• nekomunikácia
    • neinformovanosť ,ignorácia zákazníka
    • sklamanie

• špatna komunikácia,žiadny telefónny kontakt,nikdy viac.

• Premňa-zatial žiadne.
    • Chaos tovar na sklade

Pán P.M,

od Vás sme obdržali iba otázky . O akom chaose píšete? O Vašom? To Vám veríme, lebo ste sa nevedeli rozhodnút , od ktorého dodávatela si chcete objednat tovar.

• zatial žiadne
    • pri reklame ponúkaný tovar na sklade aj počet pri objednávke sa už tovar na sklade nenachádza a ani neviete kedy sa bude to je velké mínus

že zavádzate zakazníka

Dobrý den pán M.S.,

v den Vašej objednávky sme daný tovar vypredali, nakolko bol v akcii , za čo sme sa Vám ospravedlnili a prislúbili sme dodat tovar okamžite , ako bude naskladnený. Vaša odpoved bola storno objednávky . Preto hodnotenie berieme ako irelevantné. Proste sa niečo može minút. Stáva sa to aj vo velkých hypermarketoch, že tovar v akcii sa vypredá skor , ako vy prídete a chcete ho kúpit. Dávate aj im negatívne hodnotenia, ked v reklamnom letáku uvádzajú ponúkaný tovar ? Nie, že ? Nuž stane sa aj tam a zákazníci idú domov s práznymi rukami iba nahnevaní, ale nikde nevypisujú, že zavádzajú zákazníkov, iba tu máte možnost vypisovat hodnotenie , aj ked ste stornovali objednávku , kde bola dodacia doba 14dní , že? Nekorektné jednanie z Vašej strany.

• Dobre ceny
    • Komunikacia

Objednal som cerpadlo, ktore mi zatial neprislo.Komunikacia s obchodom 0 bodov, nemaju ani telefon, na moj email neodpovedaju.Neodporucam odtial nakupovat.

Dobrý den pán Palo,
    osobe uvedenej v objednávkovom liste sme posielali správu , že dané čerpadlo sme vypredali . Je evidentné, že vy ste správu ani dostat nemohli, ak nie ste objednávatelom a to , že píšete , že vám neodpovedáme je samozrejmé, nakolko nemožeme vediet kto ste , ked ste si nič neobjednali u nás ale úplne iná osoba pod iným nickom a emailovou adresou. Takže vaše hodnotenie je pre nás irelevantné.

Pekný den .

Tovar prisiel poskodeny, ziadna odpoved od predajcu, ziadna faktura ani blocek. Zobrali peniaze a uz sa neozyvaju. Pred zakupenim tovaru boli ale maximalne komunikativny.

Reakcia obchodu CRAFTMARKET.sk

žial nedostali sme žiadnu správu ani telefon od vás,preto nevieme riešit vašu reklamáciu. Je viac než nekorektné písať recenziu namiesto toho, aby ste problém riešili seriózne.

Faktúru ste dostali elektronicky ešte pred odoslaním tovaru a dodací list ste prebrali od kuriera.

• komunikacia

dodacie lehoty

Reakcia obchodu CRAFTMARKET.sk

na naše správy neodpovedáte, tým pádom Vám nevieme pomoct .

• Dobrý prehľad tovaru
    • Nehodnotím po prvom nákupe.

Objednal som si kalove čerpadlo s drticom ale po prvom čerpaní som na čerpadle žiadny drtič nenašiel pri čistení čistov vodov.Nedostal som ani blok s pokladne ani nejaký dodaci list.Nie som si istý že niekto kontroluje čo posiela ale pozerá len čo je napísané na krabici.

Dobrý den pán Jozef,
    nakolko sme od Vás žiadnu reklamáciu či správu nedostali , Vaše hodnotenie je viac ako nekorektné! Na čerpadle je vmontovaný drtič, nie je zvlášt . "Blok" dostanete pri osobnom prevzatí tovaru / kamenný obchod / , nie pri objednávke tovaru na dobierku cez eshop. Vy ste dostali FAKTURU, ktorá Vám bola odoslaná na Vašu emailovú adresu, prosíme o skontrolovanie . Dodací list je u kuriera, určite ste ho museli podpísat a prevziat,bez toho Vám nevydá tovar.
    Ak budete chciet tovar vyreklammovat, nech sa páči sa nám ozvat , bude Vám vyhovené okamžite , takto nemáme znalost o Vašom probléme/neprobléme.

Tím craftmarket.sk

čista katastrofa !!!! nekomunikujú neviem kde je tovar neviem či ho vôbec dodajú

Pán Peter,
    Vaša zásielka nám prišla naspat ako neprevzatá a žiadny dotaz ohladne tovaru sme od Vás neobdržali.Napriek tomu, objednávka bola znova po Vašom hodnotení zaslaná na Vašu adresu a dúfame, že ju preberiete .