Reakcia obchodu www.cykloabc.sk

Ďakujeme za 5 hiezdičkové hodnotenie. Vážime si to.

• odborné poradenstvo
    • milý a ústretový prístup

Reakcia obchodu www.cykloabc.sk

Ďakujeme za 5 hiezdičkové hodnotenie. Ceníme si to.
    Tím cykloabc.sk

Komunikácia vynikajúca, ochota nám poradiť a pomôcť takisto. Každému môjmu známemu budem hovoriť aby si od nich objednávali. Spokojnosť je na 10 hviezdičiek. Ďakujem Vám veľmi pekne.

Reakcia obchodu www.cykloabc.sk

Ďakujeme za pozitívnu recenziu, ktorá motivuje a zaväzuje k ďalšej práci.
    Tím cykloabc.sk

Všetko bolo v poriadku, doručenie rýchle.

Reakcia obchodu www.cykloabc.sk

Ďakujeme, že ste si našli čas na napísanie recenzie. Vážime si to.

• Rýchlosť + pomoc pri vybere

Reakcia obchodu www.cykloabc.sk

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Nielenže poteší, ale aj motivuje do ďalšej práce.
    Tím cykloabc.sk

Super obchod, dobrá komunikácia, tovar mi bol doručený na druhý deň.

Reakcia obchodu www.cykloabc.sk

Ďakujeme za pozitívnu recenziu, ktorá motivuje k ďalšej práci.
    Tím cykloabc.sk

• Páčilo sa mi , že mi v priebehu toho istého dňa zavolali v akom stave je moja objednávka a kedy ju odosielajú, inde Vás berú , ako na bežiacom páse , tu je to asi rodinný podnik. Ďakujem a som spokojný aj s tovarom.

Dobrý deň.
    Teší nás, že oceňujete náš prístup, kedy sa snažíme aj do on-line sveta priniesť kúsok osobného kontaktu, aj keď len cez telefón. Nám sa to následne vracia v podobe minimálneho množstva vráteného tovaru, kedy zákazníkovi poradíme, či napr. k bicyklu dokúpené doplnky budú pasovať a Vám, zákazníkom, tak príde tovar, ktorý splní očakávania.
    Tím cykloabc.sk

• Krásna komunikácia, poradenstvo. Pán sa vyzná. Klobúk dole. Odporúčam.

Poradili so správnou veľkosťou bicykla, dali sa vyriešit splatky, dodanie na druhý deň od objednania. Odporúčam.

Reakcia obchodu www.cykloabc.sk

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Nielenže poteší, ale aj motivuje do ďalšej práce.
    Tím cykloabc.sk

Ochotne zavolali a spýtali sa či tá objednávka platí a hneď to aj poslali.

• Rýchlosť
    • Sérioznosť
    • Prehľadný web
    • Nenašiel som žiadnu

Veľmi pozitívna skúsenosť. Tovar som mal prakticky na druhý deň doma. Napriek oboznámeniu mailom, ešte aj telefonicky sa ozvali, čo nemuseli.

Tím cykloabc.sk

• Krasny bycikel, vsetky komponenty dosli a web super, postup na zlozenue biku tiez super. A kontaktovanie s overenie skvele

Reakcia obchodu www.cykloabc.sk

Ďakujeme, že ste si našli čas na napísanie recenzie. A užite si nový bajk.

• Seriózne jednanie

Reakcia obchodu www.cykloabc.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu.
    Tím cykloabc.sk

Profesionálny prístup k zákaznikovy, max. spokojnosť.

Reakcia obchodu www.cykloabc.sk

Ďakujeme za recenziu. Poteší a motivuje do ďalšej práce.
    Tím cykloabc.sk

• korektný prístup a záujem. Dodanie tovaru v sľúbenom čase, bez akých koľvek problémov

Tím cykloabc.sk

Pred objednaním telefonické overenie dostupnosti bicykla a kompatibility príslušenstva. Predajca potvrdil, poradil a obratom som dokončil objednávku. Tovar doručený nasledujúci deň (objednané pred 10:00).

• dobrá cenovka
    • doručenie na druhý deň

Reakcia obchodu www.cykloabc.sk

Ďakujeme za napísanie recenzie. Pevne veríme, že si svoj nový bicykel užijete.

Som spokojný ďakujem

Bez problémov

• dostupnost bicyklov
    • prehladne
    • dobre ceny
    • dobre zabeleny bicykel
    • rychle dodanie
    • nezafungovala platobna brana, opakovane, platil som potom prevodom
    • bike nebol nastaveny

Vraj bicykel nastavia a poslu uz nastaveny. Mojom pripade, bike som poskladal, podla instrukcii. Bohuzial prehadzovacka nefungovala dobre, nepreradovalo to posledny stupen, aj ostatne stupne to preradovalo hlucne...
    Takze, nemyslim si ze bol nastaveny bike v obchode, alebo nebol spravne nastaveny.
    Tak som pisal do obchodu, volal, vraj sa mohlo nieco ohnut pri preprave, vraj urcite bicykel nastavuju. Dostal som instrukcie ako to doladit. Ak by to nezafungovalo, poslu prepravcu a nastavia.
    Tak som stravil niekolko hodin maturovanim nastavovanim Shimano prehadzovacky, pozeral som videa na youtube.
    Nejak som to nastavil, ci je to spravne nie som si isty. stale sa mi zda ze to na poslednych stupnoch moc hlucne. Moze tam byt nieco ohnute od prepravy? Neviem to posudit...
    Poslat to naspat do obchodu? Neviem si to predstavit. Asi hodinu som to vybaloal a montoval. Dat to naspat by to bolo minimanlne raz tolko casu. A ak by som to nezabali dobre, nieco sa poskodi? co dalej.
    takze za mna, shop je v pohode, ochota, ale uz cez e-shop nekupim bike, prave kvoli situaciam hore uvedenym.

Reakcia obchodu www.cykloabc.sk

Ďakujeme za recenziu. Stojíme si za tým, že bicykel od nás odišiel správne nastavený. Nevylučujeme však, že sa niečo pri preprave mohlo stať. Aj preto sme Vám ponúkli, že bicykel na naše náklady zoberieme späť, skontrolujeme a opätovne prepošleme, čo ste odmietli. Telefonicky sme Vás inštruovali, ako prehadzovačku doladiť, čo sa nakoniec podarilo.

• Kvalitné tovar.
    • Veľký výber.
    • Dobré ceny.
    • Komunikácia s e-shopom.