• dobre spracovane stranky

Všetko ako ma byť, radosť nakupovať

Velmi rychle dorucenie

• Poradenstvo na odbornej urovni.
    • Ziadna

Dobry pristup k zakaznikovi. Nesnazi sa za kazdu cenu predat. Predaj podla potreby zakaznika.

Som spokojná, dodržaný termín doručenia, tovar v poriadku

Super

• Okamžite dodanie tovaru super jednanie
    • so žiadnou som sa nestretol

So službami a tovarom obchodu som spokojný

• Spolahlivy obchod
    • Hlavny dovozca na slovensko
    • Ochota riesit problemy
    • Dobra komunikacia

Objednaval som teleskop Bresser 152/760. Balenie od bresseru bohuzial moc dobre nie je. Cely 13kg dalekohlad stoji v krabici na tubuse o priemere 3cm a pod nim je 2cm hruba pena ktora sa stlacila na 1mm. Okular bol oproti tubusu vykriveny, preliaceny zavit na predlzovacom clene.
    V ramci reklamacie poslali novy dalekohlad, s novym predlzovacim clenom a nove druhe zavazie ktore v baleni chybalo.

Pochybujem ze inde by si s riesenim problemov dali tolko starosti. Som rad ze som kupil tu. Navyse ostatne eshopy beru prave od nich.

Reakcia obchodu Dalekohlady.EU

Nedostatky v balení od výrobcu samozrejme budeme výrobcovi tlmočiť, aby sa predišlo podobným zbytočným problémom do budúcna. Podnikli sme zároveň kroky k tomu, aby sa takáto situácia už neopakovala (vylepšili sme vnútorné balenie). Ďakujeme za pochopenie a ešte raz sa ospravedlňujeme za komplikácie.

• Poradenstvo

• profesionalny pristup
    • tovar na sklade
    • velmi rychle dorucenie

• Super komunikacia
    • Žiadnu som. nenašiel

Ako vzdy všetko super

• Kvalitný značkový tovar, pošlú hneď, pekne starostlivo zabalený
    • Príjemná komunikácia a ochota poradiť, vysvetliť, pomohli mi vybrať si okular

Žiadna

Rýchle dodanie,kvalitný tovar

• Najlepšia cena,rýchle dodanie ,návod v slovenčine,

• Tak ako skoro každý komentár píše - veľmi prívetivý personál. Ked si neviete vybrať tak neváhajte zavolať, je tam veľmi komunikatívny a príjemný človek ktorý perfetkne vsetko vysvetlí.

5 hviezdiciek za pristup. Produk priesiel poskodeny, co sa stava. Co sa ale nestava, ze obchod velmi promptne a v prospech zakaznika takuto situaciu vyriesi, tak ako to spravili v dalekohlady.eu. Mozem len odporucat. Dakujem.

Výborná komunikácia, ochota poradiť.
    Po dohovore možnosť objednať aj tovar, ktorý pôvodne nemali v katalógu.
    Odporúčam

• Odbornosť
    • Poradenstvo aj za cenu naníženia ceny
    • V potenciálnom zákazníkovi sa nevidí zdroj peňazí, ale aj ochota pomôcť a odborne poradiť.
    • Neviem ani o jednej nevýhode.

Vrele doporučujem. Keď budem nabudúce kupovať nejaké veci, ktoré sú zahrnuté v ich portfóliu, istotne sa nebudem obraciať na iné e-shopy.

Dobrá komunikácie, rýchle dodanie tovaru. Tovar Ok. Vďaka.