Zajačik je krásny,ako na obrázku,spokojnosť

Bábika je krásna ❤️

• Rýchlosť doručenia

spokojnosť s dodaním aj s tovarom

Krásna hračka, rychle dodání. Vše v pořádku

• velmi rychlo pripravena obj.

• Bleskové doručenie

• Maco je krásny a originálny. Nášmu drobcovi sa bude veľmi páčiť

• Majú síce napísané ,že tovar doručia v priebehu 5- 14dní ,ale komunikácia obchodu nula bodov .12dní a tovar nikde ,ani len zmienka o tom ,že by mal byť doručený . Zato mi denne príde niekoľko reklamných mailov o akciách, kde dávajú zľavu .Ja som si produkt zakúpila ,keď nebol v akcii za 26eur a teraz mi naň chodí ponuka ,že v zľave je za 31eur.

Objednávala som po prvý a aj posledný krát z tohoto obchodu .Dlhé dodacie lehoty ,okrem reklám žiadna komunikácia o doručení/nedoručení a zavádzanie pri zľavových akciách. Ešte počkám 2dni ,či mi tovar vôbec príde.

Reakcia obchodu DaDaboom

tak to nás veľmi mrzí, ale doba dodania je 7/15 pracovných dní na tento produkt, čo ste si aj prečítali pri potvrdení vašej objednávky. Vaša objednávka sa vybavila dnes ráno a je to 9 pracovný deň od potvrdenia. Nevidíme dôvod písať vám email, pokiaľ je všetko v poriadku s dodaním tovaru. Mrzí nás, že ste si nevšimli informácie, ktoré píšeme hned vedľa tlačidla pridať do košíka.
    Čo sa týka zliav treba to sledovať, nakoľko ste si bábiku kúpili v zľave jej pôvodná cena je 33,9€. Posledný týždeň boli zľavy, ktoré sa menili. Z našej strany zavádzanie zákazníka určite nie je na mieste, nakoľko všetko je všade vždy poznačené a ked si otvorite každý email za posledný týždeň, vidíte ako sa výška zľavy mení a že ani raz nebola vyššia ako pôvodná.
    Prajeme Vám príjemný deň
    S pozdravom a úctou DaDaboom

Zatiaľ mi nedošla žiadna spätná väzba ani objednávka ani žiadna informácia o zakúpenom tovare.

Reakcia obchodu DaDaboom

to nás veľmi mrzí, ale pri tlačidle pridať do košíka bola napísaná doba dodania, nakoľko ste si vybrali tovar, ktorý nebol na našom sklade dostupný.
    Zajtra sa vaša objednávka odosiela, dnes príde produkt na náš sklad. Pokiaľ je dodržaná doba dodania a nie je problém s objednávkou, informujeme zákazníka pri príprave a odoslaní vašej objednávky.
    Veríme, že bábika poteší :)
    S pozdravom a prianím pekného dňa DaDaboom

• Ok

Ďakujeme
    S pozdravom a prianím krásneho dňa DaDaboom

Nadherne hracky/ babika/ uzasna,som velmi spokojna.Dakujem

S pozdravom, DaDaboom

mohli by byť väčšie zľavy pre pravidelných nakupujúcich.

Ďakujeme krásne, vaša recenzia nás potešila.
    Nad vyššími zľavami určite porozmýšľame, hlavne pre našich stálych zákazníkov.

S pozdravom, DaDaboom

rýchle bezproblémové doručenie, volala som k ním veľmi milá konverzácia

Reakcia obchodu DaDaboom

Ďakujeme krásne, vaša recenzia nás veľmi potešila.

S pozdravom, DaDaboom

• 3 týždne čakám na tovar !!!
    • nereagujú na telefonát !!!

Nikdy viac!!!

profesionálny prístup

Reakcia obchodu DaDaboom

Ďakujeme krásne, vaša recenzia nás veľmi potešila.

• Nedostala som tovar

Reakcia obchodu DaDaboom

Dobrý deň, to nás veľmi mrzí.
    Kontrolovala som vašu objednávku a na druhý deň od objednania ste dostali email z [email protected] na ktorý žiaľ do dnešného dňa neprišla odpoveď a tak vaša objednávka nemohla byť vybavená.

• Obrázok zodpovedá skutočnosti. Veľká spokojnosť s produktom

S pozdravom, DaDaboom

• perfektné tovary, najmä hračky, rýchle vybavenie objednávky ešte pred uvedeným termínom , dobrá komunikácia
    • nemám

seriózny a dobrý e-shop

Reakcia obchodu DaDaboom

Ďakujeme krásne, vaša recenzia nás príjemne a milo potešila.

S pozdravom, DaDaboom

Tovar nie je spoločnosť schopná doručiť v termíne a ani v náhradnom termíne.
    Bez odozvy, keby som sa ja neozvala, zo strany firmy sa nič nerieši.

Dobrý večer,

to nás veľmi mrzí, ale po kontrole vašej objednávky ste si objednali tovar ktorý nebol dostupný na našom sklade a bola tam napísaná doba dodania *Doručenie: 7-20 dní* dňa 5.4.2023 ste sa informovali emailom kde sme Vás o dobe dodania opäť informovali, že tovar je objednaný a čakáme na vybavenie výrobcu, nakoľko majú na to 7/20 dní. Dnes je to 8 pracovný deň od objednania, z našej strany k omeškaniu nedošlo, čiže nerozumieme poznámke vyššie v termíne a ani v tom náhradnom termíne... Asi ste dobu dodania prehliadli a pravdepodobne aj odpoveď na email.

Mrzí nás vaša nepríjemná skúsenosť, ale z našej strany k porušeniu a ani omeškaniu nedošlo :(

S pozdravom a prianím pekného večera DaDaboom