• Tovar bil skladom takzerychle dodanie

Objednal som tovar,ktory mal az podozrivo nizku cenu,ale urobil som objednavku a cakal som co sa stane,myslel som,ze mi napisu,ze tovar nemaju skladom,hoc pri tovare svietilo "skladom".4 dni(z toho 2dni vikend) sa nic nedialo,co som aj ocakaval.Zrazu sok:"tovar bol odovzdany prepravcovi".Na druhy den opat sok:"tovar pripraveny k vyzdvihnutiu"(cakal som,ze to bude min.2dni,sak isiel zo zahranicia).Po rozbaleni balika bole vsetko presne podla objednavky.Bol to moj prvy nakup na tomto e-shope a asi nie posledny.Takze max.spokojnost.

Dobré ceny

• Nikde inde nemali takú výhodnú alternatívu mnou hladaného tovaru

Super produkty (konkretne svetlo) ktore som našiel jedine v tomto obchode za bezkonkurenčnú cenu

• Výber produktov

• Výborná komunikácia
    • Dobrý sortiment

Tovar, ktorý som si objednala nebol podľa mojich predstáv, čiže som ho vracala naspäť v 14 dňovej lehote. Kladne však hodnotím komunikáciu obchodu, ktorá bola na úrovni, tak ako to má byť, reagovali rýchlo a profesionálne. Toľko moja skúsenosť. S vrátením nebol problém, peniaze na účet poslali rýchlo.

• Najnizsia cena za dany produkt na CZ/SK trhu
    • Woom starter pack v cene
    • Rychle odpovede na e-maily (bohuzial chybala snaha vec aj realne riesit)
    • Obchod v Jablonci nad Nisou. Sice je to kamenny obchod, ale na druhej strane Ceskej republiky, tam si bicykel nebudete davat servisovat.
    • Doprava za 8 eur pri tovare nad 500. Drviva vacsina ostatnych predajcov vam tovar doruci (serioznou spolocnostou) zadarmo...ale zas su drahsi.
    • Doprava cez We Do je tragicka - toto je najvacsia vytka - cele sa to niekde zaseklo, pritom bol tovar udajne odovzdany kurierovi hned druhy den objednavky. Trvalo dalsi tyzden, kym s nim We Do prislo do Bratislavy. Vsetko u nich trva minimalne o den dlhsie ako pri "normalnej" kurierskej spolocnosti - zmena dorucovacej adresy, dodanie na SK, vsetko....trackovanie je tiez zbytocne, lebo v principe stale ukazuje len "Na ceste" a to som si aj ich zbytocnu apku stiahol.
    • Bicykel pripravoval Milan, ale priznam sa, ze netusim co s nim robil, kedze prisiel rozobraty v krabici. Chybali v baleni ale vsetky tie veci, co Woom udajne (na vsetkych videach) dodava - kluce na montaz a takisto aj navod (tie na nete su na starsiu verziu produktu, niektore veci su inak). Toto bola posledna kvapka preco som sa nakoniec rozhodol dat, ze obchod neodporucam :-(

Objednavku som zadal v nedelu, v pondelok mi na nu reagovali, v utorok mali odoslat. Bohuzial sa to nejak zaseklo o TRAGICKEJ kurierskej spolocnosti We Do. Od prveho dna som kazdy den hlasil, ze tovar potrebujem do konca tyzdna, potom uz nebudem na danej adrese, neustale ma ubezpecovali, ze sa nemam coho obavat a ze sa to urcite stihne. Nestihlo...podla mna prave kvoli tomu, ze nenahanali kuriersku spolocnost ako by mali. Dorucenie dalsi v pondelok, ale uz som nebol na adrese, takze zmena dodania cez SPS tentokrat uz. Kym im to odovzdali presiel dalsi cely den, k tomu dva sviatky a dodanie o 2 tyzdne v piatok (tovar bol skladom v predajni). V baleni chybal manual a kluce.
    Obchod inak fajn, keby bol blizsie, ze sa tam realne mozete fyzicky zastavit, to by bolo super, ale posielat si nieco cez We Do...to radsej ozeliem....

• Dobra komunikacia a rychle vybavenie.

• Ponuka a ceny

tak rýchlo mi balík ešte z ČR na Slovensko neprišiel, super!

• 100% flexibilita a ochota pomôcť

rýchlosť dodania

• rýchle doručenie na Slovensko

• Rýchle doručenie a kontrolované ceny (možnosť garancie najnižšej ceny).
    • Ak tovar je skladom u dodávateľa, je naozaj skladom odoslaný do max 3 dní (v mojom prípade za 2).

Rýchle odoslanie, odporúčam.

rýchle dodanie

• Veľmi rýchle doručenie
    • Prehľadná komunikácia

Jeden deň som objednala tovar a hneď druhý deň som ho mala doma. Top! Ďakujem :)