• Rýchlosť, precíznosť, kvalita

Rýchla a kvalitná dodávka

Dobrá komunikácia s obchodom. Doručenie v súlade s tým čo garantujú..

• Skvelý výber
    • Rýchlosť dodania

• Rýchle dodanie objednávky,bábika je totožná s ponukou.

• Kvalitný tovar

Suuuuuper krásne.....som veľmi spokojná a potešilo....nech sa darí....
    ĎAKUJEM

Reakcia obchodu DaDaboom

Ďakujeme, to máme obrovskú radosť.

DaDaboom

Som spokojná, príjemná osoba. Všetko mi vysvetlila. Vrele odporúčam.

Reakcia obchodu DaDaboom

Ďakujeme za úžasných zákazníkov, taktiež za milé slová.

DaDaboom

Skvelá komunikácia s obchodom. Zabudla som označiť,že chcem bábiku s menom, napísala som im mail, obratom odpovedali. Bábika bola s.menom a prišla skôr ako písali. Určite odporúčam každému.

Reakcia obchodu DaDaboom

Veľmi pekne ďakujeme za vaše hodnotenie, vážime si to.

Ďakujeme

• Nemali , nedodali ani mat nebudú
    • Objednala som si zelenú teplákovú súpravu. Objednávka bola prijatá a potvrdená a o 2 dni mi napísali, že v zelenej farbe nemajú, ani mať nebudú. No v ponuke na e-shope boli. Pokladám to za neseriózne s voči zákazníkovi zavádzajúce

Reakcia obchodu DaDaboom

vaša situácia nás veľmi mrzí, ale ako sme písali v emailovej komunikácii, tepláky sa medzi časom vypredali a už nebola možnosť naskladniť ich. O inú farbu ste záujem nemali, tak neostávala iná možnosť ako objednávku zrušiť.
    Mrzí nás to, ale nepríde nám to zavádzajúce, keďže sme Vás okamžite ako sme dostali informáciu zo skladu o nedostupnom tovare informovali.

S pozdravom a prianím pekného dňa
    DaDaboom :)

• Nezrozumitelne papiere,nedostacujuca reklama

Reakcia obchodu DaDaboom

ďakujeme za postreh. Nevieme o aké papiere sa jedná? Všetky potrebné papiere sa odosielajú na email, neprikladajú sa k odoslanému tovaru, pokiaľ sa nejedná o návod. Pri vašej objednávke detského zrkadla, návod nebol súčasťou.

Samozrejme, spravíme všetko, aby sme sa vo vyššie spomínaných službách polepšili.

S pozdravom a prianím krásneho dňa
    DaDaboom :)

• Aj napriek dlhej dodacej lehote tovar nakoniec nedoručia!

Na stránke uvádzajú dodanie do 10-20 pracovných dní, ani na 19 pracovný deň tovar ešte nemali na sklade a ja som ho súrne potrebovala. Zavádzajú ľúdí a stále ho držia v tom, že dodanie podmienky splnia. Už si z tohto obchodu nič neobjednám.

Reakcia obchodu DaDaboom

ako píšete sama vyššie,dodanie je do 20 pracovných dní. Zajtra je 20 pracovný deň a keď sme dnes ráno spoločne komunikovali, informovali sme Vás, že kočiarik dnes kuriér privezie a ak ho nestihne doručiť kým bude odchádzať naša prepravná spoločnosť, máme dohodnutú extérnu prepravnú spoločnosť, ktorá nám ho doručí zajtra priamo u Vás v Bánskej Bystrici. Povedali ste, že ak to nevieme do hodiny všetko potvrdiť objednávku zrušíte. Nakoľko sme Vás informovali, že do hodiny Vám nevieme povedať kto to preberie a dovezie, nakoľko to budeme vedieť až v poobedňajších hodinách, objednávku ste zrušili.
    Veľmi nás mrzí táto nepríjemná situácia, ale snažili sme sa Vám to zajtra akokoľvek doručiť. Žiaľ ste objednávku zrušili a tým pádom zajtra kočiarik doručený ani nemôže byť. Nikdy sme nikoho nezavádzali a všetky podrobnosti sme spolu prebrali doobeda. Za nás je veľmi smutné, prečítať si hodnotenie, kde zákazník nehovorí úplnú pravdu :(

Ešte raz nás mrzí, že mal byť kočiarik doručený na posledný deň, ale bohužiaľ výrobu nevieme ovplyvniť.

Prajeme Vám ešte krásny deň

S pozdravom, DaDaboom

Spokojnosť výborná komunikácia

Reakcia obchodu DaDaboom

Dobrý deň, ďakujeme. Veľmi si vážime vaše pozitívne hodnotenie.

Pekný deň praje DaDaboom :)

• Rychlost, kvalita

Reakcia obchodu DaDaboom

Dobrý deň, vážime vaše pozitívne hodnotenie. Ďakujeme

Pekný deň praje DaDaboom :)

Bohuzila tovar som dostala poskodeny,ale po telefonickom rozhovore s Vasou zamestnankynou mi poskodeny tovar obratom na druhy den kurierom vymenili za iny kus. Takze i napriek vsetkemu dakujem za ochotu riesit problem a aj ho promptne vyriesit k spokojnosti zakaznika

Reakcia obchodu DaDaboom

Dobrý deň, ďakujeme. Tešíme sa, že sa nám to spoločne podarilo čím skôr vyriešiť :) Každá jedna pozitívna recenzia nás hreje pri srdiečku. Pekný deň Vám praje DaDaboom

Spoľahlivosť, kvalita

Reakcia obchodu DaDaboom

Dobrý deň, ďakujeme. Každá jedna pozitívna recenzia nás hreje pri srdiečku. Pekný deň Vám praje DaDaboom :)

žiadna nevýhoda

Reakcia obchodu DaDaboom

Dobrý deň, ďakujeme. Vážime si vaše pozitívne hodnotenie. Pekný deň praje DaDaboom :)

Ochotný personál, rýchle dodanie, výborná kvalita suchého bazéna.

Reakcia obchodu DaDaboom

Dobrý deň, za Vaše pozitívne hodnotenie Vám ďakujeme. Veríme, že sa na nás radi obrátite s Vaším nákupom aj v budúcnosti :) DaDaboom

• Dlhá čakacia doba

Zatial tovar neprišiel

Reakcia obchodu DaDaboom

Dobrý deň, Vašu objednávku sme si preverili od objednania ubehlo 8 dní! Objednali ste si personalizovaný tovar kde sa dodacia doba predlžuje pretože na tovar sa meno tlačí u výrobcu a nie u nás. Pri každej jednej bábike uvádzame dodaciu dobu 10-15 pracovných dní. Pravdepodobne ste tuto informáciu museli prehliadnuť pri vytváraní objednávky. S pozdravom a prianím pekného dňa DaDaboom