• Veľmi chválim rýchlu komunikáciu a to aj medzi sviatkami, kedy som si myslela, že budem minimálne 2-3dni čakať na odozvu. Nakoľko nemali produkt, ktorý som si objednala, navrhli mi náhradný, kvalitnejší, drahší bez požadovania doplatenia. Milo ma prekvapil aj pribalený darček. Určite odporúčam.

• vzorek pasty crest

• Rýchlosť serióznosť kvalitný produkt

vše perfektní

Super vsetko,najlepsi produkt je to na bielenie

Perfektní servis, vstřícnost, ochota, rychlost dodání, dobře zabalené.

• rychlost

Rýchle jednanie aj doručenie.

• Prvýkrát som nakúpila v tomto online obchode.

• rychla expedicia od uhradenia, do 2 dni som mala tovar doma

Podle poslední zprávy na teletextu ČT bylo vydáno varování na výrobek Crest3d od fy Procteur and Gamble, že je závadný, a to z důvodu překročení hodnoty peroxidu celkově 7x. Rád bych, kdybyste se k tomu vyjádřili!
    Děkuji

Reakcia obchodu Crest3d.sk

Dobrý večer, nech sa páči :The ADA Council on Scientific Affairs in May accepted Crest 3D White Glamorous White Whitestrips based on the finding that the product is safe and effective in whitening natural teeth when used according to the manufacturer’s instructions. In 2016 the Council developed rigorous requirements for both safety and efficacy in this new category.
    preklad
    Rada ADA pre vedecké záležitosti v máji akceptovala Crest 3D White Glamorous White Whitestrips na základe zistenia, že produkt je bezpečný a účinný pri bielení prirodzených zubov, keď sa používa podľa pokynov výrobcu. V roku 2016 Rada vyvinula prísne požiadavky na bezpečnosť a účinnosť v tejto novej kategórii.

Rychlost a spolahlivost

• Veľmi rýchle dodanie
    • Telefonicke overenie
    • Produkty ktoré sú učinné

• Rychle dodanie,super produkty

V obchode som nakupoval uz druhy krat,maju rychle bezproblemove dodanie a stovarom je spokojnost. mozem len odporucat.

• Ustretovy,spolahlivy. Odporucam nakupovat urcite u nich!

Rychle dodanie,spokojnost

• Rýchlosť vybavenia a doručenia

Zaslání i do České republiky. Objednané zboží nebylo skladem a velmi ochotná paní se mi telefonicky omlouvala a nabízela zboží podobné. Doporučuji.

vše proběhlo v pořádku