Stali ste sa pri drahymi

Reakcia obchodu Cukrovinky

Ďakujeme za recenziu a mrzí nás Vaša nespokojnosť. Žiaľ, keď zdvihnú ceny naši dodávatelia, musíme ceny zdvihnúť aj my. Ceny však išli vyššie len na niektorých produktoch, nie na všetkých. Určite si však viete vybrať z našich produktov.
    S pozdravom Cukrovinky

• prišla mi objednavka a moje deti sa tešili že si daju dobrú napolitanku s vanilkovou prichutou no bohužial všetko dorazilo len tie napolitanky nie no čo už ale inač som spokojna len toto ma nahnevalo pre niekoho necele tri eura su niečo ale pre mna je to v pohode dufam že si moju adresu ponechate a na buduce sa to nestane a objednavka dorazí v poriadku dakujem

Reakcia obchodu Cukrovinky

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí. Napíšte nám, alebo zavolajte a chýbajúci tovar Vám dopošleme.
    Mohla nastať chyba pri balení. Je potrebné nás vždy kontaktovať.
    S pozdravom cukrovinky

Neposlali nám komplet objednávku o 20 ks menej

Reakcia obchodu Cukrovinky

Pekný deň prajeme, ospravedlňujeme za vzniknutú situáciu.
    Chýbajúci tovar sme Vám obratom poslali na Vašu adresu a situáciu spoločne vyriešili. Mrzí nás vzniknutá situácia a každopádne ďakujeme za recenziu.

• 19 tejo objednane dnes26 stale nič

Reakcia obchodu Cukrovinky

Mrzí nás Vaša zlá skúsenosť s našou firmou. Z dôvodu ukončenia pôsobnosti Kuriéra123, riešime opätovne presmerovanie balíkov. Prosíme o objednávky cez iných kuriérov. Veríme, že situácia sa nebude opakovať.
    Preto vás žiadame o trpezlivosť. Kľudne nás kontaktujte budeme Vás kompenzovať.
    Ďakujeme za pochopenie s pozdravom Tím Cukrovinky.

miért nem kaptam meg az árumat

Mrzí nás zlá skúsenosť.
    S pozdravom Tím Cukrovinky.

• vobec mne neposlali tovar a este som im aj volala

Reakcia obchodu Cukrovinky

Mrzí nás zlá skúsenosť s naším obchodom.
    určite nás môžete kontaktovať na číslo uvedené na našej stránke a radi Vám pomôžeme a situáciu vyriešime.
    ďakujeme za pochopenie.
    s pozdravom Tím Cukrovinky.

• Rychle dodanie ale cukrovinky neodporúcam,umelina.

Reakcia obchodu Cukrovinky

Mrzí nás zlá skúsenosť, každopádne ďakujeme za Vás názor.

• Nízke ceny
    • Komunikácia
    • Nebol mi doručený všetok objednaný a zaplatený tovar. Stránka nereaguje na maily

Reakcia obchodu Cukrovinky

Ospravedlňujeme sa za komplikácie. Kľudne nás kontaktujte na telefónne číslo na našom e-shope radi Vám pomôžeme. Na e-maily odpovedáme.
    Mrzí nás vzniknutá situácia.
    S pozdravom Tím Cukrovinky.

ten balik cestuje od jedneho depa do druheho spat.

Reakcia obchodu Cukrovinky

Veľmi nás mrzí, že kuriérska spoločnosť takto presúva Váš balík. Ak potrebujete pomôcť a poradiť, kľudne kontaktujte našu zákaznícku linku, radi Vám pomôžeme.

Nekomunikuju

Reakcia obchodu Cukrovinky

Veľmi nás mrzí zlá skúsenosť. Menili sme telefonické kontakty. Určite nás kontaktujte na číslo uvedené na našej webovej stránke.

Neodporúčam jeho katastrofa najprv posli sms ze príde balík potom balík neprišiel celý deň som sedela doma čakala kuriérovi sa dovolať nedalo bol nedostupný potom volám na zák linku táže omylom poslali sms ze balík príde ďalší deň žiadne nič tak poslať sms ze sa pomýlili abo co nič ja som mala plán a všetko som zrušila a čakala kuriéra ktorý vôbec zatiaľ nedorazil prvý a posledný krát som odnich dačo objednala

Reakcia obchodu Cukrovinky

Mrzí nás, že ste neboli spokojná. Objednávky sa snažíme odosielať, čo najskôr (zvyčajne na druhý deň). Na chybu v kuriérskej spoločnosti sa ospravedlňujeme.

Platba za kuriéra nad 200eur?

Kuriér - pri objednávke do 60€ - 2,99€ s DPH
    Kuriér - nad 60€/do 30kg - zdarma
    Osobný odber - zdarma
    Pri nadrozmerných objednávkach, kde nebude možné tovar odoslať vo forme balíkov Vás budeme kontaktovať aby sme sa vzájomne dohodli na doprave. Tovar vieme odoslať na palete kde je poplatok 22,5€ bez DPH za 1 paletu.

Obchod neodporúčam len preto, lebo mi nebola dodaná kompletkná objednávka za ktorú som zaplatila. Chýbalo tam 9 ks jedného tovaru, ktorý som objednala len preto, lebo u nás také nikde nemajú a deti to majú radi. Keď som písala mail, keďže som sa tam nevedela dovolať, mi odpovedali, že si mám vypísať formulár na vrátenie peňazí. Ja som ale nechcela vrátiť peniaze, chcela som tovar, ktorý mi odmietli poslať.

Reakcia obchodu Cukrovinky

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Reklamácie riešime buď vrátením peňazí späť na Váš účet alebo doposlaním chýbajúceho tovaru. Mrzí nás, že ste neboli spokojná so zvolenou variantou.

• Doprava

Nedoruceny zlá kuriérska služba 123 kuriér

Lízatká boli zlomené, lentelky vysipane, sľúbili mi sladký balíček pre nákup ani to nedorazil. Plastové vajíčka zlomené, kornutky tiež zlomené.

Objednal jsem si a zaplatil jsem 50 kg Krowek. (podle faktury 50x 1kg) reálně přišlo 5 krabic (5x1kg v krabici) a 5 krabic (13x0,35g) což je 4,55kg v Krabici. Celkem chybělo 2,25 kg. A velká část Bombónu pomačkaná.

• Nevýhoda obchodu je prepravná spoločnosť neschopná dodať zákazku .

Obchod je ok , ale tovar som ešte nevidela a to už je dva týždne . Majú zlu prepravnú spoločnosť.

Žiadna komunikácia zo strany obchodu

• Odpad
  • zavadzajuce ceny