• dostupnost bicyklov
    • prehladne
    • dobre ceny
    • dobre zabeleny bicykel
    • rychle dodanie
    • nezafungovala platobna brana, opakovane, platil som potom prevodom
    • bike nebol nastaveny

Vraj bicykel nastavia a poslu uz nastaveny. Mojom pripade, bike som poskladal, podla instrukcii. Bohuzial prehadzovacka nefungovala dobre, nepreradovalo to posledny stupen, aj ostatne stupne to preradovalo hlucne...
    Takze, nemyslim si ze bol nastaveny bike v obchode, alebo nebol spravne nastaveny.
    Tak som pisal do obchodu, volal, vraj sa mohlo nieco ohnut pri preprave, vraj urcite bicykel nastavuju. Dostal som instrukcie ako to doladit. Ak by to nezafungovalo, poslu prepravcu a nastavia.
    Tak som stravil niekolko hodin maturovanim nastavovanim Shimano prehadzovacky, pozeral som videa na youtube.
    Nejak som to nastavil, ci je to spravne nie som si isty. stale sa mi zda ze to na poslednych stupnoch moc hlucne. Moze tam byt nieco ohnute od prepravy? Neviem to posudit...
    Poslat to naspat do obchodu? Neviem si to predstavit. Asi hodinu som to vybaloal a montoval. Dat to naspat by to bolo minimanlne raz tolko casu. A ak by som to nezabali dobre, nieco sa poskodi? co dalej.
    takze za mna, shop je v pohode, ochota, ale uz cez e-shop nekupim bike, prave kvoli situaciam hore uvedenym.

Reakcia obchodu www.cykloabc.sk

Ďakujeme za recenziu. Stojíme si za tým, že bicykel od nás odišiel správne nastavený. Nevylučujeme však, že sa niečo pri preprave mohlo stať. Aj preto sme Vám ponúkli, že bicykel na naše náklady zoberieme späť, skontrolujeme a opätovne prepošleme, čo ste odmietli. Telefonicky sme Vás inštruovali, ako prehadzovačku doladiť, čo sa nakoniec podarilo.
    Tím cykloabc.sk

• nedodržali slovo

DObrý deň,
    objednali ste si bicykel s dostupnosťou na otázku. Nič sme Vám nesľúbili, takže sme nemohli nedodržať slovo.
    S pozdravom Tím cykloabc.sk

• 2 týždne čakám na objednaný bicykel

Dobry den,
    objednali ste si bicykel s dostupnosťou "Na otázku" bez toho, aby ste si vopred preverili jeho dostupnosť. Hneď následne sme Vás informovali, že budete na neho čakať približne 3 týždne, s čím ste súhlasili. Takže Vaše záporné hodnotenie nie je férové.
    S pozdravom Tím CykloABC.sk

• platba z ČR je pro mne nevýhodná

Reakcia obchodu www.cykloabc.sk

To, aký je kurz českej koruny voči Euru my neovplyvňujeme, takže toto Vaše hodnotenie nie je férové.
    Tím Cyklo ABC

Aspoň že zavolali že tovar nemajú a ni nebude

Reakcia obchodu www.cykloabc.sk

Mrzí nás, že sme Vám nevedeli vyhovieť. Sporadicky sa nám stane, že si zákazník objedná tovar, ktorý sa práve predal a pokiaľ nastane aktualizácia systému, to chvíľu trvá. Ponúkli sme Vám obdobné bicykle v danej cenovej kategórii, ktoré sa Vám bohužial nepáčili. Veríme, že nabudúce Vám budeme vedieť splniť požiadavky.
    Tím Cyklo ABC.

• Obchod vyzera byt fajn, mali by na stranke ale uvadzat realny stav zasob a nie umoznit zakladanie objednavok na tovar, ktory nasledne nevedia zabezpecit a dodat.

Reakcia obchodu www.cykloabc.sk

Ďakujeme za Váš názor. V čase výpredaja, ako je teraz, sa občas stane pri posledných kusovkách bikov, že ho jednoducho nestihneme z eshopu odmazat.
    Tím Cyklo ABC

• Kolesa na bike boli 8čky.vyjadrenie obchodu ze vraj oni ho prezreli a boli v poriadku.a ak sa mi to nepaci mozem bike poslat spat.:)

Reakcia obchodu www.cykloabc.sk

Za našimi mechanikmi si stojíme, kolesá boli určite vycentrované. Napriek tomu sme Vám ponúkli možnosť, že bicykel na naše náklady prepravíme k nám a opäť tie kolesá skontrolujeme a potom máte možnosť tovar vrátiť alebo Vám ho pošleme naspäť. To ste nechceli, takže nerozumieme Vášmu jednaniu.
    Tím Cyklo ABC.

• - obe kolesa mali tak dotiahnute naboje ze ledva sa kolesa tocili. Predna brzda tiez nebola vobec nastavena. Ked kupujem z cyklo obchodu moja predstava nieje ze stravim hned hodinu servisom. A to nie kazdy ma doma tie tenke cyklokluce. Je to hamba vyrobcu ale aj cyklo predajne ze si dovolia nieco take preposlat. Horsie ako v Tescu.

Reakcia obchodu www.cykloabc.sk

Ďakujeme za Váč názor. Veľmi nás mrzí, že nie ste spokojný s bicyklom renomovaného českého producenta. Každý bicykel je pred zaslaním nastavený a skontrolovaný a následne vložený do krabice. Podľa vyjadrenia mechanika, ktorý pripravoval Váš bicykel, boli náboje kolies nastavené tak, aby nemali vôľu, ale točili sa normálne. Potrebujú sa samozrejme zabehnúť. Každopádne zvýšime kontrolu zasielaných bicyklov.

• Recenzia bola zmazaná na základe podkladov z eshopu.