Objednala som si práškové farby v 2ks 3g baleniach a prišli mi 2ks po 2g.
    Na môj mail zareagovali, že to bude riešiť reklamačné oddelenie a odvtedy sa mi nikto neozval. Takže som si musela farby objednať z iného eshopu, pretože ich potrebujem. Tento eshop neodporúčam.

Dobrý deň.

S reklamáciou ste nás kontaktovali cez víkend a hneď v pondelok sme danú situáciu začali riešiť. Za chybný údaj na stránke sa ešte raz ospravedlňujeme. Vzhľadom na nepracovný deň v utorok sme Vás s riešením kontaktovali v stredu a stále čakáme na Vašu odpoveď, preto nás Vaša recenzia mrzí.

• Sami nevedia , prečo jeden deň odišiel tivar a druhý deň zas nie! katastrofa!

Dobrý deň.

Ospravedlňujeme sa za meškanie objednávky, objednávka bola na Vašu žiadosť stornovaná.

Objednaný tovar mi neprišiel.

Reakcia obchodu CooKito.sk

Dobrý deň. Váš balík sme odovzdali prepravcovi v stanovenom termíne, no podľa sledovania zásielky sa žiaľ stratil, čo nás veľmi mrzí. Tovar bol objednaný na dobierku, takže ste zaň neplatili. V prípade záujmu si vytvorte prosím novú objednávku.
    Ďakujeme.

Nekvalitný tovar za takú cenu

nebolo tam 10kvetov a neboli take pekne ako na obrazku a nejedle.niesom spokojna vobec.

• Prázdna tlaková nadoba mi prišla,takže nemal som žiadny užitok s tovaru!

• Zle vybraná dopravná spoločnosť.

Zasielka bola podaná na prepravu 27.4.2022 do dnešného dňa 3.5.2022 nedorazila do Z boxu.dnes je to týždeň.

• Cokoladovy krem 3 balenia vsetky potrhane a rozsypane po celej krabici !!!!!!!