Bol mi doruceny iny tovar, ako som si objednal. Nereklamoval som to, obchod je pre mna ale uz nedoveryhodny.

• z obchodu nikto na žiadny mail nereagoval

• Prilis dlhá doba doručenia

Podvodníci

Dobrý den pane Trhovče,

i vaší druhou objednávku jsme odeslali obratem a nenašli jsme zde z naší strany pochybení. Pokud vás i přesto něco tíží, dejte nám prosím vědět s čím jste nebyl spokojen na [email protected].

Nespokojení zákazníci si obvykle nedělají další objednávky. O to více si vážíme vaší loajality.

Mockrát děkujeme
    Cotton-shop

• Najhorší obchod

Dobrý den pane Trhovče,

rádi bychom se polepšili, avšak nepodařilo se nám najít žádné pochybení. Zboží vám bylo doručeno obratem. Dejte nám prosím vědět s čím jste nebyl spokojen na [email protected].

Mockrát děkujeme
    Cotton-shop

Treba si dať pozor na veľkosť , objednal som pyžamo vo veľkosti L a obliekol by to 300kg chlap a damske šaty veľkosť S a tiež boli aj o dve čísla väčšie ..

pred rokom som bola s objednavkou velmi spokojna, tentoraz nie, naviac dodaci list prisiel v cestine v ceskych korunach od cottonshop.cz, co ma prekvapilo... mozno aj preto vyrobky nezodpovedaju kvalite, aku som cakala...

• Tovar nemozem ohodnotit, pretoze ani po 11 dnoch mi nebol doruceny. Na stranke pisu, ze vacsinou je posielany nasledujuci pracovny den. Tak neviem, ci je chyba u predajcu, ci u prepravcu.

• Tovar zatiaľ nedorazil

Doteraz objednavku nemam, ani nemam informacie o jej stave. Museli sme kupit iny darcek. Uvazujem, ze objednavku ani neprevezmem vzhladom na dane skutocnosti.

• Obchod mi poslal tovar ktory som si neobjednala

• Dobre,len postovne je drahe
    • Prislo rychlo,dakujem

Nesedela veľkosť oddaného tovaru s objednávkou. Faktúra podľa objednávky. Tovar _ menšia veľkosť .

Pizamo kto som objedna mi bolo sice dobre v ramenach, ale bolo dlhé jak na dvojmetroveho chlapa a to som objednaval velkost XL čo je o číslo väčšie ako som zvyknutí + nohavice boli taktiež dlhé minimálne o 15nast čísel.

Objednaný tovar na sklade. Neuveriteľne dlhá dodacia doba !

• Rýchlosť a spolahlivosť zásielky.
    • Tovar niekedy nezodpovedá zobrazeniu na i-nete.
    • Cena prevyšuje kvalitu. Počkám do prvého prania.

• Zamestnancovi, co mi volal, bolo zle rozumiet

Ponuky na stranke sa stale menili asi podla nalady alebo nefunkcnosti. Ked je nieco v ponuke v nizsej kvalite, treba to oznacit. S platbou nebol problem, aj mi potom bola bez problemov vratena. Co ma zarazilo, ze mi nebol ponuknuty ani alternativny tovar.

• Dostal som nesprávnu veľkosť. Chvalabohu vzala si ju kolegyňa, takže ho nemusím posielať späť.

Reakcia obchodu Cotton-shop.sk

to nás veľmi mrzí. Tovar by sme vám samozrejme bezplatne vymenili. Ako ospravedlnenie od nás prosím prijmite aspoň zľavu na ďalší nákup. Zľavový kupón nájdete vo vašom účte na eshopu.

S pozdravom Cotton-shop