Email o odoslaní tovaru prišiel bez predmetu.
    Tovar prišiel slabo zabalený, len v sáčku.
    Pravidelne mi od nákupu chodia emaily o zľavách a iných informáciách a nedajú sa vypnúť/zrušiť

• Dobrý deň, už pri objednávaní som nemala dobrý pocit. Zdalo sa mi to komplikované. A tovar nie je použiteľný. obe šľapky majú síce číslo 40, ale pravá je o centimeter dlhšia = väčšia. takže sú nepoužiteľné. tovar musím vrátiť a dúfam, že budem kladne vybavená.

nikdy viac

• Komunikace ok
    • Tovar velmi spatne kvality. Prvni par bot odreny. Druhy par bot po asi 5 noseni seda barva se odira velmi rychle a leze dolu. Za tolik penez boty velmi spatna kvalita. Tento typ nedoporucuji.

• Nespoľahlivosť

• rychle dodanie a moznost vymeny velkosti
    • tovar som poslala na vymenu velkosti a tyzden cakal na poste.. Prevzali ho az potom co som pisala mail s otazkou kedy to planuju vybavit - vzhladom na to ako rychlo tovar poslali pri novej objednavke som cakala rychlejsi a ochotnejsi zakaznicky servis aj pri vymene.
    • kvalita tovaru

Celkovo som s obchodom velmi nespokojna lebo som si objednala bazenove slapky a do dvoch tyzdnov sa mi zcvrkli o asi 1,5cm kazdej strany, su cudne vykrutene a tym padom /kedze sa tym zmenila ich velkost asi o -3 cisla ak nie aj viac/ ich uz neviem obut! Som velmi sklamana a uz by som tu druhy krat nenakupila.

• Zle číslovanie , objednala som veľkosť 24-25 a crocsy boli menšie pomaly o 2 čísla

• Otvorena komunikacia, aj telefonat s moznymi rieseniami
    • Neaktualne informacie o produktoch na sklade, objednanu velkost uz nemali

• V cislovani obuvi je chaos
  • Predražené,sportisimo za 9.95

• Absolutne ziadna odpoved ani reakcia na objednavku do dnesneho dna po 10 dnoch od vytvorenia objednavky.

Reakcia obchodu Coqui SK

Dobrý den, od 20.12.2018 do 4.1.2019 byl náš e-shop z technických důvodů uzavřený, tímto se všem nespokojeným zákazníkům omlouváme a věříme i přesto nám zůstanou věrni v novém roce.
    Lenka Coqui

• Nekvalitná obuv-nosenie je nepohodlné,bolestivé

Reakcia obchodu Coqui SK

to nás moc mrzí, že jste se nespojili se zákaznickým servisem a nedali tuto důležitou informaci na vědomost. Dovědět se až hodnocení na Heuréce, že je náš zákazník nespokojený není pro nás dobré. My se snažíme našim zákazníkům vyjít maximálně vstříc, pokud nezavoláte, nebo napíšete e-mail a nedáte vědět, že jste nespokojeni, nemůžeme to operativně řešit. Spojte se zákaznickým servisem [email protected] a vše vyřešíme k Vaší spokojenosti.
    Lenka Coqui

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• prišiel mi iný tovar ako som si objednala

Prišli mi veľké crocsy, veľkosť v cm nesedí, chcem ich vymeniť cim skôr, lebo ich súrne potrebujeme, ale pracovníci mi na mail neodpisuju už dva dni.
    Inak sú pekné.

Dobrý dení Rusiňáková,
    boty jsme Vám zdarma, k vaší spokojenosti, vyměnili, proto je nám líto, že náš eshop nedoporučujete.

Délka stélky je měřena obuvnickým metrem a odpovídá délce, která je uvedena na eshopu.
    Za pozdní odpověď se omlouváme, ale v České republice, kde máme sklad, byly v té době svátky, odpověděli jsme Vám hned první další pracovní den s omluvou a kompenzací.

S pozdravem,
    Iveta, Coqui

• Dodany uplne iny tovar aj napriek komunikacii, tovar figuroval na sklade, ale v skutocnosti ho nemali
    • Slaba komunikacia

Neodporucam

uz nikdy viac, radsej kupim cinany
    v prvom baliku mi zaslali poskodeny tovar (odlepeny pasik na obvode), sice reagovali velmi promptne a okamzite zaslali nove bez potreby vracat povodne, aj tie nove vyzeraju, ze sa pasik za nejaku dobu odlepi

• Štýlovú obuv
    • Tovar je napísaný skladom a nie je

Už som Chcela objednať viac krát v priebehu cca 2 rokov a aj keď bol tovar napísaných na sklade, nikdy nebol.

Dobrý den Leno,
    mrzí nás, že objednané zboží nebylo skladem. Vzhledem k výprodejovým akcím, které na našem eshopu probíhají, je o produkty velký zájem a proto se může stát, že si poslední pár, během prodlevy v aktualizaci stavu skladu, objednají 2 zákazníci.
    Pokud máte jakékoliv dotazy týkající se stavu skladu nebo doskladňování produktů, obraťte se na [email protected].

Příjemný den,
    Iveta, Coqui

• Snehule som zial obula a velmi mi odrali nohy, co pri nie lacnom vyrobku ma velmi zaskocilo. snehule mi boli na velkost dobre, ale vo vnutry je nieco co velmi odiera kozu aj cez ponozku. nemozem ich vratit nakolko som si ich obula na dlhsiu cestu a vo vnutri su cele krvave

neviem sa vyjadrit, nakolko som nakupovala prvy krat v tomto obchode

Dobrý den Renčo,
    pokud se na botách vyskytuje závada, která brání jejich pohodlnému nošení, doporučuji Vám poslat je zpět do eshop na reklamaci.

Hezký den,
    Iveta

• kvalita výrobkov
    • zlava
    • komunikácia so zákazníkom má zádrhel, trvá príliš dlho trvá pokým sa kompetentná osoba zo strany vedenia obchodu skontaktuje so zákazníkom v prípade ak sa vyskytnú nečakané udalosti, pri ktorých nemôže byť zásielka doručená
    • 2. uvedené veľkosti obuvi, ktoré sa dali zakúpiť, už nemôžu byť doručené z dôvodu, že daná veľkosť nie je k dispozícii.

lepší prehľad toho, čo k dispozícii ešte je a čo nie je