upozornená

Reakcia obchodu dalekohlady-puskohlady.sk

zrejme muselo dôjsť k nedorozumenie, neváhajte nás kontaktovať, mikroskopy Vám radi zameníme za iný model, alebo Vám vrátime peniaze za Váš nákup.

• nakúpil v obchode dalekohlady-puskohlady.sk pred 4 rokmi

• Zatiaľ mi tovar nebol doručený a bol objednaný
    • pred 10 dňami

Nakupujem cez internet častejšie, ale doteraz som mala dobré skúsenosti.
    S Vašim obchodom mám len prvú skúsenosť a tá nie je dobrá.
    Odporúčať nemôžem, podľa mojich skúseností by to nebolo vhodné.

Dobrý den,

zákazníčku sme informoval o nedostupnosti objednaného tovaru, tiež o dode dodania, ktorá bude dlhšia ako 10 dní hned po prijatí objednávky. Ponúkli sme jej tiež produkty s dodaním na druhý pracovný den.
    Zákazníčka sa rozhodla počkať.

Prajeme pekný den

• Kontaktovali ma 2 x lebo nemali na sklade to čo som si objednal
    • Tovar prišiel zjavne používaný, krabica nezalepená, otvorená, ošúchané hrany takže viditeľné známky používania. Navyše jeden tubus ďalekohľadu bol odmontovaný a len tak uložený v púdre !!!

Široký ponúkaný sortiment ale reálna možnosť doručenia tovaru veľmi slabá. Dva krát mi volali, že mnou objednaný tovar nevedia dodať aby som si vybral iný tovar

Dobrý den,

ospravedlnujeme sa zákazníkovi za dodanie nesprávneho balíka, zlyhal ľudský faktor. Po dohode so zákazníkom mu boli vrátené peniaze za nákup na jeho účet.

• nakúpil v obchode dalekohlady-puskohlady.sk pred 5 rokmi

• Velky a dobry vyber
    • Komunikacia

Po tom co som si tovar uz zakupil sa mi nikto neunuval odpovedat na mail na moje amaterske otazky.

Reakcia obchodu dalekohlady-puskohlady.sk

komunikácia so zákazníkom a jeho spokojnosť je našim hlavným cieľom. Prípadná nezodpovedaná otázka nás veľmi mrzí sa za čo sa ospravedlňujeme. Odpovedáme na všetky otázky, ktoré ku nám prídu, dokonca aj na otázky typu: Aké počasie je v Trenčíne.... :-)

• nakúpil v obchode dalekohlady-puskohlady.sk pred 5 rokmi

• spracovanie objednavkyy trvalo dost dlhoo

Reakcia obchodu dalekohlady-puskohlady.sk

tovar skladom doručujeme do 48 hodín, ostatný tovar v priebehu 3-8 dní. V prípade, že dodanie má trvať dlhšie, každý zákazník je o tom informovaný, tiež je mu ponúknutá iná alternatíva v prípade, že tovar potrebuje mať skôr.

• nakúpil v obchode dalekohlady-puskohlady.sk pred 6 rokmi

• internetova stranka je velmi prehladna
    • perfektna komunikacia s predajcom
    • rychle dodanie produktu
    • tento obchod nema ziadne slabiny

som maximalne spokojna a odporucam vsetkym.na tomto obchode som nenasla ani jednu negativnu vec.