• Všetko v poriadku

• Komunikácia si zákazníkom, odborné poradenstvo.

• Nečestní ľudia

Tovar bol vybraný v cene vrátane dopravy 62,50 eur. Po zaplatení obchod predražil tovar o 10 eur. Bol som vyzvaný, aby som zaplatil 10 eur. Odmietol som a požiadal o vrátenie peňazí. Prešiel týždeň bez peňazí. Obchod neodporúčam.

Reakcia obchodu citycomp

pre úplnosť by ste mal dodať, že objednávku ste telefonicky zrušil a opätovne potvrdil, aj to na servisnom oddelení a nie s obchodníkom. Toto zdržanie spôsobilo, že sa tovar v pôvodnej cene vypredal. Preto Vám bolo ponúknuté storno objednávky s vrátením úhrady. Doplatok nikto nežiadal ani písomne ani telefonicky.
    Vaša platba kartou bola refundovaná priamo cez platobnú bránu o čom ste dostal informáciu a taktiež na ďalšie vyžiadanie aj potvrdenie o tejto refundácii. To že kartová spoločnosť transakciu spracováva viac ako 1deň neznamená že sa jedná o týždeň.
    Vždy sme jednali promptne a čestne, preto Vaše hodnotenie považujeme za ohováranie.
    Každopádne Vám prajeme veľa iných dobrých nákupov.

tím citycomp.sk

• dobrá komunikácia s obchodom
    • množstvo ponúk za dobré ceny
    • Včasné doručenie objednaných výrobkov
    • bezpečné balenie tovaru
    • kvalitné výrobky

Pre vyššie uvedené výhody odporúčam obchod každému záujemcovi.

• Maximálna ochota a ústretovosť

• Dobrá komunikácia, telef. info o produkte, rýchle dodanie - pripravenie na vyzdvihnutie...

Odporúčam

• Tovar splnil moje poziadavky
    • S terminom dorucenia (aky bol uvedeny v e-shope) sa trocha sekli. V podstate to nejako velmi nevadi,ake dodrzany nebol.

Reakcia obchodu citycomp

Dobrý deň prajem,
    dovoľte prosím len pre upresnenie.
    Objednávali ste produkty s rôznym termínom dodania. Takto skompletizovaná objednávka bola preto z našej strany vybavená riadne a načas v súvislosti dobou dodania na tovar, kde bola expedícia uvedená na neskorší dátum (v tomto prípade +1deň).
    Podľa našej kontroly bolo úspešné doručenie kuriérom hneď nasledujúci pracovný deň od odoslania z nášho skladu. Vo Vašom prípade sú to teda celkovo 2dni na doručenie objednávky + 2dni víkend s čím náš eshop takisto ráta.
    V prípade akýchkoľvek nejasností nás prosím kontaktujte na zverejnených linkách (https://www.citycomp.sk/kontakty_d46410.html)
    Každopádne ďakujeme za podnet a tešíme sa na ďalší nákup.

tím citycomp.sk

• Dobre ceny
    • Rychle dodanie
    • Moznost poslat do Zasielkovne

Prvy nakup a spokojnost. Rychlo, lacno a dodanie do Zasielkovne

• Ochotný personál

Tovar mi ani po veľmi dlhej dobe nedorazil...Bolo by férové,ak by obchod v tom prípade informoval,či tovar vôbec dorazí a ak áno,tak v akom časovom rámci...a ak nie,tak kupujúci sa nebude spoliehať na tento obchod a môže si tovar objednať inde a nemusí tak povediac strácať čas zbytočným čakaním... ))o: ...už som si cez internet objednával veľa krát a ak uvedený tovar nemali,alebo vedeli,že bude z akéhokoľvek dôvodu meškať,tak ma telefonicky kontaktovali,alebo aspoň zaslali mail...

• Maju tovat, ktory inde nenajdem.
    • Neprisiel mi emai s potvrdenim objednavky. Ale na email otazku o stave odpovedali hned.
    • Zial,nemozem sa vyjadriť k uvedeným otazkam vzhľadom k tomu,ze do dnešného dna som nedostala tovar,ale ani odpoveď na moju otázku,kedy mi bude tovar dodany...

• Ak uvádzate termín dodania ihneď, tovar skladom, tak to vôbec nie je pravda.

• Dohodnuté veci neplatia

Po objednaní odporúčam telefonicky si zistiť, či veci na sklade naozaj majú, lebo ich aktuálne stavy na sklade (web) sa nezhodujú s aktuálnym stavom!!!

• Ceny
    • Dlho vybavujú objednávku.
    • Nemajú prehľad o platbách a doručenie cez poštu chceli uhradiť objednávku celú výšku aj s poštovným dvakrát.

Prijateľná cena ale servis a doručenie je hrozné. Tovar nemajú na sklade a aj mesiac trvá kým ho naskladnia. Otrasné služby.

• Ziadne

Nekupujte

• keď si niečo obiednate a oni ju zrušia nedajú vám ani vedieť

• - dobra cena vybraneho tovaru
    • - slabsia komunikacia (aj tyzden a viac neviete, ze co sa deje s objednavkou)
    • - dlhsia doba dodania

- tovar zatial nebol doruceny a uz sa pred par dnami "vyhrazali", ze ho poslu. :-)