PO 6 dňoch mi nedošla objednávka.mali by ste spolupracovať s normálnou kurierskou službou.mna fakt nezaujíma ,že majú málo kuriérov

• Super tovar
    • Rychle dodanie

Velka ustretovost, rychle dodanie, vsetko super

Reakcia obchodu Čmuchacíkoberečky.cz

moc děkujeme za hezké hodnocení, těší nás, že jste s nákupem spokojená a budeme rádi, když náš e-shop zase navštívíte. :-)

Zdraví celý tým www.cmuchacikoberecky.cz®

Na jedničku odporúčam každému su super

Zdraví celý tým www.cmuchacikoberecky.cz®

• Rýchle dodanie (na to, že to išlo z ČR)
    • Pekný a kvalitný tovar
    • Psík je maximálne spokojný s koberčekom, ako aj s Karelom (kožený zajac)

• Rýchle dodanie kvalitných produktov

• Spolehlivost, rychlost, tovar perfektní... Jako vždy
    • Žádná

Reakcia obchodu Čmuchacíkoberečky.cz

Viero, moc děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Jsme nadšení, že se Vám naše kožené hračky líbí :-) Přejeme aby pejsek byl také spokojený. Budeme rádi, když nás opět navštívíte. Tým Čmuchacíkoberečky.cz

• zľavy
    • Veľmi rýchle doručenie aj na Slovensko

Reakcia obchodu Čmuchacíkoberečky.cz

Hano, moc děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Snažíme se, doručovat co nejrychleji i na Slovensko :-). Přejeme aby pejsek byl spokojený. Budeme rádi, když nás opět navštívíte. Tým Čmuchacíkoberečky.cz

Objednaný tovar prişiel v poriadku a na čas

Reakcia obchodu Čmuchacíkoberečky.cz

Moc děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Přejeme aby pejsek byl spokojený. Budeme rádi, když nás opět navštívíte. Tým Čmuchacíkoberečky.cz

• Rychle dorucenie a super kvalita pamlskov. Mali sme zuvaciu kacicu a teraz mame zajaca. Maju velky uspech u mojho psika. Vyblazni sa a je spokojny.

Maximalna spokojnosť s vyrobkami, s dorucenim a aj celkovo s obchodom.

Reakcia obchodu Čmuchacíkoberečky.cz

Rio, moc děkujeme za Vaše kladné hodnocení. To je pro nás ta největší odměna, když naše hračky pejska baví :-) Přejeme aby pejsek byl spokojený. Budeme rádi, když nás opět navštívíte. Tým Čmuchacíkoberečky.cz

Veľký vyber super cena

Reakcia obchodu Čmuchacíkoberečky.cz

Marcelo, moc děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Přejeme aby byl pejsek spokojený. Budeme rádi, když nás opět navštívíte. Tým Čmuchacíkoberečky.cz

Veľmi dobrý sortiment produktov, hračky sú krásne, pedantne ušité. Odporúčam

Reakcia obchodu Čmuchacíkoberečky.cz

Moc děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Jsme moc rádi, že se hračka a její zpracování libí :-). Přejeme aby pejsek byl spokojený. Budeme rádi, když nás opět navštívíte. Tým Čmuchacíkoberečky.cz

obrovská spokojnosť s hračkou, ktorú náš Marvel dostal,

Reakcia obchodu Čmuchacíkoberečky.cz

Moc děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Jsme moc šťastný, že hračka sklidila velký obdiv :-). Přejeme aby Marvel byl spokojený. Budeme rádi, když nás opět navštívíte. Tým Čmuchacíkoberečky.cz

• Rychle dodanie pekny tovar

• Perfektná spolupráca

+Rýchlosť,aj napriek vianociam.
    - Nemám žiadne

Reakcia obchodu Čmuchacíkoberečky.cz

rychle dorucenie.hracky pre psov-kožene su super

Reakcia obchodu Čmuchacíkoberečky.cz

Moc děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Jsme rádi, že kožené hračky se líbí, nyní připravujeme další novinky :-). Přejeme aby pejsek byl spokojený. Budeme rádi, když nás opět navštívíte. Tým Čmuchacíkoberečky.cz

• vyborna komunikacia, skvele produkty

Vyborny internetovy obchod s dobrym tovarom

Reakcia obchodu Čmuchacíkoberečky.cz

Veľmi pekne a rýchlo doručená zásielka. Ďakujem

• Rýchlosť, spoľahlivosť
    • Žiadna