už 3týždne čakam na objednaný tovar alebo nejaké info a žial nič neprišlo

• Produkt bol po záruke

Reakcia obchodu Cosibella.sk

ako som Vám už písala v maili, produkt nebol po záruke, dátum na produkte je dátum výroby.

Prajem pekný deň :)

• Veľký sortiment
    • Drahšie ceny ako v iných obchodoch
    • Drahšia doprava ako v iných obchodoch

Síce veľký sortiment ale dosť veľké poštovné a drahšie veci ako v iných obchodoch

Reakcia obchodu Cosibella.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu. Aby boli naši zákazníci spokojní, snažíme sa ponúkať tie najlepšie ceny na trhu a neustále pripravujeme rôzne akcie na celý sortiment.

Pre viac informácií, nás prosím kontaktujte telefonicky 00421233221070 alebo mailovo [email protected]

Ďakujeme za pochopenie :)

• Dlhé dodanie

Reakcia obchodu Cosibella.sk

všetky objednávky, ktoré sú zadané na našom eshope sa snažíme vybaviť čo najskôr. Následnú prepravu a dodanie zariaďujú prepravné spoločnosti, pre ktoré sme tiež zákazníkom, no snažíme sa všetky zásielky a ich doručenie priebežne kontrolovať. Ak Vaša zásielka mešká alebo sa doba doručenia mení, prosím kontaktujte nás telefonicky +421233221070 alebo mailovo [email protected]. Budeme kontaktovať dopravcu a túto nepríjemnosť vyriešiť.

Ospravedlňujeme sa za komplikácie a ďakujeme za pochopenie :)

• Balík nikdy neprišiel

Reakcia obchodu Cosibella.sk

Dobrý deň, mrzí nás, že ste mali takúto skúsenosť, keďže sa vždy snažíme aby boli naši zákazníci spokojní. Písali sme Vám aj mail, kde sme Vám celú túto situáciu vysvetlili. Vzťahy so zákazníkmi sú pre nás veľmi dôležité a preto by sme sa Vám chceli znovu ospravedlniť a nejako Vás odškodniť. Mohli by ste nám odpísať [email protected] alebo zavolať na tel. číslo +421233221070. Ďakujeme

• Draha doprava z CR
    • Vyššia cena ako v iných eshopoch

Reakcia obchodu Cosibella.sk

Dobrý deň p. Lora, pre nákup s doručením v rámci Českej republiky máme vytvorenú českú webovú stránku - https://cosibella.cz/ , kde sú ceny poštovného v rámci ČR veľmi priaznivé, dokonca s možnosťou dopravy zadarmo :-)

• Namiesto dvoch dní mi tovar došiel za štyri. Ani nevedeli, kde je tovar.

Reakcia obchodu Cosibella.sk

Dobrý deň, p. Adriana :-) Preverovali sme stav Vášho balíčka. Balík z nášho skladu odišiel ešte v deň, kedy bola objednávka vytvorená (2.2.2023) a k prepravcovi - kuriérskej službe GLS dorazil už 3.2. 2023. V prípade, že Vám balíček mešká, treba kontaktovať priamo prepravcu, nakoľko my po odovzdaní balíčka nemáme vplyv na jeho včasné alebo oneskorené doručovanie. Veľmi nás mrzí, že balíček nedorazil skôr, no my ako eshop sme ho odovzdali načas - v deň vytvorenia Vašej objednávky. Ďakujeme a veríme, že s kuriérskou službou GLS v budúcnosti budete mať už len pozitívne skúsenosti :-) :-)