Tovar som si objednala pred vyše týždňom, stále ho nemám. Žiadna komunikácia zo strany obchodu, žiaden email o odoslaní...nič...neočakávam ze mi tovar ešte vobec dôjde vďaka bohu ze som ho nezaplatila dopredu.

Reakcia obchodu Curlygirl Slovensko

Ďakujeme za Vašu reakciu, táto situácia vznikla poruchou nášho systému a aktualizáciou niektorých jeho súčastí. Sme ale radi že sme si situáciu vykomunikovali telefonicky a promptne tovar odoslali a dorazil v poriadku. :) Takáto situácia sa nám v minulosti nestala a preto si dávame veľký pozor aby sa neopakovala.

• unikátne produkty pre kučeravé vlasy
    • zlá komunikácia

S týmto eshopom mám veľmi zlú skúsenosť. Chápem, že išlo o nedorozumenie, ale zlá komunikácia sa stále opakovala a sama som tam musela niekoľkokrát písať a volať, aby som sa vobec niečoho domohla. Nakoniec som objednávku zrušila a objednala z iného eshopu. Prišiel mi totiž balíček s inými produktami, tie som vrátila a nemohla som sa domôcť toho svojho. Neozývali sa, neodpovedali na maily, musela som tam sama volať... Celá vec sa ťahala dva mesiace. Chápem, že ľudia majú toho niekedy veľa, že sa niečo pokazí, že sa stane nedorozumenie, chyba, odošle sa iný balíček... ale keď sa komunikuje, všetko sa dá vyriešiť. Už odtiaľ nebudem objednávať, ani nikomu obchod neodporučím. Snáď to bude i ponaučením a budú sami proaktívne komunikovať.

Reakcia obchodu Curlygirl Slovensko

Opakovane sa ospravedlňujeme za vzniknutú situáciu, veľmi nás mrzí. Chybu uznávame a preto sme posilnili zákaznícky servis a zlepšili a zrýchlili celú komunikáciu v tejto oblasti aby sa v minulosti takéto chyby neopakovali. Ďakujeme za Váš názor, aj nespokojnosť nás posúva vpred.

U mna bohuzial sklamanie pri objednavke vlasovej analyzi. Na stranke pisu dodanie do 14 pracovnych dni, no u mna vysoko prekrocili tuto hranicu (posta urcite tak dlho nemohla dorucovat nech to pocitam ako sa len da). Po telefonate bola odpoved, ze analyza bude dorucena v priebehu dvoch dni bez ospravedlnenia ci vysvetlenia situacie preco meskaju (pripadne nahradou vo forme pouzkazky a pod.). Na email ani neodpisali, musela som ich telefonicky kontaktovat. Analyza teda stale nedorucena