• Spokojný

Mila a promptna komunikacia aj v obdobi pred Vianocami, kvalitny tovar, tovar zodpoveda fotografiam na stranke.

• Rychle dodanie, spolahlivost

Bleskové dodanie, ústretová komunikácia

pyžamá pre mojich chlapov sú super. Objednala som druhý krát ako darčeky. Sú kvalitné, oceňujem stálosť farby po praní.

• Rýchlosť

Podvodníci

Reakcia obchodu Cotton-shop.sk

Dobrý den pane Trhovče,

i vaší druhou objednávku jsme odeslali obratem a nenašli jsme zde z naší strany pochybení. Pokud vás i přesto něco tíží, dejte nám prosím vědět s čím jste nebyl spokojen na [email protected].

Nespokojení zákazníci si obvykle nedělají další objednávky. O to více si vážíme vaší loajality.

Mockrát děkujeme
    Cotton-shop

• Najhorší obchod

Reakcia obchodu Cotton-shop.sk

Dobrý den pane Trhovče,

rádi bychom se polepšili, avšak nepodařilo se nám najít žádné pochybení. Zboží vám bylo doručeno obratem. Dejte nám prosím vědět s čím jste nebyl spokojen na [email protected].

Mockrát děkujeme
    Cotton-shop

• páči sa mi, že sa mi ozvali telefonicky hneď na druhý deň, aby prekonzultovali moju požiadavku v objednávke
    • neaktualizovaná ponuka pri jednom z produktov-po zadaní objednávky nebola dostupná zobrazovaná farba, ktorú tam vidím dodnes a kvôli ktorej mi volali, aby sme sa dohodli na inej farbe

Objednala som pyžamá pre dcéru a sadli ako uliate,takže sme boli spokojné obe.

• Rychlost dorucenia

dákujem kvalitná nočná kosielka

Široký výber jednoducho objednané rýchle doručenie

Výrobky kvalitné, držia tvar aj farbu, rýchle dodanie

• Manžel bol veľmi spokojný. Chystáme sa zase si objednať.

• Rychle dodanie
    • Nocna kosela bola zaspinena, bol na nej viditeľný ruzovy pas nad prsiami, ktory, chvalabohu, pranim zisiel

• Tovar je kvalitný, bol obratom vyexpedovaný, dobre zabalený a bezchybne doručený. Vysoká spokojnosť

TOVAR PRIŠIEL RÝCHLO A ZODPOVEDAL MÔJMU OCAKAVANIU.