• Majú síce napísané ,že tovar doručia v priebehu 5- 14dní ,ale komunikácia obchodu nula bodov .12dní a tovar nikde ,ani len zmienka o tom ,že by mal byť doručený . Zato mi denne príde niekoľko reklamných mailov o akciách, kde dávajú zľavu .Ja som si produkt zakúpila ,keď nebol v akcii za 26eur a teraz mi naň chodí ponuka ,že v zľave je za 31eur.

Objednávala som po prvý a aj posledný krát z tohoto obchodu .Dlhé dodacie lehoty ,okrem reklám žiadna komunikácia o doručení/nedoručení a zavádzanie pri zľavových akciách. Ešte počkám 2dni ,či mi tovar vôbec príde.

Reakcia obchodu DaDaboom

tak to nás veľmi mrzí, ale doba dodania je 7/15 pracovných dní na tento produkt, čo ste si aj prečítali pri potvrdení vašej objednávky. Vaša objednávka sa vybavila dnes ráno a je to 9 pracovný deň od potvrdenia. Nevidíme dôvod písať vám email, pokiaľ je všetko v poriadku s dodaním tovaru. Mrzí nás, že ste si nevšimli informácie, ktoré píšeme hned vedľa tlačidla pridať do košíka.
    Čo sa týka zliav treba to sledovať, nakoľko ste si bábiku kúpili v zľave jej pôvodná cena je 33,9€. Posledný týždeň boli zľavy, ktoré sa menili. Z našej strany zavádzanie zákazníka určite nie je na mieste, nakoľko všetko je všade vždy poznačené a ked si otvorite každý email za posledný týždeň, vidíte ako sa výška zľavy mení a že ani raz nebola vyššia ako pôvodná.
    Prajeme Vám príjemný deň
    S pozdravom a úctou DaDaboom

Zatiaľ mi nedošla žiadna spätná väzba ani objednávka ani žiadna informácia o zakúpenom tovare.

Reakcia obchodu DaDaboom

to nás veľmi mrzí, ale pri tlačidle pridať do košíka bola napísaná doba dodania, nakoľko ste si vybrali tovar, ktorý nebol na našom sklade dostupný.
    Zajtra sa vaša objednávka odosiela, dnes príde produkt na náš sklad. Pokiaľ je dodržaná doba dodania a nie je problém s objednávkou, informujeme zákazníka pri príprave a odoslaní vašej objednávky.
    Veríme, že bábika poteší :)
    S pozdravom a prianím pekného dňa DaDaboom

• Nedostala som tovar

Reakcia obchodu DaDaboom

Dobrý deň, to nás veľmi mrzí.
    Kontrolovala som vašu objednávku a na druhý deň od objednania ste dostali email z [email protected] na ktorý žiaľ do dnešného dňa neprišla odpoveď a tak vaša objednávka nemohla byť vybavená.

S pozdravom, DaDaboom

Tovar nie je spoločnosť schopná doručiť v termíne a ani v náhradnom termíne.
    Bez odozvy, keby som sa ja neozvala, zo strany firmy sa nič nerieši.

Dobrý večer,

to nás veľmi mrzí, ale po kontrole vašej objednávky ste si objednali tovar ktorý nebol dostupný na našom sklade a bola tam napísaná doba dodania *Doručenie: 7-20 dní* dňa 5.4.2023 ste sa informovali emailom kde sme Vás o dobe dodania opäť informovali, že tovar je objednaný a čakáme na vybavenie výrobcu, nakoľko majú na to 7/20 dní. Dnes je to 8 pracovný deň od objednania, z našej strany k omeškaniu nedošlo, čiže nerozumieme poznámke vyššie v termíne a ani v tom náhradnom termíne... Asi ste dobu dodania prehliadli a pravdepodobne aj odpoveď na email.

Mrzí nás vaša nepríjemná skúsenosť, ale z našej strany k porušeniu a ani omeškaniu nedošlo :(

S pozdravom a prianím pekného večera DaDaboom

Tovar mi síce prišiel ale nie taký ako som chcela. Baldachyn Princess krory stojí 185€ som si objednala na základe toho, že som si mohla zvoliť farbu korunky. Zvolila som striebornú a prišla mi zlata. Hneď v ten deň som kontaktovala emailom aj telefonicky obchod kde mi povedali, že sa to vymení budúci týždeň. Každý jeden týždeň som 2x volala kde je moja strieborná korunka. Vkuse len výhovorky , že dodávateľovi treba ten/ henten doklad apod. Takto sa to opakovalo 3 týždne kde následne na 3 týždeň mi mala byt korunka doručená ich kuriérom. Žiaľ, žiaden kuriér neprišiel a ani korunka. Obchod vôbec neodporúčam. Sklamanie a nikdy už nebudem nič objednávať z tejto stánky !!!!

Reakcia obchodu DaDaboom

veľmi nás mrzí táto nepríjemná situácia a ospravedlňujeme sa za komplikácie,  zákazníkov nezavádzame. Skutočne sme si mysleli, že pri baldachýne je strieborná korunka, žiaľ bola zlatá :( Nakoľko dodávateľ nám sľúbil že to dá do poriadku a korunku vymení, brali sme to za vybavené. Žiaľ tomu tak nebolo a museli sme túto korunku nanovo objednať a vymeniť vám ju my. Celkovo ten proces sa nedal urýchliť, nakoľko celá á situácia a dodanie korunky trvá niekoľko dní.

Ešte raz sa vám ospravedlňujeme za komplikácie a veríme , že je to už v poriadku. Kuriér mal doručiť správnu farbu korunky dnes.

S pozdravom, DaDaboom

• Zatiaľ žiadne info ohľadom objednávky

Reakcia obchodu DaDaboom

to nás veľmi mrzí, pri bábike s menom je vždy poznačená doba dodania 7/15 pracovných dní, nakoľko je to personalizovaný produkt a zákazník s tou dobou dodania ráta už pri potvrdení objednávky. Vaša objednávka bola vybavená na 12 deň od jej objednania. Nevidíme dôvod vašej nepríjemnej skúsenosti, ale aj tak ďakujeme za hodnotenie.

• Krásny a originálny tovar

Obchod nekomunikuje, po telefonickom kontaktovaní mi bola oznámená doba dodania, odvtedy už prešiel ďalší týždeň. Tovar stále nemám. Tovar bol zaplatený pri vytváraní objednávky. Sklamanie.

Reakcia obchodu DaDaboom

to nás veľmi mrzí, pri bábike s menom je vždy poznačená doba dodania 7/15 pracovných dní, nakoľko je to personalizovaný produkt a zákazník s tou dobou dodania ráta už pri potvrdení objednávky. Vaša objednávka bola vybavená na 13 deň od jej objednania.

Ziadna reakcia na mail.

• Tri týždne čakám a tovar stále neprišiel

• Pekný tovar
    • Slabá komunikácia (telefón nedvíhali, v chate neodpovedali….)

S nákupom nie som spokojná. Určite by mohli zlepšiť komunikáciu. Ak tovar skladom nemajú, tak určite by mali dat vedieť.

Slabá

Uz som objednala davno a stale nič, nevirm ako je to mozne a na základe čoho potom hodnotit?

• Už skoro 2tyzdne čakám na balík a ešte mi neprišiel

Objednávala som pred 2 týždňami, tovar mi zatiaľ nedorazil. Žiadala som tovar dodať do piatku 11.2 deň alebo dva predtým mi napísali že to žiaľ nestíhajú že to príde začiatkom týždňa tak som súhlasila že do piatku nech mi to doručia, vo štvrtok ste mi znova napísali ze tovar znova nedoručite. Netvrdťe zákazníkom že to dodáte začiatkom týždňa keď nie ste schopný to dodať!! Máte informovať zákazníka hneď vy sami keď je problém s dodávkou a nie že ja sa musím dopytovať

Dodanie je uz vyse 6tyzdnov a nikto sa ani neozval ci to vobec dorazi

Tovar nedorazil ani po 11 dnoch ani ziadna sprava v akom stave je moja objednavka, hodnotim to ako velmi zly pristup obchodnika k zakaznikovi a obchod by som dalej nikomu neodporucila

Reakcia obchodu DaDaboom

to nás veľmi mrzí, ale pri produkte, ktorý nie je na našom sklade je poznačená doba dodania a v tom prípade zákazníka nekontaktujeme, pokiaľ sa doba dodania nepredlžuje.
    Mrzí nás Váš negatívny názor, ale produkt vo vašej objednávke na našom sklade nebol a len v piatok bol tento produkt prijatý na náš sklad.

S pozdravom,
    DaDaboom

• Nemali , nedodali ani mat nebudú
    • Objednala som si zelenú teplákovú súpravu. Objednávka bola prijatá a potvrdená a o 2 dni mi napísali, že v zelenej farbe nemajú, ani mať nebudú. No v ponuke na e-shope boli. Pokladám to za neseriózne s voči zákazníkovi zavádzajúce

Reakcia obchodu DaDaboom

vaša situácia nás veľmi mrzí, ale ako sme písali v emailovej komunikácii, tepláky sa medzi časom vypredali a už nebola možnosť naskladniť ich. O inú farbu ste záujem nemali, tak neostávala iná možnosť ako objednávku zrušiť.
    Mrzí nás to, ale nepríde nám to zavádzajúce, keďže sme Vás okamžite ako sme dostali informáciu zo skladu o nedostupnom tovare informovali.

S pozdravom a prianím pekného dňa
    DaDaboom :)

• Aj napriek dlhej dodacej lehote tovar nakoniec nedoručia!

Na stránke uvádzajú dodanie do 10-20 pracovných dní, ani na 19 pracovný deň tovar ešte nemali na sklade a ja som ho súrne potrebovala. Zavádzajú ľúdí a stále ho držia v tom, že dodanie podmienky splnia. Už si z tohto obchodu nič neobjednám.

Reakcia obchodu DaDaboom

ako píšete sama vyššie,dodanie je do 20 pracovných dní. Zajtra je 20 pracovný deň a keď sme dnes ráno spoločne komunikovali, informovali sme Vás, že kočiarik dnes kuriér privezie a ak ho nestihne doručiť kým bude odchádzať naša prepravná spoločnosť, máme dohodnutú extérnu prepravnú spoločnosť, ktorá nám ho doručí zajtra priamo u Vás v Bánskej Bystrici. Povedali ste, že ak to nevieme do hodiny všetko potvrdiť objednávku zrušíte. Nakoľko sme Vás informovali, že do hodiny Vám nevieme povedať kto to preberie a dovezie, nakoľko to budeme vedieť až v poobedňajších hodinách, objednávku ste zrušili.
    Veľmi nás mrzí táto nepríjemná situácia, ale snažili sme sa Vám to zajtra akokoľvek doručiť. Žiaľ ste objednávku zrušili a tým pádom zajtra kočiarik doručený ani nemôže byť. Nikdy sme nikoho nezavádzali a všetky podrobnosti sme spolu prebrali doobeda. Za nás je veľmi smutné, prečítať si hodnotenie, kde zákazník nehovorí úplnú pravdu :(

Ešte raz nás mrzí, že mal byť kočiarik doručený na posledný deň, ale bohužiaľ výrobu nevieme ovplyvniť.

Prajeme Vám ešte krásny deň

• Dlhá čakacia doba

Zatial tovar neprišiel

Reakcia obchodu DaDaboom

Dobrý deň, Vašu objednávku sme si preverili od objednania ubehlo 8 dní! Objednali ste si personalizovaný tovar kde sa dodacia doba predlžuje pretože na tovar sa meno tlačí u výrobcu a nie u nás. Pri každej jednej bábike uvádzame dodaciu dobu 10-15 pracovných dní. Pravdepodobne ste tuto informáciu museli prehliadnuť pri vytváraní objednávky. S pozdravom a prianím pekného dňa DaDaboom

• Dodacia lehota
    • Vyhovaranie sa pri telefonatoch
    • Sľubovali dodanie do piatku len nepovedali do ktorého v roku

Sľubovali dodanie na čas, ktorý mali vyše mesiaca od objednávky. Kazdy týžden som im volal a hovorili, ze to bude v piatok, kdez to ten piatok sa posunul až na ten štvrtý od ktorého mal byt doručený. Bol to narodeninový darček na 2 rôcky, ktorý sa omeškal len o 2 týždne od narodeninoveho dňa. Mohli seriózne napísať ze to do termínu nestihnú doručiť a vybavili by sme iný darček. Počas toho nam chceli zmeniť objednávku co bolo neprípustne (išlo o ponúknutie iného odrazadla farby len preto aby si mohli tuto objednávku odfajknut za vybavenú).

Reakcia obchodu DaDaboom

Dobrý deň, mrzí nás vaša skúsenosť a trošku nás aj nemilo prekvapila táto recenzia keďže sme neustále spolu komunikovali. Pri objednávke odrážadla ste bol informovaný, že táto farba odrážadla nie je momentálne skladom bola Vám ponúknutá možnosť vrátenia peňazí alebo výmena za inú farbu. No bol ste ochotný naďalej čakať a keďže sme si uvedomovali dobu dlhšieho dodania bol vám pribalený k objednávke darček a v deň odoslania sme spoločne komunikovali a Vy ste nám srdečne poďakoval :) Prajeme pekný deň DaDaboom