Super obchod , určite odporúčam .

• Rýchla komunikacia

• vyber produktov
    • poradenstvo

Tovar prišiel v poriadku. Vnútri bola kartička s ručne napísaným poďakovaním.

• Veľký výber rýchle dodanie

• Skvelé poradenstvo

• profesionálny prístup
    • neporovnateľná kvalita výrobkov

Maximálna spokojnosť ako s e-shopom tak s produktami, objednávam od nich pravidelne už vyše dvoch rokov a stále bolo všetko na 1*. :)

• Veľmi mi pomohli články/blogy ako sa starať o moje vlasy.
    • Na stránke bolo ťažšie nájsť produkty

Reakcia obchodu Curlygirl Slovensko

Ďakujeme za Vašču recenziu a urobíme vľšetko potrebné prezlepšenie našich mínusov. Budeme veľmi radi, ak nám napíšete email s podrobnejším rozracovaním problému aby sme vedeli, na čo sa pri úprave zamerať a ako by sme Vám výber v budúcnosti mohli zjednodušiť.

• Rýchlosť, precíznosť

Super komunikácia , odporúčam.

• Najlepsie produkty pre vlasy

Tovar som si objednala pred vyše týždňom, stále ho nemám. Žiadna komunikácia zo strany obchodu, žiaden email o odoslaní...nič...neočakávam ze mi tovar ešte vobec dôjde vďaka bohu ze som ho nezaplatila dopredu.

Reakcia obchodu Curlygirl Slovensko

Ďakujeme za Vašu reakciu, táto situácia vznikla poruchou nášho systému a aktualizáciou niektorých jeho súčastí. Sme ale radi že sme si situáciu vykomunikovali telefonicky a promptne tovar odoslali a dorazil v poriadku. :) Takáto situácia sa nám v minulosti nestala a preto si dávame veľký pozor aby sa neopakovala.

• Rýchle vybavenie objednávky

• unikátne produkty pre kučeravé vlasy
    • zlá komunikácia

S týmto eshopom mám veľmi zlú skúsenosť. Chápem, že išlo o nedorozumenie, ale zlá komunikácia sa stále opakovala a sama som tam musela niekoľkokrát písať a volať, aby som sa vobec niečoho domohla. Nakoniec som objednávku zrušila a objednala z iného eshopu. Prišiel mi totiž balíček s inými produktami, tie som vrátila a nemohla som sa domôcť toho svojho. Neozývali sa, neodpovedali na maily, musela som tam sama volať... Celá vec sa ťahala dva mesiace. Chápem, že ľudia majú toho niekedy veľa, že sa niečo pokazí, že sa stane nedorozumenie, chyba, odošle sa iný balíček... ale keď sa komunikuje, všetko sa dá vyriešiť. Už odtiaľ nebudem objednávať, ani nikomu obchod neodporučím. Snáď to bude i ponaučením a budú sami proaktívne komunikovať.

Reakcia obchodu Curlygirl Slovensko

Opakovane sa ospravedlňujeme za vzniknutú situáciu, veľmi nás mrzí. Chybu uznávame a preto sme posilnili zákaznícky servis a zlepšili a zrýchlili celú komunikáciu v tejto oblasti aby sa v minulosti takéto chyby neopakovali. Ďakujeme za Váš názor, aj nespokojnosť nás posúva vpred.

Ďakujem za výborný nákup. Bol doručený veľmi rýchlo a bez problémov. Odporúčam všetkým :-)

• Skvelé poradenstvo
    • Veľký výber

• Vždy rýchle dodanie v rámci možností a ochota výjsť v ústrety.
    • Ochota poradiť.
    • Odbornosť!
    • Baby čo vedú obchod sú neskutočné❤️
    • Nič a nakupujem tu pravidelne už asi 3 roky.
  • odporúčam

• Najlepšie poradenstvo pre kučeravé baby,široký sortiment, rýchlosť vybavenia

Najlepší obchod nie len pre kučeravé vlasy,
    super rýchle poradenstvo na 1☆
    TOP produkty v ponuke
    Proste baby z carlygirl.eu sú naj

• Naozaj bohatá ponuka, skvelý servis a komunikácia, rýchle dodanie. Tip top!